Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ááá Zeman - uražená ješitnost! Tedy, né že by to byla nějaká tragédie, spíš naopak...
    Jo jo, takhle se to v politice u nás dělá - ty jsi nepomohl mně a já teď potopím tebe...
  • Soudruh Sobotka by mohl být docela obstojným kastelánem na zámku ve Slavkově u Brna. Provádět turisty by však neměl, neboť jeho mánie stále někomu vyjadřovat nedůvěru by mohla skončit inzultací průvodce samotného. A chudák tůrista aby pak platil ty pracně narovnané zuby...
    • Bohuslav Sobotka ? Klapačkový Král !
  • A vo to jde. Vodstavit všechny, co Zemana v r. 2003 podrazili. Ale Sobotka jako premiér, to by bylo terno. Ten je stejně neschopný jako Topolánek, Nečas a Kalousek. Ale podle posledního vývoje je ČSSD stejný humus jako ODS a TOP. Pozitivní vývoj v naší zemi nebude.
  • Je to jakési pošťuchování na levici, které se hodí pravicovým štváčům. President i předseda ČSSD si určitě dobře uvědomují co by se stalo, kdyby pustili k moci Němcovou s jejím polorozpadlým gangem a patologického notorika Kalouska. Obléhání parlamentu (jako v Bulharsku), by byl jen dětským škádlením!
  • Sobotka a premiér, no to by si dal. *11*
  • Sobotka je slabej a Zeman mu má co vracet jako mašinkovi a dalším šmejdům
  • ... Sobotku neudělá premiérem naštěstí nikdy nikdo :)))
    • Hele, tupec *1* *1* *1* *1*
    • Hezké dopoledne, (no skoro poledne)prdíku... :-)
      • ... čau, Evčo, je zde zase jednou pěkně přeblázníno, viz třeba Vašek z Plzně, že :)))
        • Ahoj :-) Ten mi nevadí.
          Ostatně, není to další z tvých nicků? Ale pravdu :-)
          • Žádná odpověď. Vlastně mě to nepřekvapuje :-(
  • President by musel mit v hlave seno mezi usima (coz rozhodne nema), aby jmenoval p. Sobotku premierem. Vzdyt p. Sobotka nevi, co chce, a neda pokoj, dokud to nedostane. Ono je snadne byt v opozici proti vsemu a proti vsem. Ale postavit vlastni program, ktery by nabidl neco jineho, nez 100x opakovane lzi a fraze, to je neco jineho. A to Cssd nema. U trojkolky je program jasny, tam vime, na cem jsme: lzi, podvody, tunely, odklaneni, atd. - proste vsivarny vseho druhu. Tak snad radsi az radne volby, za soucasneho stavu neni z ceho vybirat.
    • Kdepak seno, Zeman funguje na hruškovici.
      • A také - rum, kontušovka čert, jeřabinka, ořechovka, višňovka a vanilková... :-)
        • Přiznej se co chlastáš ty?? *3* *1*
          • Plzeňské pivo, to já ráda... :-)
    • Sobotka ví co chce. Pořád dokola chce hlasovat o důvěře vlády. Co by ale dělal, kdyby vládě byla vyslovena nedůvěra, to asi chudák neví...To by ho hodně překvapilo...
      • Sobotka vyvolal předem prohrané hlasování o rozpuštění sněmovny jenom pro to,aby si Kalousek mohl ověřit deklarovanou 101 hlasů.Naštěstí 101 nevyšlo,Kalousek s knížetem měli už rozjednanou stížnost u Evropské unie.Sobotka je už delší dobu Kalouskovým poslušným vazalem,stejně jako byl Nečas.Voliči ČSSD to však nejsou schopni pochopit,jako to až do zničení své strany nechápali voliči ODS!Sobotka nyní jenom poslušně na rozkaz provádí destrukci politické síly,která stojí Kalouskovi a knížeti v cestě!Na stále nechápajících voličích ČSSD je to obyčejná sprostá zrada !!!
  • Nečas "pohřbil" ODS ku, Sobotka se chystá "pohřbít" ČSSD. A obě strany bývalé "Opoziční smlouvy" si tak vzájemně zakroutí krky....
  • ... je zde zase jednou pořádně přeblázníno, i když Bohóš nestojí ani za jednu větu :)))
    • Jo, to je fakt zajímavé, že nejvíc se kecá o někom, kdo za řeč nestojí. Např. Džambulka a jiné, jak bych to jen slušně řekla...? Poraď... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit