Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smrt nacistovi trautmberkovi a kalousovi! Až tyhle hnojové zařvou, bude klid!
    • Bohužel je to nastavené tak, že hnoje zemena nelze zavřít - aspoň ne zatím. O žádném dalším není nic známo.
      • sam si hnojem a na Zemana nesahej,je náš.
  • Cenzura Pana Prezidenta? Novinka v "demokratickém" bordelu. A studentíci by měli dostat po držce i s jejich pojebanými rodiči!
    • čističi, ty jsi dneska nějak rozjetej. Byly plný kontejnery a v nich žádný žrádlo? *1*
  • Už nemůžu posílat ani dopisy. Když vidím na známce tu vožralou sprostou tlamu, pozvracím se. *12*
    • Do roka a dol dne bude Zeman v demisi v prdeli! Uchlastái se!
    • Do roka a dol dne bude Zeman v demisi v prdeli! Uchlastái se!
      • blbečku.Za Zemanem stojí většina národa.Těch pár ubohých Pražáků mu ublížit nemohou.Vždyť se neumí chovat ani v zahraničí viz Bratislava a fotbal Slovan Sparta.Pořádné obuchy a ty Pražské blbečky mlátit hlava nehlava aby se konečně vzpamatovali.Je smutné,že všichni ví,jací blbové v Praze žijí,ale kulturní či sportovní akce se jiným městům berou a přesouvají mezi ten Pražský dobytek.
    • Já zase dopisy posílám. Na známku plivnu a pak ji pěstí přirazím na dopis. *1* *1* *1* *1*
    • Z tvý degenerovaný držky nikdo blejt nebude, tý se každý směje, komiku!
      • čističi, vsaď se, že jsem hezčí než ty, vořechu. *1*
        • *1* *1* *1* fakt komik, blbej a směšnej *1* *1* *1*
          • Ale hezkej, komsomolská příšero. *12*
            • Mě ale tvá fotka nezajímala
  • Škoda, že zeman nemá zastánce, vždyť Sobotka mu dokonce mentorsky vysvětluje, co má dělat, přitom mu nesahá ani pod kolena, při tom si neuvědomuje, že vše co se děje je i namířeno právě na sociální demokracii. Hlavně za každou cenu vydržet na postu. Každý si musí uvědomit, že Zeman překáží, jak řekl se mnou přijde zákon, tak se za pomoci sdělovacích prostředků každý den organizovaně vytváří jeden za druhým nějaký výmysl proti Zemanovi. Jsem zvědav, jak dlouho to může vydržet, než přijde nějaké řešení.
    • Myslíš ČESESD? Ta voliče už za první republiky dokázala jen zradit. A dodnes tuto tradici udržuje!
  • servery jako Tiscali Seznam a další by měly na protest proti Zemanovým vulgaritám mu dát na den stopku a pokud by se to opakovalo, úplně ho vyloučit ze zpravodajství a neříct už o něm, ani slovo. *3* Jde přece o zásady slušné diskuse, ne? A když to jde u řadových přispěvatelů, musí to jít i u Zemana.....Asi administrátorům zmíněných serverů napíšu udání a upozorním je na neslušné Zemanovy příspěvky a ať ho zablokují *4*
    • Neblbni, nemůžou blokovat vlastní provokatéry voé!
  • Tento protest proti našemu prezidentovi byl zcela záměrně organizován s cílem ho dehonestovat
    před prezidenty.Je směšné se domnívat,že hlavním důvodem těch pražských slušňáků byly
    prezidentovy vulgarity.Věřím,že je to začátek nekalé cesty Zemana zničit !!!Pane prezidente,
    jsme s Vámi .Jste náš a žádný zbohatlík ,tunelář ,zpanštělý chudáček Vás nemůže porazit.
    Nedovolíme to !!! *16*
    • to dovolím, a ráda.
    • Ty žasnoucí důchodče, spíše hňupe! Vždyť ho vidíš, kuva, a furt chlastá. Musíš být pěkně
      blbý! - On se zničí sám!
      • Hnup jsi ty sam, jak ctu.
    • Prosím, prosím, nepište náš prezident. Pište si klidně můj prezident, ale do nás ostatních normálních se nenavážejte. Prezidentem nás normálních lidí může být jen člověk a to zeman rozhodně není.
      • Je prezidentem vsech obcanu i ovcanu jako jsi ty, at se ti to libi nebo ne a ty urad prezidenta musis zkratka respektovat, jelikoz to mas za povinnost ze zakona. Ja taky havla nemusel a prece jsem respektoval jeho urad. Tak ukaz, ze nejsi takovy dobytek, jak ukazujes a bude to v lajne, blbe.
        • Pokud bude prezident prezidentem a ne nelidskou sra..kou, pak s tím nebudu mít problém. Respektovat le nějakého rusofilného řiťolezce zmrdského skřeta puina?? Ani náhodou.
          • Nas prezident je Putin? Asi to mas dost v palici pomotany. A jinak ti asi tece mliko po brade, protoze kdybys prohlasoval za totace, ze prezident neni tvuj prezident, tak bys do pul hodky sbiral zuby z chodniku po mirnem policejnim zasahu. To jsem byl blbej, kdyz jsem si to vsechno protrpel kvuli vydavani duchovniho casopisu. Tehdy jsem si myslel, ze kdyz se to otoci, tak vsichni budou stastnejsi. Ale kdyz ted vidim takovy rozezrany parchanty, kteri si pomalu neumi utrit ani p.del sami, jak si otviraji drzku na statni hodnoty garantovane ustavou, tak me mrzi, ze jsem to delal. Meli mi polisi nalozit vic, aby se mi rozsvitilo. Spinit se s takovym svinstvem me fakt nebavi. *12*
      • Normální je nekouřit buzno!
    • Jen pro vaši informaci - jak je to NIC asi oblíbené - petice pro jeho odstoupení již má více jak 90tisíc podpisů a další každým okamžikem přibývají.
      Chcete snad tvrdtit, že všechno jsou to jen nastrčné figury jakým si ohavným kaspitalistou.
      Nebuďte směšní - potáhne a brzy.
      • Devadesat tisic, to je jak plivnuti do more. Ty asi budes fakt komik, kdyz se ohanis takovou hovadinou, nebo neznas vysledky voleb. Asi budes plem-plem na palici, jak rikaji hakosi. *1*
      • Hele imbecile, zase totéž svinstvo a dobytek, co plakalo u hrobu gaunera, přejmenovalo po něm letiště a krade pod rouškou "demokracie". Uvědom si hnuse, pokud nebudeme platit daně, chcípnete hlady protože jste k ho... a žijete zbytečně. Vás by měli sterilizovat protože jste plevel společnosti! A s tím 0,1 % imbecilů jako jsi ty si můžeš vytřít tvou hemeroidy rozežranou prd... zjebe!
        • I kdyby jsi se hnído pos..al do kopce a za roh nebude to vaše tupé prochlastané hov...ské nic prezidente nikho z normálních lidí, ale dále jen bečka s tupou uslintanou vepřovou prolhanou tlamou.
    • Prosím můžete dešifrovat - Nedovolíme to! Kdo to je, že píšete v množném čísle?
      Vždyť celý národ až na pár vyjímek vašeho typu nemůže to zlolajné NIC ani cítit.
      Kam vleze a otvře tu svoji prasečí uslintanou držku, tam vyzvrací nějaký žvást na úrovni mezinárodní ostudy.
      Čím dříve potáhne tím lépe. Pokud se včas nespakuje a nepotáhne bude to porvé co bude senát projednávat jeho odvolání a věřte tomu, že to projde.
      • Kdybys mel alespon ctvrtinu vedomosti a inteligence co ma on, tak si o sobe budes myslet, ze jsi Einstein, ty deg.ne. *1*
      • Ty seš asi dobře vyhrabanej, komu jsi to diktoval ty degéne tupej!
  • zemane - už se blíží doba, kdy si přečteme v kronice národa - v polivině druhého desetiletí 21.století se na několik měsíců dostal na hrad bezvýznamný alkoholik, jehož jedinou činností byl chlast a žvásty. Jeho působení lze přirovnat k takovým katastrofám pro stát jako únor 1948 nebo srpen 1968. Pošel někde u plotu a byl nahrazen skutečnou hlavou státu.
  • tady je teda diskuse , jestli byli ti sprostáčci s červenými kartami i na tom náměstí v Praze ,tak se tomu nedivím ,jaká pakáž se tam slétla
    • pakáž? Vy jste tam byl, že hodnotíte? Byli to zřejmě lidé, kteří se neschovávají za anonymní psaní, a dají svému protestu aspoň tvář.
      • Takys tam byl, taky? Prej kazdej dostal za ucast od velvyslanectvi SSA dva litry. Tak sis aspon privydelal a nemusis chvilku chodit vybirat popelaky. *1*
      • Klídek, tys tam taky nebyl Čapisrale. 17. jsou tu od tebe zablitý všechny diskuze, jako obvykle. Samozřejmě anonymně pod několika nicky, tak jak to umíš jen ty, srabe *5*
  • Pořadatelem pondělní akce proti Zemanovi dle ČT je Opona o.p.s.
    www.ceskatelevize.cz/...alb...
    V roce 2011 a 2012 podle vyrocnich zprav z jejich webu byla Opona o.p.s. financována i ambasádou USA, takže lze předpokládat, že to nyní není jinak.
    www.oponaops.eu/opona/cs/.../opona
    Kdo je předseda správní rady Marek Vocel:
    Vystudoval FAMU, obor produkce. Společně s Vítem Rozehnalem založili v roce 1996 MVP agency, kde je jednatelem a také má na starosti obchodní rozvoj firmy. Byl hlavním manažerem prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga. Za tuto kampaň obdržel Českou cenu za public relations jako absolutní vítěz 8. ročníku.
    A kdo je Obecně prospěšná společnost OPONA? Opona ma dle vyrocni zpravy 2012 za sebou napr. akce za svobodu slova s nasledujicim programem:
    18. a 19. 6. 2012 ZEĎ PUSSY RIOT, Václavské náměstí (dolní část), 19. 6. 2012
    RIOT PARTY s členkami Pussy Riot, ulice 28. října, 18. - 20. 6. 2012 NOCI KAVÁRENSKÝCH DEBAT, 12 kaváren v centru Prahy, 22. a 23. 6. 2012 UNITED ISLANDS ČS, doprovodný program hudebního festivalu: pohlednice Pussy Riot a výstava pro rasismu
  • Otevřu stránku a vidím tu nechutnou vepřovou tlamu. To tomu nebude nikdy konec, to si to uslintané prohlané křivácké podrazácké ožralé NIC myslí že jsme všichni na úrovni jeho IQvydlabané tykve?
    Ty šm...de, 17. to nebylo proti listopadu, to patřilo tobě a bude jen houšť a častěji, pokud se buď nespakuješ a nepotáhneš a nebo tě netrefí.
    • Ty to musíš mít v životě velmi těžké. Nesmíš tolik koukat do knížky se zrcátkama *15*
    • Já už ty jeho vepřové líčka taky nemůžu ani vidět, čumí z každých novin, on to beztak o těch svých kunndách řekl schválně, aby odevšad byla jeho ovarová lembera poznat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit