Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že ten bijec,ještě nespáchal sebevraždu,dement smradlavej,určitě má tlamu
    samý uher,a pták mu nestojí,zmetek.
    • ... jsi a navždy budeš v hajz*u z desetinásobné a ještě větší inteligence většiny populace, blbe :)))
    • nestojí no máš smůlu, budeš muset vysát souseda *13*
  • Chlapi a co když vyhraje ten imperialistickej hrdlořez Drahoš ? *8*
    • Vyhlásíme polákům válku a bude.
      • Fenomenální nápad, my půjdeme ze severních čeh a rusové by nám mohli jít naproti přes Donabas
        • Donbas, ašípka *2*
  • jsem z5, roční dovolená na svobodném Krymu stála za to
    • plánovali jsme cestu spolu, proč to dopadlo takto ?








      SPLASH !! *9*
      • páč nejsi Novorosijec
        • Zeman prý vyvolá referendum o připojení k rusku, tak jsem nikam nespěchal *9*







          *9*
  • Kalousek se svými soukmenovci z TOP09 zde v minulých letech napáchali obrovské škody,které bude trvat dost dlouho,než se odstraní.V té "záškodnické" činosti jim velmi ochotně pomáhali stejní lumpové z ODS.Doufám,že voliči na to nezapoměli a už nepřipustí tyhle partaje do Sněmovny.TOP09 a ODS je stejné zlo,které by už nikdy se nemělo objevit
    ve Sněmovně !!!!
    • Jedině stalinistický způsob vládnutí naučí tuhle prašivou sebranku demokratů kdo je v čechii pánem. Za podpory ruské federace udělíme všem těmto imperialistům a kulakům tvrdou ránu a ocelová pěst dělnického lidu ukáže co jsme my komunisté a zemanovci zač ? *10*
      • Tak to prostě bude
      • přééééésně

        vivat Džugašvli






        YEAH !!!
    • Da, jsou to záškodníci, diverzanti a protistátní živly, do Jáchymova s nima.








      PCHE !!!
      • laggr už je zrušenej jedině do lazní jachymov vogo
      • slaboučký Sajmone, nemáš na něj, jsi blbec!
        • kdo je sajmon ? nějaký havloid ? *10*
  • Na ty prezidenty stejnak nemáme moc štěstí, Gottwald měl zničenej mozek siflem, Zeman chlastem, no a co s nima, zastřelit to nemůžeš, do blázince taky ne, nevím. *13*
    • ...Havel pivem atd.
    • ... buď v klidu, tvůj mozek zničenej být nemůže, kde nic není, tam sifl mozek zničit nemůže :)))
      • dík, hned je mi lépe *3*
      • přéééésně
        vivat Putin







        YEAH !!!
        • k smíchu Sajmon, nemáš na něj, jsi slaboučkej teploušek!
  • pedofil Zeman může vyhlásit tak akorát referendum kdo ze štamgastů ho bude v knajpě na Vysočině nosit na pisoár
  • ... Simona z redakce Tiscali má vytahaný břicho po dětech a vypelichanou kundůůů :)))
    • Díky čtveráku, máš můj hlas, měkl by jsi být našim mluvčím. Co ty na to BTW ?
  • ... nechal jsem si vybělit řitní otvor :)))
    • soudruhu BTW, některé informace by jsi si měl nechávat pro sebe
    • Forejte,nech toho.
  • ... já mám rád z kundýýý smrad :)))
    • Myslíš jako z Ovara?
    • ... děkuji vřele za vystřídání, dem*nte, roztoč to :)))
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3212-priprava-k-draci-setbe-prevychova-stredoevropanu-invaze-muslimu-se-chysta-jiz-radu-let-wikileaks-opet-promlouvaji-ambasady-usa-hadimi-hnizdy-jeden-negr-na-kampan-staci-z-nejhorsiho-jsme-uvnitr.htm
    • Taky by to chtělo železnou oponu. Škoda, že jí demokrati zničili. Teď by se hodila.
    • Já to říkám pořád, Česko musí prchat z unie, nezastavit se a prchat a prchat a prchat!!!
      • Tak prchej, trpajzlík Putilín tě třeba rád přijme. Alespoň tady přestaneš tapetovat svými oneirodními halucinacemi. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší