Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slováci nemají prezidenta, to je zaprodaná zrůda,hnus, radost blít
    • A co my máme? A to chceme, aby nás svět bral vážně a jako partnery?
    • A o tom to právě je :-(((
      Projevy netolerance a nesnášenlivosti. není to škoda takhle prožít život ?
      Buďme k sobě přívětivější.
      • Já myslím, že ke zrádcům, zaprodancům a zločincům člověk nesmí být přívětivý.
  • Eurohujer a vítač Kiska a náš prezident realista. Jsem potěšen, že je mezi nimi tento rozdíl. Ještě by bylo třeba vyměnit Sralbotku za Fica.
    • S tím Ficem to není tak horký. Je zapleten do podezřelých okolností v kauze Bašternák. A jde o "velký prů...švih". *16*
  • To je tak když autor článku plete hrušky s jabkama.
    • Chalupa, kdyby si pletl jen to. Ten musí poklonkovat Práglkavclu, ale hlavně finančním zlodějům západu.
    • ... co teprve, když moula jako ty ani nemá tušení, co má poplésti :)))
      • jééé pan chytrý tady promluvil. Vyvrhel vepřína se hlásí o slovo. To budou zas moudra. Tak ven s tím, čuníku!
  • Za Jidášský peníz by udělal pro Slovensko cokoliv. Mají snad málo svých problémů, hlavně na východě Slovenska.
    • Jidášský peníz přichází vždy z Ruska a Kiska bude ztěží příjemce, ten bude sedět spíše na Hradě v Praze.
  • Za mě jednoznačně lepší Zeman. Kiska je křivák terýmu nevěřím ani slovo!
    • Snad ti Zeman udělí milost za tu tvou zlodějnu, kryso rathe.
  • tomaš chalupa je profesionalni štvač a hloupi lidi mu to bašti a pišou hlouposti.srovnavat nesrovnatelny.zeman je vzdelany chytry človek a to je ten rozdil.
    • vanhorne
      "tomaš chalupa je profesionalni štvač "
      Zeman je profesionalni zvanil a opilec.
      • profesionální blbče
  • ing. Zeman je přítel budoucího prezidenta USA Trumpa a koho je Kiska ? fašisty a oligarchy Porošenka ! *8* *1*
    • Nevím, jestli je čím se chlubit.. Porošenko mi nepřipadá tak "vyhraněný" jako Trump...... Pokud vím tak Porošenko své firmy prodal.. a je na tom velmi legrační to, že Zeman mluví o tom, že chce být prezidentem dolních 10 000 000 v Česku, ale vzhlíží a chce se kamarádit s těmi nejbohatšími... nějak to nejde dohromady s jeho sociálními tématy... Ti 10 ti milionoví chudáci mu zajistí jeho vlivný post a ti bohatí mu zajišťují pocit velkého státníka, pocit důležitosti...
    • Jen se z toho tlučhuby Trumpa nepotento, aby ještě nemusel s ostudou abdikovat, že ho tam dostal Putin.
    • Nevím kdo je koho přítelem. Vím však, že Trump je zarytý abstinent a nekuřák. Takže kdyby Zeman řekl "pane presidente, kde máte popelníček?", tak by ho Trump vzhledem ke své prudké povaze mohl třeba i vyhodit z Bílého domu. *8* *1*
      • tak to odporuje tomu článku pod tím? *1*
  • Miluji tlačenku a jitrnice, prozradila Ivana Trumpová!

    "Z Česka si vždy odvážím tlačenku, jitrnice, jelítka, prostě všechny ty zabijačkové pochoutky. Snad mě s tím někdy nezatknou na celnici, domů si vozím také český chleba," dodala milionářka.
  • Mne zaujal spíše tento pohled na Kisku od Slováka, než pana redaktora. Pravda, je poněkud svérázný, ale o to upřímnější.
    https://www.youtube.com/watch?v=NnL9CismEnI
  • když to říká prezident sousední země, k níž máme pořád ještě problematický vztah, ale je to tak. O jakém problému to pisálek mluví, že by o rozhodnutí mírotvůrce Havla, který hned ze startu poslal Slováky do kytek tím, že se zasadil o zrušení zbrojovek a podkopl nohy tamní ekonomice?? Ano tím mě Slováci opravdu nakakli. O problematickém vztahu mluví tento pisálek ale nijak ho nedefinuje, protože problém z české strany není. Teď by bylo na místě podat trestní oznámení na pisálka za šíření nenávisti k občanům jiného státu a šířením poplašné zprávy!
    • Slovenské zbrojovky,Havel udělal něco co už fungovalo na principu zastaralých licencí a neplatící zákazníků z rozvojových zemí i když nechtěně.Např.licence BVP 1 zakoupená v roce kdy Sověti věděli že stojí za nic z Afgánistánu a sami již jeli BVP 2 a bylo toho daleko víc a bez vývoje a dostatečného počtu by byla stejně výroba nerentabilní i když nějaká byla a po roztržení by určitě ČR nechtěla být závislá na Slovensku.A Československo rozbil hlavně slovenský nacionalismus !!!Pro znalé soudruh Husák seděl a za co ,za nacionalismus a jak jsem v té době 91-92 byl proti tak dnes říkám zaplať panbůh žádné dělení HDP 50 na 50 a každý posvém.Vydírání soudruhem Mečairem typu Vlado povedz jim že mi máme kohútiky s ropou tak ať platí je pryč.Takže Slováci vratte se z ČR dom my se bez Vás obejdem a začněte konečně budovat svůj stát a ne vyžírat Čechy a rád budu mít za sousedy stát se kterým jsme si blízcí a přestaňte se nám tlačit do českých škol a Vaši mladí a vzdělaní necht zustanou doma a budují konečně svoji státnost a nestydte se za Československo protože české peníze tvořili zaklad Vašeho státu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit