Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pisateli tohoto článku bych chtěl připomenout některá fakta o změnách názorů státníků, ten první polistopadový například pravil:Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, nebojte se není to pravda-slibuji vám,že funkci prezidenta vezmu na JEDNO volební období-byl zvolen čtyřikrát,dál sliboval na svou čest, že pokud se nezlepší životní úroveň ve státě SÁM odstoupí z funkce. Ten druhý podle Wikipedie svou neustúpností rozbil Československo, osobně se angažoval o vstup do EU, kdy parafoval žádost o přijetí a poté podepsal přístupové protokoly, chvíli sice otálel s podpisem tzv. Lisabonské smlouvy, ale podepsal a dnes se neustále etabluje do role ,, já nic,já muzikant ,,, tak že pisateli,já bych byl opatrný s tím co kde kdy kdo prohlašoval, on se totiž ten svět a hlavně EU posunula o nezanedbatelnou dobu ku předu a ne všechna vyjádření s před čtyř, pěti či více let musí nutně kopírovat prohlášení toho či onoho,tak jak se vyvíjí doba, musí se nutně vyvíjet i politika a její představitelé! *5*
  • by nás příšel draho. Musíme volit zemana Žižku a třeba PROTI VŠEM.
    • Toho křiváckého, podlého, prolhaného žvástavého rusácko-číňanského šmejda???
      ANI OMYLEM!!!! *16* *12*
      • Až tak???? To jsem o Drahošovi netušil. Jsem rád že se mnou souhlasíš......
  • Pan prezident je pro zachování prasečáku, dnes to říkal na TV Barrandov. Je to moudrý a zodpovědný státník.
    • Ti, co mi dávají mínusy by měli případné zrušení prasečáku zaplatit ze svého!
      • vanhorne
        "zrušení prasečáku"
        O ktery prasecak se konkretne jedna?,? Praseckaru, prasecaku a prasecin je spousta.
        At se stara o ten svuj.
  • No nazdar! Tady je zase "diskuse". Ani jsem to všechno nečetl, škoda času. A ta "moudra" co se tu objevují. No ale co čekat od obdivovatelů ožralého Becheroviče nebo fašisty Kobliháře.
  • ODS dělá soustavně jen dvě věci.Buď krade nebo kritizuje.Je to strana nevhodná do Sněmovny,není činorodá.Stejně jako její sesterská partaj TOP09,která umí jenom lhát a žvanit.Taktéž nevolit !!!! Pokyn jejich předsedy Kalouska: " Poslední zhasne ...."
    • zapoměl si na Peťu šukaka co jebal na vladě vogo
    • vanhorne
      "No ale co čekat" Jen to nejlepsi i to co Koblihar ani ve svych barevnych snech jeste nevidel.☺☺☺
  • zas hlásá že darebáci mAŠÍNOVÉ BYLI V PRÁVU. Pokud takový vypečený kandidát vychvaluje vrahy bezbranných lidí - jistě opravdu uspěje. Maximálně doma ve Lhotě. Se nám pěkně profesorskej začíná profilovat. Ještě zbyvá nějaká ta kapka tolerance k těm z gumových člunů ..... a máme tady jasného vítěze!
    • Tenhle Dra Hoš je prý pěkný křivák. Prý vydával výsledky výzkumu svého kolegy za své. A navíc je to vítač čmoudů a mu slimáků.
  • Za všecho může Sejmon Gájínek, Tečka, Hrebeňár a Kalousek
    • ... blbost, za všecho ne, za tvou demenci sotva, ty ubohoučký póvle :)))
  • Krade nicky, no neva, ale s mým narazil, tvrdě narazil, hehe je to teplej blbec, tenhle Semjon Gayínek, samej nesouhlas!!!








    PCHE !!!
    • Krade nicky ?? no ty vado, to se tu děje ? *8* *8* *8* *8* *8*

      A není to ten samej přizdisráč co tu fixluje s naklikáváním plusových bodů ve svůj prospěch ??



      .
      • je to on, ale umí naklikat max 3 bodíky a hlavně neumí psát tučně a podtrženě, protože je to teploušek
        • proč kradeš nicky prase
        • ty umíš naklikat kolik chceš, to my víme podtrženej demennnte *15*
          • pan BTW krásný nick, có, chtěl bys ho chromej Sajmone, ale nemáš na něj, jsi hlupáček
      • dneska je tu psina, koukám, že je zde fronta uživatelů kteří si dělají psinu z bolševika BTW, trpělivost pánové, na každého dojde *15*
        • Ano, chtělo by to ta pořadová čísla co jsou na poště. *1*
  • Hihihi, nemá na mě a NIKDY mít nebude teplouš Semjon Gayínek!!!








    WOW !!!
    • dobrou ty spařenej penzisto *15*

      užij si můj nick






      YEAH !!!
  • Jdu čirou náhodou kolem a vidím, že teplej Semjon Gayínek na mně stále nemá, a ani mít nebude, páč je teple debilní!!!








    CHICHICHI !!!
    • najdi si svůj nick ty amrdólskej buzerante








      PCHE !!
      • stejnak začne gájínkovat a vzteky naklikávat mínusy, nic nového *15* *15* *15* *15*
      • si ho nevšímej, tahle podtržená filcka už je profláklá *15*
        • že je lepší a nemáš na něj!
          • myslíš v homosexuálním pohlavním styku ? tomu bych věřil
            • *15* *15* *15* *15*
              ta sedla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší