Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Chalupo ! To internetové sémě nesnášenlivosti tady sejete především Vy. Nasazujete psí hlavu Zemanovi a Babišovi ale ostatních politiků si nevšímáte. ( nebo nesmíte ) To máme v politice málo lotrů kteří se napakovali na vlastním národu a potom ho prodali za výnosné trafiky. Dodnes sedí v parlamentu a v senátu a vymýšlí jak se udržet u koryta. Zameťte si napřed před vlastním prahem !
    • ... nakolik ti dochází, že jsi zbytečný primitiv, já si v pohodě pouštím nebohého Prince .)))
  • Ještě že máme našeho bouráka Miloše a ne toho pomatence Kisku. Jinak nic proti Slovákům. Fico je můj oblíbenec. Jó ten "novinář", ten zase perlil, prostě nezklamal. Děsnej hňup a křivák.
    • ... jsi primitiv, jakého si bez tvé pomoci nedovedu představit, napiš, kdy chceš eutanazi :)))
    • Kiska je typický kecálek o politické korektnosti. *16*
      • ... dobrý názor, ale já mám ještě lepší, ty nedáš ani reklamu na aviváž, něco proti, tlamo?
  • Miliardář Kiska se zase jednou za rok podíval ze svých miliardářských výšin dolů a pochválil na duši chudé a bezmocné. Řekl jim pár bezvýznamných vět které ho samotného a jeho ůřad nic nestojí, poděkoval jim, že jsou chudí a bezmocní a že dobře robotují na miliardáře a nadnárodní koncerny za pár euro. A prostí duchem jsou opět schopni jej volit. Filozofické kydy tady plácal v minulosti i jakýsi Patočka a následně nějaký Havel který se prolhal pomocí chátry 77 až na funkci prezidenta. Nic neuměl, ničemu nerozuměl. A to platí dodnes. Náš nynější prezident je vzdělaný a na rozdíl od různých vzdělanců i něco umí a rozumí ekonomice. Proto se k tomu může i fundovaně vyjadřovat. Podobný byl i Klaus. Proto je Zeman náš nejlepší prezident. Jezdím dost často na Slovensko kde přebývám a pracuji delší dobu a vím, že obyčejný Slovák má rád Kisku jako osinu v zadku.
    • Zapšklý komouš, co? Apači, že jsem tě odhalila?
      • Jem rád, že kdo tady napíše pravdu, je ihned označován jako zapšklý komunista. To znamená, že komunisti měli před rokem 89 pravdu. Od zapšklé havlovy chátry to odsouzení opravdu sedí.
    • Koho si Slováci zvolili, to je jejich věc. Ale ten ožrala u nás na hradě je to nejhorší co tam kdy bylo. Ani hospodský povaleč, harmonikář a alkoholik Zápotocký se takhle nevyjadřoval. Ten nynější ožrala se chová a vyjadřuje jak namyšlený, ješitný dlaždič někde v putyce 4.cenové. V. Havel byla osobnost, kterou dodnes uznává a ctí civilizovaný svět.
    • Kiska je typ jako Porošenko. Miliardář, který si koupil funkci prezidenta. Každý z nich pro svou vlast neudělal ani "ň". Srovnávat Kisku a Zemana může jen naivní infantilní živočich. Protože pouze Zeman je politik a státník. A to bez diskuse. *3*
  • Prohnilej chalupa se zase vyblil.
    • ... ty však ale nikdy nedáš ani to, vidláku :)))
    • Je to havloidní vylízanej spratek z Holomóca!!!


      WOW !!!
      • ... nikdy nepochopíš, ty zdegenerovaná sr*čko, že tvé ubohé blití o havloidech je tvůj konec
  • KISKA už dávno Slovákům se změnil v KYŠKU,nebot tento slovenský filantrop nepatří zrovna mezi normálně žijící občany, ani mezi velký vlastence, ale hájí zájmy své Kavárny, svých nadřízených z EU a pana SOROSE, u kterého se zřejmě v americe dobře učil !
  • Pane Chalupo opět jste mě nezklamal.Pište raději o věcech,které jsou kolem vás např.demokratičtí bezdomovci a mrtví pod mostem,v lesoparku apod.Myslíte,že je zajímá nějaký tvaroh Kiska?Já myslím,že ne.Zajímalo by mě,kde jste na ty plky studoval.I ta Horáková by se v hrobě obracela,kdyby věděla jakou budoucnost připravovala tomuto národu,těmto lidem a co teprve takový Palach.Co jste dělal před rokem 1989-byl jste v pionýru nebo také ve skautu,který tehdy nebyl?Je směšné,když projíždím po městech a na každém náměstí čtu,že to je náměstí T.G.Masaryka dříve Rudé armády.Asi se shodneme možná,že to je lidská komedie podobná jako píšete vy.Vás bych do chátry nevzal,ale na pracák určitě.
    • Proč tak jemně. Poslal bych ho na tři týdny pod most ke studiu lidské humanity.
    • ... pane kritiku, překvapuje mě docela, že jste ještě nespáchal sebevraždu, jste kok*t :)))
  • Kiska se vyprofiloval jako politický hochštapler, který se řídí zhoubnými postuláty bruselských hujerů v intencích amorální merkelovské politické korektnosti. Zeman se vyjadřuje normálně, občas i kecá blbě, ale nepropadá nesmyslným axiómům migračně-musulmanské politiky merkelovců, kteří evidentně islamizují Evropu.
    • Jenom kecá blbě? Motá se ožralý u korunovačních klenotů, do rádia říká "uunda" a na mezinárodním fóru vykládá, že mu řízek chutnal jak bublinková rrdel a tohle je reprezentant naší země. Je proti islamizaci a to je snad to jediné dobré. Podporuje ale rusifikaci a počínšťování.
      • Přesně tak, s imigrační jeho politikou souhlasím, jinak vše ostatní je na korunovační zvratky.
  • Kiska je svého druhu lichvář. Kiska vyčlenil na svou kampaň oficiálně více peněz, než mu dovolil zákon. Byl na toto upozorněn, měl být řešen, ale... nic se nestalo. A jistě zde trol Alenka napíše, čím konkrétním ho Kiska zaujal, když je podle něj takový skvělý prezident. Nějaké konkrétní činy. *1*
    • Zajímalo by mě, kolik dostal Zeman na volby od Lukoilu. To se má vyšetřovat, ne nějaký Kiska, to ať posoudí Slováci.
      • Možná to nějak posune trol Alenka. Padni komu padni! *1*
      • Svatá pravda a Šlachta at začne vyšetřovat svého nového šéfa už toho bylo dost na vyhoštění z ČR že Babiši.
  • Zlobu a nenávist tady šíří hlavně proislámský a proimigrantský pisálek Chalupa. Pod jeho články převažují v diskuzích (pokud jsou vůbec povoleny) převážně nesouhlasné názory. Redakci to přesto ale z nějakého důvodu nezajímá a jeho provokace povoluje a publikuje.
  • Zeman má většinou podporu národa, jeho kritiků je tedy menšina. Mohou jen štěkat. Kisku neznám a je mně lhostejný.
    • Je mě fuk kdo má či nemá zemana rád ,já ho bud volit zase ať se kníže a kalous vztekne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit