Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ale rusofilové.

    Váš Putin byl opět usvědčen ze lži protože stále směšně popíral Ruskou armádu na Ukrajině.
    Ta tam je ilegálně překračuje hranice i s těžkou technikou.
    Je to Hitlerovská agrese v podávání agenta KGB Putina.

    Ruští vojáci promlouvají - jedni si stěžují že nedostávají slíbené odměny za boj.
    Další nechtějí na Ukrajině bojovat a bouří se proti násilnému verbování.
    Promlouvají i rodiny vojáků.
  • Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi prostě GAY Bohoušku. *5* *5*
  • Když tu někdo sedí od rána do noci, píše pořád stejné blitky pod několika nicky a není bloknut, tak z toho vyplývá jen to, že je redakcí placený a zvýhodňovaný. Pan "já jsem holka" je prostě placený diskutér a pokud není placený a píše ty nesmysly zdarma, tak je to jenom těžce nemocný člověk a zaslouží pouze soucit *3*
  • Tak to je teda opravdu početná armáda! Zaujala mě věta, že s nimi teď pracují... Moc by mě zajímalo, co to obnáší, ta práce. Kam až Kyjeváci jsou schopni zajít, jako v Oděse?
  • To poskakovalo jen malé stádo ovcí jdoucí na pastvu *3*
  • KDO NESKÁČE NENÍ ČECH. mne vždy znělo že je b l b kdo řve HOP HOP HOP *7*
  • kolik toho už tvrdili, ale zajímavé, nikdy nic neukázali a pokud ano, pak to byly záběry z výstav a podobné triky... takže je třeba i lhát pořádně a ne jako Kyjev
  • jo, ukrajinská armáda tvrdí... a ..dokonce "dobrovolnický "prapor... tak už už, ještě chvilku a už tomu začnemě věřit. *15* *15* *15* *15*
  • vzhledem k zbíjení tuleních mláďat ne však civilizace *15* *15* *15*
  • Simčo, nech toho, my víme, jak je to s tebou a s Tiscali....
  • je podivné, že jen jeden jediný přispěvatel/ka, který sem chodí pod mnoha, často kradenými nicky, diskutuje se sebou samým, píše hrubé urážky a věty beze smyslu, také naprosto nevěcné příspěvky (jsem holka... *1* *1* ), nikdy není bloknut, jak to? a i když tvrdí, že byl, jeho nesmyslných příspěvků neubývá - jak si to mám vysvětlit?
  • Simčo, ty neznáš úsloví . štěstí ve hře, neštěstí v lásce, a zdá se, že to o hokeji a politice plaí rovněž *15* *15* *15*
  • že je demokraticky uvědomělé a poslušně se ve frontě hokejových vítězů postavilo za svůj demokratický vzor USA. KDO NESKÁČE NENÍ ČECH...HOP HOP HOP...KDO NESKÁČE TEN JE RUS.....TROP TROP TROP
  • dovolenou zajetím, tak ho rozstřílím na kusy
  • spíše se starej o ty naše z okresního přeboru *1* *1*
  • pořád lepší než bramborová *1*
  • Koukám Simone, že je dnes z tebe najednou Soňa. No nic, otázky svého pohlaví si musíš vyřešit sám. Nyní k článku. nechápu, proč je tahle zpráva prezentována jako nějaký bombastický úspěch ukrajinské armády? Ukrajinských vojáků byly zajaty stovky a tisíce a nikdo o tom nepíše. Ukrajinská propaganda je už fakt trapná.
  • až třetí, je vidět, že nedokážou NIC
  • vanhorne
    "Kanada - Rusko - 6.1."
    Bon travail,Canucks.Tres bien.
  • Kanada - Rusko - 6.1. To už je debakl soudruzi. *14* *14* *14*

    To vaše Rusko nemá jiné hráče než tyhle amatéry? *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit