Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tomuhle panovi snad uz nikdo neuveri ani pul slova,mozna nakej polointeligent,nebo totalni vul!
  • Další kecal. Johne měli jsme vás rádi, ale toto vám nesedí. Jste ve vládě, která ničí tento národ.
    Celé té komedie máme dost. Chceme jinou vládu. Tato vláda je vláda hrobařů, pohřbívá vše, co v této zemi fungovalo. Pohřbívá rodiny s dětmi, pohřbívá nemocné a invalidní lidi. Pohřbívá staré lidi. Pohřbívá zdravotnictví, školství, policii, dopravu.
  • Nejdřív ať si zamete svůj práh a potom ať břéská !!! Všivák otlemený !!!
  • Džone, vám už nevěří ani můj pes.... *16*
  • Zloději z VV napadají zloděje z ODS a proč? protože by raději kradli zloději z VV sami, že p.Bárta . Váš bratr taky krabl kolečka na Outletu *1*
  • Ježiši to jsem se pobavil,až se za břicho popadal.Pane Johne ,my už vám nevěříme.Článek má špatný titulek.Správně má znít:Zloděj křičí chyťte zloděje!
    • Oto, plně s vámi souhlasím, lépe bych to neřekl, prostě musíme, jak se lidově říká padnout hubou do sra.ek.
      • Nevím jestli jsi můj učeň, ale s Otou rovněž souhlasím. Jenom bych si přál, aby to netrvalo dlouho jak Ota píše, ale bylo to co nejdříve. Jinak VV jsou prodejní Šašci v čele s Johnem, ale s výrokem, že je musíme (ty zloděje) pozavírat souhlasím také. Bez rozdílu, jestli to říká John, nebo někdo jiný!!!
  • Poslední dobou už začínám věřit tvrzení, že my si prostě sami ve své zemi vládnout neumíme a fungujeme jen když nám vládl či vládne někdo jiný. Všichni mluví jak usmrkaní kluci chyceni na hruškách: on mě strčil, to já ne.. to všechno oni..já jsem to všechno už dávno říkal..a proč zrovna já ? Tady bude muset dojít k tomu co zařval Rudolf II ve filmu Císařův pekař ..A VŠICHNI VEN ! ! ! a pak začít znovu od nuly. V této zemi je národním sportem všechny a všechno odrbat,ošulit a ještě být za to scválený, jako velký pašák. Naši lidi to asi fakt mají v krvi, ale jako lokajové pro druhé.. fungujeme na výbornou a ještě u toho děláme "ručičku líbám a za 5 korunku dělám" Změny přijdou,ale bude to ještě dlouho trvat, než lidi dostanou odvahu a řeknou VŠICHNI VEN ! ! !
  • Věci výdělečné už jsou v křeči, mohou řvát, jak chtějí, už ukázali dost, co jsou zač. A ubožák John je neskutečně směšná, neškodná figurka. Jen ať řve, je to podle rčení, že CHCÍPAJÍCÍ KOBYLA NEJVÍC KOPE.
  • Nerad se k tomuto podruhe vyjadruji,ale ten Radecek by mel navstivit psychiatra.Asi mu nedoslo,ze tem jeho volovinam uz davno nikdo neveri,lidi se mu posmivaj a napalenejm volicum vv taky.
  • "...Není, není to vůbec lehký- taková perestrojka...." John dal statisícovou odměnu proto, aby toho dotyčného motivoval, aby vyházel policiajty ze služby do civilu. Paráda. To je reforma policie jako víno. To má John rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit