Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už je jasné proč mister Chrenek daroval dalších 5.mio.Kč. Ficherovi na volební kampaň.Žid Fischer musí být zvolen stůj co stůj.Masírování veřejností teprve propukne.položím jednu otázku?Jakými morálními klady oplývá budoucí president Fischer?Představuje onu morální veličinu,která chce býti presidentem ČR?Byli-li jsme do součastnosti zasypávaní židovskými pohádkami o Vyvolených,jejich utrpení,atd.,pravé pohřební veselí nastane těsně před volbami.Skutečnost,že vyškrtli Okamuru,Bobošíkovou je ze strany zainteresovaných projev obav o samotný výsledek.Takže třeba snahy veřejnosti eliminovat v samotném zárodku.
  • ale vždyť Okamura je nejlepší, nejchytřejší a celkove nejůžasnější z kandidátů... a podle svých slov nasbíral podpisů nejvíc a nejrychleji *12*
  • Takže má národ už dopředu jistotu,že dalším prezidentem může být jedině pořádný gauner.A co tato šaškárna bude stát peněz,které budou jinde chybět.
  • Je třeba vyřadit ty nepohodlné, už se na to našel i způsob. Kde jsou zalezlí ti "strážci" demokracie ? Jsou to státní zástupci ? Soudci ? Kdo tahá tak snaživě za nitky ?
    No, co jsme chtěli to máme, ale dá se to pořád ještě napravit, jenom chtít.
    • Já to vím, ale neprozradím. *1* .
  • Ta ODS je jedna velká mafie.
    • Ani bych neřekl, to spíš TOP 09, Lidem a VV je směska banditů a vykořisťovatelů, protože teplický primátor Kubera je do morku kosti poctivý člověk a je v ODS. Pravda je, že by pražští členové ODS nebyli zrovna nadšeni, že by byl jejich předseda a natož i premiérem, proto spravuje město Teplice a ne Prahu a případně i celé Česko.
  • To je opravdu neočekávané. 50.léta-hadr.
  • okamura mě nepřekvapuje. Proti jeho osobě se vedou urážlivé a zesměšnující kampaně už delší dobu. Je znát že není napojen na modro oranžové kmotříky a díky tomu není ovladatelný současnou sebrankou co tahá za nitky. Je pro ně nebezpečný a musí bejt zastaven.
    Proč média tak jako do něho nestřílej na Fischera? kariéristu z ksč a dnes prej demokrat.
    Okamura je špatnej za to že řekl že cikáni můžou mít vlastní stát. A proč ne. Když jsou tu tak strašně diskriminovaní a je jim tu u nás tak špatně můžou táhnout a mít vlastní stát.
    Jenže pak zajdou ve špíně a povražděj se mezi sebou navzájem když už nebudou moci okrádat nás zlé bílé.
    Ve vládě sedí megazloděj Vondra a na hradě největší zločinec od roku 89 Klaus.
    Ale propagandě vadí jen Okamura a Fischerovi té šedé bezcharakterní loutce v rukou kmotrů lezou do zadku. Je to ubohá fraška.
    • Bobošíková by mě spíš nepřekvapovala, protože mnozí s ní nesouhlasí s postojem k nenarovnání vztahů se sudetskými Němci, poněvadž ne všichni byli po vůli Hitlerovi, taky se našlo pár rodin, kteří byli antifašisté. Jenže národ Český vyhnal i ty slušné, poctivé a místo toho do pohraničí nabral verbež z východu a teď je situace jaká je. *16* .
  • Vládní UKURVENCI to udělají jak jim to pasuje , dosadí tam svoje vykurvence. Volby stejně sfalšují ve svůj prospěch , pomůže jedině DEFENESTRACE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Nikolivěk, ozbrojené povstání, tedy revoluce.
  • Dalo se čekat, že mezi sebe nepustí toho, kdo jim vyhrožuje. Zatím se zde zmanipulovalo všehno a nestydí se ani přijmout do parlamentu zločince.
  • Je mi líto,že tito tři kandidáti budou vyřazeni.Ani jeden z nich by nebyl u mě bez šance.Je to
    velká škoda.Pro všechny kandidáty by měly být stejné podmínky nominace.To ,že někomu
    stačí podpora jistého počtu poslanců či senátorů nepovažuji za rovnost před zákonem.Když
    musí mít někdo nejméně 5O OOO podpisů,mělo by to platit úplně pro všechny prezidentské
    kandidáty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit