Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... užívám si hezky dementní ubožáky, kteří zde ochotně ze sebe nechají dělat úplné blby :)))
  • ... rád bych viděl, v jakých chlívech nyní tuhnou rypáky blbečků, které na mě nemají :)))
  • ... moc si užívám zdejší primitivní póvl, primitivně hlasuje a blije, vše dle mého plánu :)))
    • jejda to je novinka. Přeci prase se užívá jen čerstvých pomejí a nové podestýlky. A samozřejmě kalhotek od Simonky. Ňam,co?
  • na chodniku lezela zraněna Beruška, Simča se jii ujala a dala ji jmeno Věruška.
    Simču trápí rodiče zakazi v panelove kleci, Berušce davaji do dřevene bedynki jidlo věci
    chtěli bichom s Beruškou ven z klece letět , však musili bysme snad z okna sletět
    *11* *11* *11* *11* *11* *13* *13* *13* *7* *7* *8* *8* *8*

    ahojky dědečkove, rodiče mě cjdou zase mučit a řikaji tomu jdi se učit. *11* *11*
    tečka čarka tečka čarka .. to neni čestina ale morseofka *2* *2* *2* *2* *2*

    ahooooooj v unoru, Simča, zakladni škola Olomouc. pa
  • Maličká Simonka si zase počůrala kaťata i tiscali. Buide velka a tamto nepsvala.
    *15*
    • víme sajmon, bezmoc
      • Všichni jsem Gogo? Ne. To jen ty jsi hňup *15*
        • víme sajmon, teplouš
  • Zemanoidi nezklamali. Jak se někdo odváží kritizovat to jejich ožralé strašidlo tak jsou hned jak vyplašení brundibáři.
    • Hmm nezklamal urážet prezidenta. Tolik zapšklosti jsem neviděl. A tohle by chtělo na někoho poukazovat a moralizovat. *7*
      • To není jen zapšklost, ale je to hlavně špinavost a nenávist k vlastnímu národu.
      • ... tvůj problém je zjevně, že se díváš, kam bys neměl, jestli nejsi úplný balík, bídný čéče :)))
        • áá tak prase z chlívku už ví kdo je balík? Jak volají na tebe, píchači vlastní matky. To jsi ty, miláček žen?
    • ... jsi tupost sama, napiš něco o své kvalifikaci, jistě to bude kraťoučké povídání, moulo :)))
      • ááá tak nám akademik z vepřína promluvil. Čekáme na další prasečí moudra.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/425772-krik-v-usa-kvuli-hackerum-je-hysterie-a-trump-je-nadeje-mini-zaoralek-i-vondra.html

    no neke....
    • Ale, ale, soudruh "jem, Novinky" vytrhl z kontextu některá vyjádření obou politiků a spojil je tak, aby to vyznělo "prorusky" podle jeho představ. Je třeba poslechnout si to na ČT 24 celé v originále.
      • Dobré nic co by bylo jinak?
    • To jsou změny v té naší politice nevídané.

      Každopádně nejhezčí zpráva je Shapiro pá pá
      • Ale, ale, soudruhovi ten Shapiro nějak leží v žaludku. Jestlipak soudruh zzzz vít, že Trumpova exmanželka, která má naději dostat se na jeho post, byla přítelkyní Olgy Havlové?
        • Zeman byl kámoš Havla a co?
  • Redakce Tiscali! Přepněte prosím Putinova teplouše , podvodníka s hlasováním
    a zloděje nicků BTW na homosexuální stránky. *3*
  • ... omlouvám se všem tradičním pitomečkům, že nebudu studovat jejich výblitky a hlasy :)))
  • ... no jo, celé to je zde o hovnu, já se zde nepotřebuji seberealizovat, blbečků je zástup :)))
    • Ty jsi zdejší hoovno. Páchnoucí žumpa co čichá kalhotky Simonce.Prasák co vypichává s vlastní matkou.
      • Omasta
        To je právě názorný příklad komentáře, který je nepřípustný. Ani pro čtenáře nemá žádný přínos, jen vypouští zlobu.
        • Dyk Chalupa neumí nic jiného než plivat po těch co nejsou fanatici poslušní pokrytectví, lžím a snaze o světovládu finančních darebáků..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit