Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom Jáááá mám pravdu.A my nekrademe.To ti ostatní.......... *16*
  • Jen kecy. Když mohl jako ministr vnitra útočit tak nadělal nic. A nyní chce vyšetřovat? Jak?
  • Nevšim jsem si, že by John řval.
    Nadpis je doíkladem, že autor je "novinář"
  • Já zase nevěřím Johnovi a jeho kmotrovi Bártovi.
  • Z Radka Johna je už jen stárnoucí a tloustnoucí šašek. Vstupem do politiky se jen ztrapnil a lidem, kteří mu ve volbách naletěli, brzy došlo, že byl pouze využit jako maskot. V současnosti ani samotná strana veverek, kde je formálně předsedou, neví co s ním a kam ho uklidit. Svým protikorupčním řevem připomíná chovance psychiatrické léčebny, který je v zajetí nějakých svých představ a bludů. U Johna je to o to horší, že tomuto systému sám slouží a sám pomohl k moci té nejhorší sebrance, jaká mohla vzniknout.
  • http://www.novinky.cz/kultura/salon/222346-vaclav-belohradsky-cas-dluhu.html
  • Tedy ten John by mohl hráti ve filmové grotesce, to byl to byl, ale výkon, dlouho jsme se tak nezasmály. Vypadal a choval se je vousatý žák ze zvláštní školy,(původně se tomu říkalo "blbárna"). *2* *1* *15* *4* *5* *7* *8* *9*
  • A president také.
  • Na to uz davno ten proflaknutej vveckar pozapomnel...Ale odpovedel by asi takto:Kdyz tam krade s Stastny,tak preci ja nezustanu ladem-tak si to narode preber... *12*
  • Nevím jestli jsi můj učeň, ale s Otou rovněž souhlasím. Jenom bych si přál, aby to netrvalo dlouho jak Ota píše, ale bylo to co nejdříve. Jinak VV jsou prodejní Šašci v čele s Johnem, ale s výrokem, že je musíme (ty zloděje) pozavírat souhlasím také. Bez rozdílu, jestli to říká John, nebo někdo jiný!!!
  • To by musel uvěznit celou sněmovnu i se senátem a vládou.Každý z nich má máslo na hlavě!. *16* *16* *16* *16*
  • Oto, plně s vámi souhlasím, lépe bych to neřekl, prostě musíme, jak se lidově říká padnout hubou do sra.ek.
  • Nerad se k tomuto podruhe vyjadruji,ale ten Radecek by mel navstivit psychiatra.Asi mu nedoslo,ze tem jeho volovinam uz davno nikdo neveri,lidi se mu posmivaj a napalenejm volicum vv taky.
  • Věci výdělečné už jsou v křeči, mohou řvát, jak chtějí, už ukázali dost, co jsou zač. A ubožák John je neskutečně směšná, neškodná figurka. Jen ať řve, je to podle rčení, že CHCÍPAJÍCÍ KOBYLA NEJVÍC KOPE.
  • Může začít s tím vězením u sebe!
  • Škoda, že jsem to neviděl. Doufám, že Vojta Filip toho tupého a vypatlaného Johna promočil jak sněhuláka.
  • Takovýho křiku a stejně se stane prdlajs,vrána k vráně,však víte....
  • nejednat se o vážné věci, tak sledovat toho blba Johna by byl pohled pro bohy...
  • Opravdu Filip dnes skutečně zářil.A to jsem ,s jedním kamarádem,za komunistů, plánoval,jak budou jednou komunisti ,v lomu,vyrábět dlažební kostky ,až se jim bude od zadku kouřit.Ti lumpové,kteří se po komunistech prolhali k moci,tak ti je ve lhaní a lumpárnách mnohonásobně přetrumfli.Tím je prakticky rehabilitovali.Doba nazrává novému čestprácování.I když já bych raději volil tvrdou levici,tak v nouzi nepohrdnu ani komunisty.
  • Dělat si z obyčejných lidí šprťouchlata ,tak to Johnovi jde.Pokud to myslel vážně,tak se s nimi neměl dávat do spolku.Porušil zásadu slušného člověka,že s lumpy se do spolku neleze.Nyní jej čeká pouze politický funus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit