Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že jsem před tím před půlrokem varoval. Pokud Deep State prosadí svého lokaje, válce s Ruskem se asi nevyhnem. Trump měl s pomocí armády vyhlásit vyjímečný stav a NOVÉ VOLBY S MEZINÁRODNÍ KONTROLOU. 

  • S tímhle aby někdo přišel musí mít stoprocentní argumenty , to není žádná jedna paní povídala neb následky budou nepředvídatelné .Těžko můžete podat zprávu tajné služby kde odhalíte vše jak k ní došlo , možná tak za 50 let ale klidně i nikdy .V každém případě se jedná o terorismus na uzemí Českého státu a je jedno kdo se ho dopustil či odkud pocházel .


  • Když čtu, že za výbuchem ve Vrběticích jsou (možná, snad, zřejmě, udajně, asi...) rusáci, tak mě to nadvihne. Tak buď jsou a mám na to nevyvratitelné důkazy a podle toho budu dělat kroky,  nebo mám  v ruce prd a držím hubu! Takto se mezinárodní politika nedělá!

    Zatím mám dojem, že je to z cyklu jedna paní povídala....

  • Důkazy už byly vyrobeny ? 

    • Všechno bude, už se na tom 6 let pracuje. 

    • KIMCID

      Agenti 001 a 002 nejprudším jedem zaútočí na dvojitého agenta, který opakovaně mění strany, Skripala. Obětí útoku je kočka, kterou omylem zamknou v domě a tak pojde žízní. Zemře bezdomovkyně, která v popelnici ve městě najde lahvičku se zbytkem jedu.

      V muničáku ti samí agenti vyhodí do vzduchu 50 tun materiálu, tedy asi 5 náklaďáků. Za měsíc se vrátí a vyhodí do vzduchu 16 tun materiálu, tedy asi 2 náklaďáky. Největší část ze zničeného materiálu jsou samopaly, které se dobře prodávají na černém trhu.

      Závěry:

      1) Buď jsou 001 a 002 čučkaři a příště Putin najme na takovou práci experty, třeba Borata.

      2) Muničák střežila soukromá firma. O motivaci a nasazení jejích zaměstnanců si nedělám iluze. V muničáku měly pronajaty skladovací prostory i soukromí obchodníci se zbraněmi. Výbuchem se dá vyřešit i "inventura" v muničáku, kde již "zboží" dávno nemuselo být, ale mohlo být prodáno.

      3) Platí oficiální verze. Ale agenti nesplnili úkol, protože množství zničeného materiálu je minimální. Proč o záležitosti informují až 6 let poté je podivné

  • KIMCID

    tvl Bureš prohlasí že mají důvodné podezření(po 7 letech) ,hmm jen že podezření není důkaz

    • "Důvodné podezření", "indicie" to už byla i Hilsneriáda. Jak se k tomu postavil Masaryk?

  • Tisková konference neměla být v sobotu večer a měla být daleko lépe připravená. V rozhovoru pro Seznam Zprávy to řekla expertka na komunikaci Denisa Hejlová, která vede Katedru marketingové komunikace na FSV UK

    Takže dobře připravená provokace Made in USA, ale špatně prezentovaná

  • A je treba najit vnejsiho nepritele a zamerit zajem divaku jinam. Popularita je v hnedce tak se vytasi ruska stopa...

  • Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého.


    • Nevěděl jsem, že pocházíš z Ruska,

    • KIMCID

      Ano kecáš jak Palacký

  •  Před druhým výbuchem byli do areálu vpuštěni dva pracovníci nájemce skladů , který se zabývá prodejem zbraní. Náhodně po té vybuchnou zrovna tyto sklady. Kolik bude asi stát likvidace a převoz zbytku munice, 24 hodinová ostraha soukromou firmou a policií ČR, pyrotechnický průzkum a případné náhrady škod? Kdo jsou anonymní  podílníci ve firmách, které zde měly pronajaté sklady? Jestliže někdo vlastní závod na výrobu výbušnin, např. Synthesii, musí je i někde skladovat. Zbraně byly, jsou  a vždy budou dobrým prodejním artiklem a pro obchodování s nimi je potřeba mít na své straně ty správné lidi a ti sedí na ministerstvech a ve vládě. Kdyby se zveřejnily vlastnické struktury firem, které zde působily, seznam zakázané zde uložené munice   tak bychom věděli od koho požadovat náhradu škod . Tento fejk s Ruskými agenty to ale vše zakryje. 

  • Tak tenhle trapnej megacirkus dává šanci Trikolóře a možná i komančům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit