Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych řekla, že Kocáb mele z posledního a tak se chce ještě zviditelnit. Magor jeden... *16*
    • a propos: má Kocáb na fotce tu masku Ropotáma, nebo už je to jeho faktický ksicht? Jak stárne a blbne, přestávám si být jist... *1* *1* *1* *1* *1*
    • a co jsi dokázal v životě Ty ?
      • rozhodně víc než ty - když už si tykáme. Navíc jsem se naučila myslet
  • vrátil se nám kolovrátek, který nikdy nemá pozastavené příspěvky, ačkoliv z něj ještě rozumné slovo nevypadlo.
  • Zemanův lobbista Šlouf byl napojený na kmotra podsvětí Mrázka.

    V Mrázkově okolí byl Zeman znám pod přezdívkou Becherovka.

    Z odposlechu plyne že šlo o ovládnutí stavební firmy IPS:
    Mrázek žádal Šloufa ať z pozice své funkce u Zemana zavolá do Komerční Banky
    aby vydala smlouvu o prodeji akcií firmě IPS:

    jak to dopadlo? Mrázek získal firmu a Banka smlouvu vydala.
    Zemanova vláda následně do banky napumpovala 30 miliard korun.
    • Vzácná skromnost simonka roztahnožka-zadara. Pozor na venerické choroby.
    • prosímtě a když tak všechno víš . je ve vesmíru život? *15* *15* *15*
      • Na trolla je zbytečné reagovat, reakce jej posilují. Je třeba ho naprosto ignorovat.
        • Ano, ignorovat trollského chuja, který se ještě zbaběle schovává za ženský nick. Označuje se za mladou holku a myslí si, že mu to všichni sežerou, taková blbost. Věří snad někdo se zdravým selským rozumem, že by nějaká normální mladá holka místo užívání si života zde vypisovala od rána do večera takové chujoviny, jako troll s nickem Simona? To by musela být fakt výjimečná 3,14ča.
          • Nikdy jsem tu od rána do noci nebyla pohádkáři.

            toto je veřejná debata ne uzavřený klub pro Zemanovce a putinovce.
  • Kocáb je opravdu chudák, hloupý jako hrom, namyšlený a k ničemu
    • Tak to mi také trochu vadí. Horší je, že právě tito lidé nám dělají reklamu v zahraničí. Je jisté, že Kocáb je šmejd nejhoršího zrna. To, že za bolševika nespolupracoval s STB, může tvrdit mé hluché a sklerotické babi. Toto je můj názor a nikomu ho necpu, ani té kravce co si říká holka.
  • Kdo tvrdí,že p.prez.Zeman nedělá chyby,lže.Kdo se chytá každého prezidentova zaváhání,je pokrytec.Ano,prez.Zeman nemá rád-především v politice- určité typy lidí i to je možné mu vytknout.Ale byl zvolen v řádných,demokratických volbách.Nevím,neznám,jak by se zachovali určití lidé,politici ,kdyby ve volbách zvítězil např.p.Schwarzenberg a ti druzí,kteří ho nevolili,by na něho kydali hnůj.Vezměme si příklad z jiných zemí,třeba i z USA,tam různí prezidenti,horší i lepší,požívají po celý život když ne úctu,tak respekt.Jsme ještě tak zblblí z minulé totality??
  • Pan Kocáb udělal několik dobrých hudebních projektů, ale to neznamená, že se vyzná v politice a psychiatrii. "Ševče, drž se svého kopyta". Určovat diagnózy prezidentových nemocí je přinejmenším troufalé. Jen malé děti si myslí, že všechno dovedou. Pan Kocáb zřejmě umře duchem mladý.
  • Smradlavej dědek americanka.Simona,připosranej na svým kolečkovým křesle je opět ve formě.
    To tu bude zase legrace.
    • Toto sprosté pomlouvání a napadání je přípustné?
      posmíváš se tu vozíčkářům a přitom nevíš zda na vozíčku sám někdy neskončíš.

      Jsem mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990:
      • Tomu bych věřil dle příspěvků.
        • to není mládí, to je Alzheimer *3*
          • Jděte podobná moudra říct do očí vozíčkářům. Pak se možná zastydíte.
  • To, že sovětská, resp. ruská vojska odešla není zásluhou Kocába, ale dohody, ve která USA
    ústy svého prezidenta na oplátku slíbily, že se NATO nebude rozšiřovat na východ. Ruská strana spolu s odchodem z ČR ještě povolila sjednocení Německa, které zakazovaly poválečné dohody. "Pan" Kocáb na tom nemá opravdu ani tu NEJMENŠÍ zásluhu . Pouze se těm jednáním nějakým omylem přimotal, nebo se tam prostě vecpal. Pro úplnost nutno dodat,
    že Gorbačov prohlásil, kdyby tušil , že USA své slovo nedodrží , tuto dohodu, bohužel jen ústní , by s americkým prezidentem neuzavíral. To Kocáb jistě ví , ale nebude . se s tím vytahovat. Je to prostě hochštapler a komediant.
    • Přesně popsáno.
    • a SSSR požadoval potvrzení hranic na Odře a Nise pro Polsko... a dnes cítí Poláků vděk
  • Pokrytec Miloš Zeman v akci!

    Petr Nečas letěl vrtulníkem nad zaplavenou oblastí.
    Zeman to odsoudil jako ostentativní krok který měl jen vzbudit pozornost.

    Vidíte a stejný Zeman ještě dříve v roce 1997 dělal to samé - létal ve
    vrtulníku nad zatopenou oblastí. *15* *15* *15*
    • nikdy jsi neslyšela - co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi? na tuto situaci to přímo sedlo *15* *15*
  • Včera jsem koukal v tv , jak samozvaný kritik Romancev plácá nesmysly, teď zase Kocáb. Kdo těmto a jim podobným dal mandát k tomu, aby rozhodovali o tom, co má dělat prezident, který dostal mandát milionů lidí. Je to neslýchaná drzost. Neberu jim právo mít názor, ale říkat, že většina lidí odsuzuje Zemana je opravdu drzost a lež. Do TV jsou zváni převážně lháři , rozkradači, zadlužovači a štváči. Kdy už tomu někdo udělá konec?!
    • Až budou tito štváči vyokněni ze svých pozic. Po dobrém svá špinavá korýtka neopustí.

      Pane prezidente, vytrvejte, jsme s vámi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit