Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasnáčko, páčko by tam už nedošel tyvogo,tedy došel bosky bez botky tyvogo,ale bosky se mužeš klepnout do kuřího vočka jo ta dna tyvogo dna dna dna vogo
  • Ani George Clooney ani papež František,tak co jako? Sorry jako.
  • Jen žasnu, jaké příspěvky se objevují pod článkem, který se zabývá odchodem jednoho z největších mužů Bohemie.
  • A za co? Že se pravidelně hlasitě líbával s představitelem pokořující a cizí moci, která nás dvacet let okupovala a čtyřicet let vnucovala svou zločineckou ideologii?
  • A co je ještě z Tvých daní ?
  • Cenzor si vzal dovolenou a nebo odešel, protože nedostal zaplaceno? *15*
  • Ano, jeho povídání by možná nasadily pietnímu rozloučení korunu grotesky.
  • No,- právě proto, že jsi starý, brzy se přesvědčíš, že to blbost není. Jenom pak už není šance převléct kabát, či cokoliv napravit. Když se brána zavře, je zavřeno... Já jsem už taky starý a jsem rád, že jsem si zachoval rozum: Bůh existuje, ikdy\ž jsou svinstva na světě, stejně jako existují hasiči a přesto jsou požáry. Bůh svinstva nedovoluje,- Desatero o tom svědčí, ale nechtějme, aby uklízel to, co jsme si nadrobili my sami.
  • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
    ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
  • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
    ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
  • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
    ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
  • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
    ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
  • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha!
  • geniální soudruhu BTW, geniální *3*
  • zagájínkuj Šaryku *15*
  • A ty Simonovic vymrdanče, ty se opakuješ donekonečna, proto ti tady říkají místní idioot z redakce Tiscali, blbče teplej.
  • Tvoje máma byla stará kurvaa ze sejratou kundoou a měla tě se svým fotrem, proto jsi starej vymrdanec.
  • *15*
  • Táta tě měl se ségrou, co?
  • soudruhu BTW, změň slovník, tvoje sajmonování a Veškrnování už je ohrané, celkem trapas *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit