Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho povyku pro nic.
  • John řval na Primě, že zavřou zloděje z ODS do kriminálu ??? Ti VV se už toho nařvali a potom stejně poslušně stáhli ocas mezi nohy a odhlasovali, co si kdo přál. Měl by se raději odstěhovat do USA do indiánské rezervace a tam si dát nové jméno: "Náčelník Velká Huba" !!! Třeba by jej tam někdo poslouchal. Tady už může řvát, co chce a nikdo se ho nebojí...
  • Tak takovému prohlášení pana Johna nemůže věřit ani žák pomocné školy. VV už totálně skončili u voličů a paklže se budou snažit převléknout kabáty za jinou stranu, tak tato bude taky nevolitelná. *12* *12* *12*
  • ODS je jaká je, ale poskoci s hop9 to je elita.
  • Tak to vypadá, když zloději řvou: "Chyťte zloděje!"
  • Tak takový vtip už jsem dlouho neslyšel. VV jde jen o udržení koryt a jen naoko se chovají, že jdou proti ODS a TOP09, ale lidé jim už tento druh populismu neberou. Kdyby vše mysleli vážně a dělali něco užitečného pro lidi, tak dávno tuto trojkolku položí. *12* *12* *12*
  • Poslední dobou už začínám věřit tvrzení, že my si prostě sami ve své zemi vládnout neumíme a fungujeme jen když nám vládl či vládne někdo jiný. Všichni mluví jak usmrkaní kluci chyceni na hruškách: on mě strčil, to já ne.. to všechno oni..já jsem to všechno už dávno říkal..a proč zrovna já ? Tady bude muset dojít k tomu co zařval Rudolf II ve filmu Císařův pekař ..A VŠICHNI VEN ! ! ! a pak začít znovu od nuly. V této zemi je národním sportem všechny a všechno odrbat,ošulit a ještě být za to scválený, jako velký pašák. Naši lidi to asi fakt mají v krvi, ale jako lokajové pro druhé.. fungujeme na výbornou a ještě u toho děláme "ručičku líbám a za 5 korunku dělám" Změny přijdou,ale bude to ještě dlouho trvat, než lidi dostanou odvahu a řeknou VŠICHNI VEN ! ! !
  • Ježiši to jsem se pobavil,až se za břicho popadal.Pane Johne ,my už vám nevěříme.Článek má špatný titulek.Správně má znít:Zloděj křičí chyťte zloděje!
    • Oto, plně s vámi souhlasím, lépe bych to neřekl, prostě musíme, jak se lidově říká padnout hubou do sra.ek.
      • Nevím jestli jsi můj učeň, ale s Otou rovněž souhlasím. Jenom bych si přál, aby to netrvalo dlouho jak Ota píše, ale bylo to co nejdříve. Jinak VV jsou prodejní Šašci v čele s Johnem, ale s výrokem, že je musíme (ty zloděje) pozavírat souhlasím také. Bez rozdílu, jestli to říká John, nebo někdo jiný!!!
  • Džone, vám už nevěří ani můj pes.... *16*
  • Nejdřív ať si zamete svůj práh a potom ať břéská !!! Všivák otlemený !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit