Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tak chlastá? Pak v deliriu si pustí pussy na špacír !
  • Ten sprostý dlaždič na hradě českých králů vykřikuje do světa sprostoty a dělá nám ostudu před celým světem, ale může za to rozhlas, že ho "nevypípal".
    • Za to nemůže rozhlas,ale lidi,že dovolili už před lety udělat z hradu podřadnou putyku !
      A nějaká pokuta rozhlasu ? Jen tak dál pro všechna média za to věčné křivení pravdy a válečné štvaní ! *1*
  • Tak podle Zemana jsme všichni, tedy potenciální posluchači Českého Rozhlasu, blbci. Redaktor s ním nedebatoval, mluvit sprostě začal sám od sebe, takže to lze považovat za jeho snahu "ukončit debatu s blbcem", tedy s posluchačem, občanem, voličem *10*
    Ještě že vepřová hlava *12* NENÍ mým prezidentem, bohužel dělá ostudu zemi, ve které jsem se narodil a kde žiju.
  • Jsem rád že Zeman vyhrál prezidentské volby s tak velkou převahou, jsem na něj hrdý i když z počátku jsem mu nevěřil.
    • S převahou??? a ještě k tomu velkou?? Vy jste se člověče asi právě probudil. Nebýt jeho křiváckých podrazů, nechutných žvástů, lží, ... nemohl se nikdy stát jakousi parodií na prezidenta. Stačí nahlédnout do statisktiky - volilo ho cca 20% oprávněných voličů.
      Jen pár prosťáčku uvěřilo té profláknuté vepřové uslintané tlamě a todle máme všichni za odměnu.
  • Kdo 17. listopad 2014 financoval? USA?
    • už mi chyběla nějaká konspirační teorie. Nikdo, ty lidi tam dojeli za své prostředky.
  • Pan Zeman je první prezident po převratu, před ním byli jen loutečky kapitálu.
  • Konečně jsme se na tiscali dočkali něco málo o prezidentu Zemanovi . S velkým napětím čekám čím nás překvapí naše Česká televize.
    • Já zase čekám, čím nás ten hradní ožrala překvapí zítra...
      • B.bej jsi na to dost. To cervene v tvych rukach byla stranicka knizka tveho tatika? Pritel z Ameriky si myslel, ze oslavujete VRSR. *7*
        • pošlete přítele z Ameriky do školy, aby se lépe orientoval.
  • Buvol z hradu slintající své pochody chorého z chlastu vodnatého mozku škodí všude,kam páchne.I rozhlas díky němu bude škodný,prostě hňup *3* *2* *2*
    • Emane emane ty jsi chorý mozek teda mozeček - citíš se dobře -nemáš pocení_
    • Když tady bude takových jako jsi ty více, tak se dočkáme českého majdanu, bídy, a roztrhané republiky. Nech se vyšetřit.
  • Náš president Zeman se opravdu chová jako kun-a. Trefně se popsal, stydím se za jeho voliče, ne už za něj.
    • Cim se stydis? Mozek to nebude a tu "pussy"kocicku pouzivej k ucelum, k nimz je urcena.
    • chová se jak Ožralý Ocas, to je trefnější *1*
      • Mirku ty jsi ocas a to pořádný -urák
  • všichny volíme Karla, je to náš knížepán a velký šlechtic
    • Je zde na Tiscali jeste jeden stejnej b.bec jak ty: tituluje se Prague Citizen. Jeste priberte
      do party Pepka Vyskoc, skocte si do virivky a knizepan to s vami urcite "vihraje".
      • Ještě já. Ten vožralej magor z vysočiny na knížete, v žádnym ohledu, nemá. Knížete si ve světě váží a zemana mají za vožralýho magora. Tak to zkrátka je a můžeš si kecat, co chceš. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit