Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1*
    • https://www.stream.cz/cesko-vs-slovensko/10018120-truchliva-budoucnost-ceska-a-slovenska-misto-evropske-unie-dozeneme-rusko
      • Neumíš vymyslet vlastní nick?
        • omlovám se soudruhu BTW, plejáda tvých nicků jak tak rozsáhlá, že se v tom již neorientuji, budu tedy Asi tak 2, charašo ?

          nemáš někde seznam tvých nicků aby se příště nastala chyba ?
          • Asi tak 2 nebo BTW jak si říkáš ty musíš byt hodně na tom špatně? Malej pinďa nebo žena zahejbá co? Nebo jsi se ještě nedostal z dětského pokoje?
            • a teď jsi BTW -Toro? no pořád stejné příspěvky, tak že ubohé
            • https://www.youtube.com/watch?v=C6dtJDzhU28
          • víme sajmon, omlovám
            • Nebuď naštvaný, že si sem z tebe chodí parta lidí dělat pr.el *13* jsi přeci Novorosijec.
              • Reakce na příspěvek:

                Ty a tvých 66471616063746 nicků, to je parta blbečků
            • jsi mistr, dostal jsi ho.. gerój *3*
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, vím
          • *15* *15* *15* *15*
  • Sajmon, jako pan BTW už skončil? Jasně, vždyť na něj nemá!
    • souhlas
      vivat Maduro
      • I Madura zbožňuješ Sajmone, jdeš prostě do sebe
  • Haha, Sajmon zase dostává přes držku
    • Výborně, takže sajmonování máme za sebou, můžeš začít Gájínkovat. Překontroluj nafixlované body a sovětský kabaret uprděného důchodce může začít. *3*
      • Tady pitomče píšeš pod svým vlastním jménem Semjone Gayínku:
        https://diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/sef-financi-vatikanu-zneuzival-deti-obvinila-ho-z-toho-australska-policie-299554/?style=flat
        • Je dobře, že si vedeš o všech lidech záznamy, Až dorazí ruské tanky tak můžeš nasprintovat a pochlubit se svým celoživotním dílem. Dostaneš chalvu a tvoje stará klobásu. *3*
          • Před chvílí si tady všem přál hezké sovětské odpoledne, a to je fajn, možná dostáváš rozum, už chápeš, že sověti byli nejlepší!
            • Před chvílí *15*
          • *15* *15* *15* *15* *15* *15* né
          • https://www.youtube.com/watch?v=jhDtYBGevSo
        • https://www.youtube.com/watch?v=PQlrbtqvqMw
  • Zdrastvujtě Zemanovci.

    Přeji všem hezké sovětské odpoledne *14*






    WOW !!
    • Da, i u nas v ruskom gulage je atlíčno! Žrát není co, akorát se můžeme dívat na Putlera v nadživotní velikosti.
      • Nauč se rusky pak piš
        • přéééésně, mělo by se znovu učit na školách ruštinu jako povinný jazyk








          PCHE !!!
          • U nás na vsi už kroužek ruštiny vedeme, až vystoupí Novočesko z EU budeme o krok napřed.
            • dearputin.com
            • supééééér, mám také zájem








              WOW !!!
    • čest, kde jsi byl celý den ?
      • Obcházel jsem vědecká pracoviště a university a trochu se poptal po Drahošovi, je to bezpáteřní reakcionář, placen Sorosem a Kalouskem.








        PCHE !!!
        • tak to potom jo, už jsem se lekl, že jsi si našel práci *15* *15* *15*
          • prááááááci ? *15*

            tak já jsem myslel, že jsem největší čtverák, ale ty jsi hvězda, dostaneš novorosijskou medaili za humor






            WOW !!!!
  • Zeman je normální troska! V poslední době zchátral pořádně! Proč mu z ovčince nikdo neřekne, že už na to nemá a nehodí mu ručník do ringu? Je to trapné pro celou republiku! To se máme dívat na pomalu rozpadající osobu???
    • Doufám že ti to taky doma řeknou
  • Solidárně máme nízké platy oproti německu,solidárně kupujeme pančované potraviny za stejný peníz jako němci,solidárně máme dražší energie,solidárně jsme se nechali zavážet komunálním odpadem z německa a proto solidně odmítám uprchlíky z afriky!!!
    Chudých důchodců,bezdomovců a postižených kteří musejí sbírat PET víčka je mi více líto.....těm jedině pomáhat. Ámen
    • ps. po vstupu do EU nesměli naši ingenýři,doktoři a jiní obohacovači pracovat v německu i rakousku po dobu 8let. *5*
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Samozrejme-ze-to-o-Trumpovi-a-Rusku-neni-pravda-Zamestnanec-CNN-sokuje-na-tajne-nahravce-493882

    CNN - Fake News!
    • Táhni s tím liliputánem někam!
    • CNN už je horší než ČT. Jak pravil Trump, VERY FAKE NEWS! Navíc, každý normální, podtrhuji normální, člověk ví, že jsou to samé slátaniny a výmysly ukřivděných stoupenců Mrs. Hillary. Ale na zdejších diskuzích se najde pár exotů, kteří to pořád omílají, i když snad ani oni sami tomu nevěří.
      • Trumpovo slovo má takovou váhu asi jako slovo Miloše Alabamy *15* *15* *15*

        nic
  • Dnes jsem měl tu smůlu že jsem potkal tu americkou vojenskou kolonu.za prvé debilita naší VP se nedala zapřít když to zničeho nic pošle do levého pruhu. Za druhé který imbecil to poslal dnes když všichni po vysvědčení jedou na prázdniny? A těch 11 Strikerů a 5 Humeru mohlo jet vlakem. Třikrát stavěli a málem dvakrát způsobily nehodu.....Ale pořád slyším Havla a Kocába už nikdy cizí vojska na našem území. *7*
    • Chtělo by je to hnát svinským krokem. Nebylo by špatný po nich házet smradlavý vejce, to je totiž v naší republice naprosto legitimní a legální, tedy nehrozí žádná sankce. A mohli by se zkusit bránit, tak to bychom je poučili, že to je ve stylu naší Havlovské demokracie, nesmí proti tomu nic dělat a vzhledem k tomu, že Havel byl jejich vzor a věrný lokaj zároveň, měli by být vlastně šťastní, že je u nás Havlovská demokracie tak hluboce zakořeněná a rozvinutá. A každej z nich, jak by byl celej od těch vajec zasviněnej, by z toho vlastně měl mít dobrý pocit, protože by si mohl připadat třeba jako prezident. A jak by tak nevěřícně zírali a žloutky a bílky by jim tekly po těch jejich různobarevnejch ksichtech, tak bychom jim zamávali a zavolali na ně: "Hallo boys, tak už jsme vás v tý demokraci předstihli, už vás tady nepotřebujeme a go home, neboli česky řečeno, koukejte vodsaď řezat domů." Doufám, že se toho jednou dožiju.
    • cizí armády se nám tu prohánějí jak a kdy se jim zachce. Inu protektorát.....
      • Chtělo by to založit domobranu proti takovým vetřelcům.
        • založíme lidové milice *14*








          YEAH !!!
    • To máš štěstí žes nepotkal ruskou kolonu když nám přivezli bratrskou pomoc.
      • Ano bratrská pomoc něco jako vpád USA do Dominikánské republiky?
        • co je komu do vás cikánů, měli vám nandat víc, svoloč černá
      • ohleduplně aby neomezili dopravu, jeli v noci. Jen zápaďáci jezdí arogantně uprostřed dne aby všechny ohrozili a otrávili
  • Pak se nedivme, že svět ten český ovčinec nebere vůbec vážně, když si ovce zvolili "tohleto" za svůj symbol.
    • Slaboučký Sajmone, nemáš něco novýho?
  • Makak
    No nic, uvidíme jak si Miloš povede v příštím funkčním období *3* *14* *2*
    • prezidentovi Drahošovi ? \Myslím, že nic do roka je Milda na marách, viděl jste ho teď někdy ? vypadá jak prémiový pacient hospicu *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit