Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • větší zlo, než byl ožrala Václav - syn a vnuk kolaborantů-tato země asi neměla. Je s podivem , že nejvíce kolaborantů-at už za nacismu , či za bolševismu- bylo vždycky z Prahy. Náckům se největšího a nejvřelejšího přijetí dostalo právě jenom v Praze , sám Reinhart z toho byl zaskočený..pak se karty obrátili a kolaborantské semeniště Praha začalo škemrat o pomoc, protože ji chtěli Rusové a stejně tak Amíci a náckové srovnat se zemí..právě a jenom proto, že tam bylo semeniště zrady , přetvářky, vyžírkovství a hlavně kolaborantství v každém režimu...stejně tak pak tito kolaboranti nadšeně vítali Klému a bolševismus...A z tohoto odpadu a hnoje se zrodil narcys Véna Fetka Havel...první , československý BISEXUÁLNÍ prezident..Velezrádce, kolaborant a podrazník vlastního národa...fuj...
  • Tak, každá doba má své. Ale takhle dobře jsme se ještě neměli, svobodu máme taky podstatně větší, stejně jako možnosti (to hlavně mladí, já už moc ne). Takže za mě - demokracie, i přes své chyby, je mnohem lepší.
  • napsal budoucí bezdomovec Čech
  • Zalez trolle! Vy frustráti neustále tvrdíte jak je všechno rozkradené a přitom se materiálně máme nejlépe za celou naší historii. Kdejakej jouda, místo aby makal na poli, nebo v lomu, aby se vůbec uživil, si dneska otvírá hubu na internetu, pěkně doma v papučích, v teplíčku a s lahváčem při ruce. Za tvejch komunistů bys měl úplný prd, stejně jako skoro všichni, mimo pár papalášů, protože to co vytvořily generace předtím, komouši prohospodařili.
  • omyl komunismus tu nikdy nebyl ani ponus o něj
  • než polovinu svého života a poznal jsem pár komunistických kreatur, které mně znepřijemnily život, třeba i vyhazovem z práce. Přesto chci jen poznamenat, že dnes NENÍ zdaleka VŠECHNO lepší, než bylo tehdy. Kdo tvrdí opak, je novodobý politruk. Tehdy jsem si novou práci našel během jednoho dne, dnes by se mně to třeba nepodařilo a skončil bych možná jako bezdomovec. Každá doba má svoje plusy a mínusy, strašení komunismem po 28 letech je dobré možná pro malé děti...Jak řekl jeden známý, dřív jsme celý den přemýšleli, co budeme dělat odpoledne po práci a jak se pobavíme, dnes ve svém volnu řešíme, co budeme muset zařídit zítra v práci. Je to změna k lepšímu ? Co mně odepíše novodobý politruk ?
  • to je aspoň výplach mozků , by mě zajímalo , kdo tyto nesmysly platí a hlavně z čeho...
  • myslím, že havlismus byl opak komunismu, rychle rozkrást to, co tenkrát komunisté znárodnili popřípadě vybudovali a pak po nás "demo-kratická" potopa !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit