Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom Jáááá mám pravdu.A my nekrademe.To ti ostatní.......... *16*
  • Jen kecy. Když mohl jako ministr vnitra útočit tak nadělal nic. A nyní chce vyšetřovat? Jak?
  • Nevšim jsem si, že by John řval.
    Nadpis je doíkladem, že autor je "novinář"
  • Já zase nevěřím Johnovi a jeho kmotrovi Bártovi.
  • Z Radka Johna je už jen stárnoucí a tloustnoucí šašek. Vstupem do politiky se jen ztrapnil a lidem, kteří mu ve volbách naletěli, brzy došlo, že byl pouze využit jako maskot. V současnosti ani samotná strana veverek, kde je formálně předsedou, neví co s ním a kam ho uklidit. Svým protikorupčním řevem připomíná chovance psychiatrické léčebny, který je v zajetí nějakých svých představ a bludů. U Johna je to o to horší, že tomuto systému sám slouží a sám pomohl k moci té nejhorší sebrance, jaká mohla vzniknout.
  • http://www.novinky.cz/kultura/salon/222346-vaclav-belohradsky-cas-dluhu.html
  • Tedy ten John by mohl hráti ve filmové grotesce, to byl to byl, ale výkon, dlouho jsme se tak nezasmály. Vypadal a choval se je vousatý žák ze zvláštní školy,(původně se tomu říkalo "blbárna"). *2* *1* *15* *4* *5* *7* *8* *9*
  • A president také.
  • To by musel uvěznit celou sněmovnu i se senátem a vládou.Každý z nich má máslo na hlavě!. *16* *16* *16* *16*
  • Nerad se k tomuto podruhe vyjadruji,ale ten Radecek by mel navstivit psychiatra.Asi mu nedoslo,ze tem jeho volovinam uz davno nikdo neveri,lidi se mu posmivaj a napalenejm volicum vv taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit