Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to smutné, ale přesto, že si Bureš pěstuje oligarchické inpérium a politickou diktaturu, tak ostatní strany nemají NIKOHO proti němu. V žádném případě americká frakce v ČSSD ( Zaorálek, občan USA Dinsbier a další ), již vůbec křivolaká dvojice lavíristy, brýlatého kolena a čajíčkového Chovance, kterému na pokyn Bureše sabotují práci vlastní funkcionáři nehledě na sabotáže Burešova diverzanta Šlachtu. Ten pak dostal celní koryto jako základ paralelní vyšeštřovací celnicie. Nevěřím, že volby něco změní, ať již díky tvárnosti "volebního zákona" tak i korumpovatelných čechovoličů. Jediným většinou rozumně mluvícím je president. I když vazby na Bureše???? Nadarmo Bureš nejezdí pro podporu a konsultace do USA. Stejné je to s KDU-ČSL které zastupuje pouze a jen Vatikán a Šapira a vždy jsou v jakékoliv vládě. Nyní asi agent CIA Bělobrádek a komunisto-bijec Mnsgn. Hermann, dříve šéf úřadu pro nic, který záměrně křiví historii.
  • Pan Babis je slabý "moderní politik" . Protože jinak by jasně a do detailu rozkryl sponzorování velkých politických stran a nedopustil schválení onoho diskriminačního zákona pro malé strany. Asi by se sám podivil, jak to chodí. Nu - a pokud to ví, tak v tom asi neumí plavat jako ostatní.
    • Nedělej z něho slabého chudáka... jiní třeba sponzorují.. on zase "čerpá". a dobře čerpá... dotace jsou totiž taková uzákoněná zlodějina... co je na tom nespravedlivého?... Dostanou to ti, kdo jsou nejrychlejší.. tzn. mají informace jako první/ to jsou podnikající politici, mají na to aparát, který to pro ně zpracuje... podnikající politici..... podnikající politiky totiž nikdo pořádně nekontroluje.. on totiž Babiš ukázal, že na každého má složku, kterou v pravý čas vytáhne... a tohle pro něj není nebezpečí... až půjde do tuhého, tak použije STB ácké metody...
  • babiše sajmon nezastaví
  • Chacha, debilní teplouš Semjon Gayínek volí debilního srákoru Cibulku, týýýývole to je dvojka!!!




    PCHE !!!
    • Tvého homosexuálního kámoše Semjona neznám ruský teploušku BTW. *15* *15*
      Já jsem holka Simona a pokud ti to vadí tak ti homosexuální barva opravdu ladí. *15* *15*
      Bye nulo. *5*
      • víme sajmone
  • ... zas je tady ten vymrdanec a kriplík Simon, to teplý prase smradlavý. Přijel na kriplkáře, čůůrák smradlavej, sejratej :)))
    • Simon jsi ty sám ruský deeebile BTW. Ty jsi tuhle postasvu na tiscálu vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona. Ano vadí ti holky takže je jasné že jsi teplouš putinovské BTW howno.
      S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty howado.

      Pokud tě potkám tak na vozejku za ty tvoje kecy opravdu skončíš StBácká swině.
      • ... ty až mě potkáš na té svý kriplkáře s koňskou nohou, tak skončíš ve svých sračkách kriplíku :))) *1* *1* *1* *1*
        • Jsem zdravá takže máš smůlu ruský teplouši.
          Ano vím že setkání se vždy vyhneš protopže jsi jen zba¨bělej poosranej ruskej teplouš
          v důchodu a umíš štěkat jen anonymně přes net.
          Na kousnutí odvahu nemáš. Víš že po něm by jsi byl utracen ruský čokle *5*
          • ... zdravá holčina s koňskou nohou a na kriplkáře, to je mě nadělení a k tomu ještě vymrdaná kokotíí palice :))) *1* *1* *1*
  • ... je neskutečně kouzelné, jak velká část populace šílí z obrovské pohody Andreje :)))
    • ... bezmozku a trapáku z tebe nikdo šílet nebude, jsi jak dotěrný hmyz :)))
      • ... i tak lze nazvat můj obrovský intelektuální náskok před tebou, ty ubohoučký balíku :)))
  • pořád tu?
    • primitive BTW proč se tu neustále ztrapňuješ ? ostatní tu chtějí diskutovat, tvá homosexuální zábava je každému u rici
  • všude?
    • Ano smrdíš tu nonstop ruský buuuzerante Semjone hrdino Putine zlej trolle.
      Jdi na homosexuální stránky a neotravuj na politických teplomete
      • ... Simone, ty teplošku potí se ti pleš, ty dědku starej smradlavej :)))
        • Já jsem TA holka Simona, Pokud ti to vadí tak se nech léčit nebo zplynovat ruský tepluši BTW. Ty tu smrdíš 23 hodin denně každý den nulo takže dědek s totálně prázdným životem tu budeš jen ty sám šmejde
  • To co dělaji a jak se chovaji koaliční partnéři k Babišovi nemá obdoby,stejně tak jak štve Sobotka s ČSSD proti němu.Věřím,že ČSSD to má spočítáno.Mi se tato strana zhnusila docela
  • ja jsem jej ještě drze mluvit neslyšel.takže nevím,kde jste k tomuto názoru přišla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit