Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já taky nepujdu na pohřeb...a co?
  • ovečky se mu určitě složí na hezčí a pohřeb půjde samozřejmě z veřejných peněz - z našich daní.
    • A co je ještě z Tvých daní ?
  • Pánové jak demokratické, když něco není podle vašeho gusta tak je to špatně.Pokud by prezident měl chodit na pohřby všech čelních představitelů jednotlivých církví a uskupení , tak by se nemohl ani vyspat. Co takhle odluka církví od státu to vám nic neříká. Už tak to stálo dost. *13* . Ještitný je ten kdo si vynucuje úctu. Máte svoje spolky tak stím neobtěžujte ostatní. Většina je nevěřící v mamon ve stínu Boha.
  • Cenzor si vzal dovolenou a nebo odešel, protože nedostal zaplaceno? *15*
  • "Zakopl a ztratil botu, bral to s humorem" Kdo
    "Prezident Miloš Zeman, který včera zahájil v Olomouci třídenní návštěvu Olomouckého kraje, klopýtl při vstupu do budovy krajského úřadu, ztratil botu a část úseku absolvoval v ponožce. Prezident má potíže s chůzhí..."
    • Má potíže s chlastem, chůzí i s morálkou. Vražedná kombinace. A ten celý ovčinec bez prověrek ho žene do další 5-ti leté ostudy!!
    • Asi mu tam nějaký pes shrnul koberec...
  • Není pokrytec?Chcete ho znovu?
    Je to člověk ješitný, netolerantní, netaktní, dětinsky malicherný, ješitný a neústupný. Jeho sebestřednost, mu nedovoluje znát pojem objektivita, vyznačuje se neupřímností až falší. Je závistivý, zákeřně mstivý, prolhaný, zákony ignorující - zkrátka bezcharakterní, bezzásadový podrazák, zbabělý, amorální, nečestný, arogantní egoista-prostě pokrytec'
    Má zálibu i v humoru, který však pobaví pouze jeho - sarkastickém, škodolibém, který druhého urazí, až zraní. Baví ho i druhé provokovat, popichovat a rozeštvávat.
    Některým z nás, takový člověk imponuje. Nekriticky ho pak obdivují dle jeho sprosťáren i údajné otevřenosti v „odborných“ komentářích ke každému tématu, mnohdy přesvědčivě a za každou cenu hájící své „alternativní pravdy“. Své dojmy vydává za nezpochybnitelné pojmy, jejichž „pravdivost“ za peníze státu, bude prosazovat do omrzení. Jiným imponuje na veřejnosti ostentativně prezentovaná náklonnost pro „lidová“ jídla“ zapíjená alkoholem s následnou zapálenou cigaretkou. Vždyť je to náš člověk (!) usoudili někteří a dali mu svůj hlas. Jelikož jich byla při prezidentské volbě ze zúčastněné menšiny voličů většina, máme prvního, přímo voleného prezidenta. Většinu, nejen své „nevoliče“, nyní „trestá“ pokusy uskutečnit vše, co se mu přes noc zdálo.
    Komu se to líbí, má možnost mu dát v příští volbě opět přednost a tak nadále jeho rozmary trestat tento stát a jeho občany.
    Nebylo toho ale už dost?
    • Přezdívkáři. Vy jste určitě znal alkoholika a lháře Havla to přesně na něho sedí. Prezident není dokonalí ale kam se hrabe na Havla. Veškrnová díky Havlovi patří k nejbohatším lidem v ČR. Havlova amnestie 1. 1. 1990 kdy propustil 90% zločinců byl tah který mu vynesl miliardy. Havlovi projevy jsou v trezoru aby mladí nemohli porovnat Havlovo lhaní se skutečností.
    • jsi nemocný
    • To máš svatou pravdu Simonku, ještě jsi zapomněl, že se pořád někde válel ožralej a pochcanej, znám pod přezdívkou zrzavej Veškrna.
  • Pro klidné a důstojné rozloučení se zesnulým panem kardinálem Vlkem je určitě dobře, že se tohoto aktu nezúčastní současná hlava státu a je také úplně lhostejné, že jeho mluvčáček Ovčáček považuje za nutné (a vhodné) zmínit, že hlava státu není pokrytec. My, co ho volit nebudeme, víme o něm své...
    • Ano, jeho povídání by možná nasadily pietnímu rozloučení korunu grotesky.
    • Můžete doložit jednu věc že Bůh existuje? Když ne tak se zdržte psaní. Bůh není a církev pomocí zastrašování a násilí si vynucuje poslušnost. To jsou fakta prověřená staletími. Udržovat lidi v negramotnosti to byl hlavní cíl církve naštěstí se to církvi nepodařilo.
      • za 1) Jak souvisí vaše otázka s mým předchozím vyjádřením, na který takto reagujete? Uniká mi naprosto smysl vašeho myšlení a psaní.
        za 2) Vy mi nemáte co zakazovat, jsem svobodný občan a mám právo se vyjádřit! Zřejmě budete dost intolerantní člověk..
        za 3) Co lidstvo existuje na této planetě, tak se ještě nikomu nepodařilo předložit důkaz o existenci či neexistenci Boha!

        Pokud vám ani tyto tři body z mé odpovědi nestačí, pak je mi vás upřímně líto.
  • Bůh neexistuje jinak by nemohl dovolit ty svinstva které se ve jménu Boha páchají na celém světě. Že prezident nejde na pohřeb člověka který možná věřil na nesmysl je věc prezidenta. Kostely zají prázdnotou. Jsem rád i když starý že jsem se dožil toho že lidé přestali věřit blbostem.
    • No,- právě proto, že jsi starý, brzy se přesvědčíš, že to blbost není. Jenom pak už není šance převléct kabát, či cokoliv napravit. Když se brána zavře, je zavřeno... Já jsem už taky starý a jsem rád, že jsem si zachoval rozum: Bůh existuje, ikdy\ž jsou svinstva na světě, stejně jako existují hasiči a přesto jsou požáry. Bůh svinstva nedovoluje,- Desatero o tom svědčí, ale nechtějme, aby uklízel to, co jsme si nadrobili my sami.
  • Já jsem slyšela pěknou básníčku " kdo to tu leží po litru whisky, zase pochcanej a pěkně nalitej, říkají mu Veškrna zrzavej zrzavej Veškrna".. *1* *1* *1*
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha!
    • Táta tě měl se ségrou, co?
      • Tvoje máma byla stará kurvaa ze sejratou kundoou a měla tě se svým fotrem, proto jsi starej vymrdanec.
        • geniální soudruhu BTW, geniální *3*
    • soudruhu BTW, změň slovník, tvoje sajmonování a Veškrnování už je ohrané, celkem trapas *7*
      • A ty Simonovic vymrdanče, ty se opakuješ donekonečna, proto ti tady říkají místní idioot z redakce Tiscali, blbče teplej.
        • zagájínkuj Šaryku *15*
  • Nemyslím si, že vlastnosti současného prezidenta - mstivost, zloba, lhaní, nenávist a sklon k alkoholu- spojené s nemocemi a stářím, jsou plusy v budoucí prezidentské kampani.
    • Pro Zemanovu klaku bohužel ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit