Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato země je už ztracená. Jen skutečná revoluce by pomohla. Mafie, mafie, mafie.......Budu volit černého , jenom né Fišera !!!.
    • Souhlasím,Fischer je nejhorší možná volba.
      Tenhle chlapík totiž narozdíl od některých dalších šílených kandidátů dokáže klamat tělem-na pohled se sice snaží vystupovat jako nekonfliktní slušňák,ale když se podíváme trochu pod povrch,zjistíme,že jeho skutečné postoje jsou velmi nebezpečné.
      Stačí si uvědomit,kdo ho sponzoruje( a Chrenek jistě ví,proč to dělá),s kým se stýkal při své návštěvě v USA(McCain,Kissinger...),jaký měl postoj k americkému radaru v Česku,jak se přátelí s vedením nelegitimně vyhlášeného narkostátu Kosovo či jeho výrok ve smyslu,že nebude respektovat výsledky demokratických voleb a neumožní sestavit případnou vládu složenou z levicových stran.
      Také se nechal slyšet v tom smyslu,že současné nekoncepční a drastické škrty z kalousko-nečasovské dílny jsou podle něj příliš měkké a že kdyby bylo na něm,byl by ještě tvrdší.
      Proboha lidé,bděte-takovéhoto výtečníka snad chcete za prezidenta?Není všechno zlato,co se třpytí!
    • ... nikoho nezajímáš :))))
  • Tak to jsem nečekal. To, že je prezident Fišer, to už je známo dávno, protože si jej pár blbců zvolilo již předem a je zasponzorovaný od lidiček v pozadí. Také položil korytko v unii za 600000,- měsíčně. Takže jaká, že je to volba prezidenta? Do ulic ne do hospod a ať to fičí.... *5* Anonymous
  • Pan Vl.Skutina ve sve knize napsal:

    Vite,kdy byli 1.svobodne volby?
    Kdyz Panbuh stvoril Evu a rekl Adamovi-NA,A VYBER SI...

    Ale tato kriminalni vladnouci spodina to vylepsila-dala Evicek vice!
  • Bobošíková 55 tisíc, Dlouhý 60 tisíc, Okamura 61 500.
    Tolik hlasů nasbírali. Pravičácké vnitro dělá co se jim nařídí. Odstranit, zlikvidovat kandidáty, kteří by měli na úspěch. Jestli dnes v pátek tuto zprávu pravičáckých médií, potvrdí vnitro, tak budou soudy!!!!!
    Držím jim palce našim mušketýrům. JInak poměr pravicových kandidátů neúměrně vzroste a tím taky šance na pravicového prezidenta.
  • Vnitro ODS zapracovalo - hnus
  • Já se spíše divím, že do tohoto "mlejna" vůbec šli. Utratili peníze zbytečně, ale to by se stalo stejně , protože na zvolení stejně šanci neměli. Okamury a Bobošíkové je mi docela líto, bohužel ale si to zavinili sami špatným odhadem svých šancí. Zato Dlouhého mi líto není vůbec, alespoň dostal za vyučenou a zaleze. Doufám ještě, že za vyučenou dostane dalších 7 uchazečů, což se stane tak, jako tak, a nikoho z nich mi také líto nebude.... za této situace mi může být volba prezidenta ukradená - ani jeden z nich mi nestojí ani za to, abych kvůli němu vůbec vstával z postele. Myslím, že to bude přes polovinu národa - ať to vezmu zprava či zleva, každý z nich není vůbec k ničemu !!!
    • Mně není líto Bobošíkové, Okamury ani Dlouhého, vždyť jsou to jen podělaní kariéristé a nic jiného. Vnitro ODS za nic nemůže, ale můžou si za to sami lidé, kteří si při podpisech dělali srandu z kandidátů na post presidenta. Raději poslouchat Josefa Haydna než Františka Škroupa, protože ten domov je už dávno v p.r.d.eul.ce vážení. *16* .
  • No a je to tady, pomalu se likvidují politicky nekorektní kandidáti. Za chvilku budeme volit toho kterej má vyhrát a bude tam pár chudáků co nemají šanci aby to vypadalo jako že je vše v pořádku. :( A pak že tohle bylo jen za komoušů :(
  • Prezidet by měl mít charisma, pokud nic jiného. Ta zbylá squadra, ani kdybych je splácal dohromady nevydá ani za jednu.
  • No a je to tady spolehliví úředníci udělali dobrou práci ty co měli za úkol vyřadit vyřadili.
  • Vypadá to že k volbám půjde tak 20% voličů. Proto, že tyto šachy všechny otráví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit