Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem slyšela pěknou básníčku " kdo to tu leží po litru whisky, zase pochcanej a pěkně nalitej, říkají mu Veškrna zrzavej zrzavej Veškrna".. *1* *1* *1*
  • Slyšela jsem pěknou písničku Ruský šváb ,http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Umelec-Ozraly-Milosi-nejdes-na-pohreb-Vlka-Ja-na-ten-tvuj-pujdu-rad-480373, na toho ožralce sedí!
  • Kde vidíš zprávce, ty blbče?
  • ... "zprávce" - to je tedy síla!
  • Hospodine, Bože otců našich - požehnej svým dítkám věrným, požehnej vlasti naší drahé, ať šťastna a po věky zdraví Tě přesvatý. Služme Pánu Bohu svou myslí, celým svým srdcem, svou prací i láskou - tak jako to konala Jeho Eminence, zesnulý Miloslav Vlk, kardinál a primas pražský. Amen.
  • Protože je správce sítě Tiscali blbec a nic neumí.. *2* *2*
  • Tak jak vy havloidní hovnožrouti, Zeman bude zvolen na další období a vy se můžete klidně posrati a nebude vám to nic platný..há..há.. *15*
  • Protoze je slusnost, aby se prezident zucastnil posledniho rozlouceni s ceskym kardinalem...
    To, ze na pohreb nejde svedci o jeho buranstvi...
  • Pro Zemanovu klaku bohužel ano.
  • Nemyslím si, že vlastnosti současného prezidenta - mstivost, zloba, lhaní, nenávist a sklon k alkoholu- spojené s nemocemi a stářím, jsou plusy v budoucí prezidentské kampani.
  • ber to jako pokrok, už týden negájínkuje *15*
  • Nic se zde nezměnilo, vymatlanec BTW a jeho nicky opět sajmonují, proč ho tu tiscali trpí mi hlava nebere *13*
  • Až chcípneš ty Simone, tak padne redakce Tiscali a my všichni se z toho budeme radovat..há..há..protože se taky zbavíme toho blbce, co dělá na Tiscali cenzora a on chcípne hlady..há..há.. *15*
  • Až natáhne Ovar bačkory, tak katolická církev by měla místo věnce poslat bechera.
  • Má potíže s chlastem, chůzí i s morálkou. Vražedná kombinace. A ten celý ovčinec bez prověrek ho žene do další 5-ti leté ostudy!!
  • Asi mu tam nějaký pes shrnul koberec...
  • za 1) Jak souvisí vaše otázka s mým předchozím vyjádřením, na který takto reagujete? Uniká mi naprosto smysl vašeho myšlení a psaní.
    za 2) Vy mi nemáte co zakazovat, jsem svobodný občan a mám právo se vyjádřit! Zřejmě budete dost intolerantní člověk..
    za 3) Co lidstvo existuje na této planetě, tak se ještě nikomu nepodařilo předložit důkaz o existenci či neexistenci Boha!

    Pokud vám ani tyto tři body z mé odpovědi nestačí, pak je mi vás upřímně líto.
  • vanhorne
    "plivnout na prezidenta"
    Ktery se nestydi plivat na mrtve a sirit lzive pomluvy.(Pripad Peroutka).Tak nechutne se nechoval ani jisty byvaly rusky president Jelcin, ten umel chlastat.
  • "Zakopl a ztratil botu, bral to s humorem" Kdo
    "Prezident Miloš Zeman, který včera zahájil v Olomouci třídenní návštěvu Olomouckého kraje, klopýtl při vstupu do budovy krajského úřadu, ztratil botu a část úseku absolvoval v ponožce. Prezident má potíže s chůzhí..."
  • Jakýsi štamgast Miloš ze 4.cenové na Vysočině může mít výhrady, ale PREZIDENT by na ten pohřeb měl jít. Bývalo také zvykem, že mrtvým se odpouští. A ne nenávist až za hrob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit