Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba zadívat se na snímek v úvodu.Co vidíme?
    Starého,mstivého,chlastem schátralého alkoholika,
    jehož přecenovná "inteligence",se odvíjí od několika,
    do nekonečna se opakujících buranských tzv.bonmotů.
    Toto individum je ostudou pro tuto zemi,která se i díky těmnto žvanilům
    nemůže vyhrabat z hnoje.
    Bohužel,ani na "druhé straně",nevidím světlo na konci tunelu.
    • 100..0000.000.0%m pravda. to tupé ožralécké nic je horší než svrab, ebola,černé neštovice nebo komunisti - od těch odpadů lidské společnosti alespoň člověk vík co má čekat. Od tohoto křiváckého paznechta ne.
    • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !, *14*
      • Zeman byla dobrá volba, za krátké funkční období vykonal obrovský kus práce, hlavně vykopal pravičácké lumpy!!
    • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce!!,
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,.
    • Bonmot je "lepší" slovo pro "blábol". *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1*
      • Slovo Bonmot je přiřazeno Zemanovi, protože průměrnému voliči zní vzdělaně proti kecu nebo blábolu, na který je hospodský návštěvník zvyklý.
        Jak by průměrnému voliči znělo, kdyby Zeman blábolil - ale Zeman pouští své Bonmoty je i pro novináře propustkou pro článek.
        Podobně opilec Zeman je zlé, virózník Zeman v novinách projde.

        Pořád se dostáváme k pohádce o Císaři a jeho nových šatech - kdy i dítě pozná, kdy je nahý. Pravda má různé podoby, zvláště ta, která je natřena komunistickou výchovou či Prognostickým ústavem
  • Musim uznat,ze v tomto vozralovi ma tato zem absolutni PRE.
    Tak tohle dela prezidenta v 21.stoleti. *12* A to se jeste po tom,co tento krivak predvedl najde tlupa vlastizradcu,jez mu pomalu blahoreci!
    • Pojďme se vsadit, jestli se Zeman uchlastá a skončí v psychiatrické léčebně nebo nebo bude dřív vypráskán z hradu pro pohrdání Ústavou.
      • Milerad se vsadim a s radosti prohraju,ale at jiz je ten hajzl z Hradu pryc.
        Nejlepsi pro narod-kdyby ten prognostik vyletel urychlene kominem-a at mu s klidem udelaji statni funus.
        • Jste můj člověk, jsem ochoten ze svého důchodu přispět tomu h o v a d u na rakev a pak mu na ni přijdu s gustem plivnout. Takovou ostudu jako toto ... nedokázal česku vytvořit snad ani komoušský fýrer gottwalůd.
        • Tvůj rozum už dávno vyletěl komínem ty k o k o t e . *1*
          • Tys ho nikdy neměl, ani náznak. *11*
          • Ty jsi nikdy zadny nemel-taky po kom?
            Matka komunisticka C U B K A a fotr-dnes jiz to tajne neni,ale komunista a zakladatel LM.
    • Nesnaž se blbe vlézt tečkovi do pr...e asi budeš taky cikán, vrána vráně oči nevyklube!!
      • Hele zmrdku-jestli neco chces,co se takhle sejit na pratelsky pohovor? *3*
        • nikam *16* *16* tebe zbijou a mne to bude bolet. pamatujes ty deti pred skolou?? zbili te a ja to odnes. *16* *16* *16* nene nikam nepudu. raci si zlomim nohi. *16*
          • Vazeni ctenari-tohle,co me(a asi I jinym) krade nick,to je ale vykvet prirody,co?
            Nechapu,jak se neco tak debilniho muze vubec narodit.A ta vec ma volebni pravo!
            Komu da svuj drahy hlas je kazdemu jasne.Ale nebudu napinat-jedna se o volice SPOZ
            • zadnej nick ti nekradu. to je muj nick *16* *16* *16*
  • Ožralého zemana volilo 20% ochlastů z hospod 4. cenové skupiny. když jsem viděl jak se to ožralé NIC klátí, padá ze schodů a blábolí, tak mi tekly slzy smíchy. - *14* *14*
  • Nebylo zábavné sledovat jak ve volebním klání Zeman využil všech nízkých podlostí a pomoci StBáků, aby porazit potomka slavného českého šlechtického rodu, který by byl důstojným symbolem naší země. Když jsem viděl jak se to ožralé NIC klátí, padá ze schodů a blábolí, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!- *14* *14*
    • Ty si členem SS?? Jinač bys jak Trantrberk nepohrdal 360 000 mrtvými obětmi co zavraždilo Německo.Kdyby se dělala trochu podle toho co němci udělali,tak nějací němci vůbec nemají právo na život natož na nějaký stát!!Otec vlastnil vyhlazovací tábor pro cigány.Zajmavé jak se umenšuje význam tohoto tábora vůči rodině.Jak se píše vůči českému národu tak kolaboranti a sudeťáci z toho udělají Osvětim.Kdo odlasoval antisociální zákony ODS+Polpot 09+veverky patří do válečných zajateckých táborů!!Plus souzení za genocidu+provaz !! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Němečtí nacisté se učili v Rusku (Pakt Molotov-Ribbentrop o spolupráci a rozdělení Polska), Stalin jim dovolil vybudovat si u Minska vojenský výzkumný ústav a důstojnickou přípravku, což nesměli mít doma, dělení lidí na "vyšší" a "nižší" třídy nebo rasy, koncetrační týbory = gulagy, deportace lidí na Sibiř... Komunisti tady po uchopení moci praktikovali rudý holokaust po vzoru nacistů.
    • *1* *1*
      Já jsem se také bavil když se Zeman vrátil z ruské ambasády, kde byl chlastat vodku a málem pozvracel korunovační klenoty. *1* *1*
      • Umělec Zeman jen vymýšlel nový korunovační klenot v podobě Zemanovské šavle
      • Skoda,ze byl tak ten zjeb vozralej-mohl si dat korunu na tu svoji vsivackou palici a uz by chcipnul!
  • Možná tomu princovi nabídne "první slečnu" do harému. *1*
    • No,tak to tedy asi sotva.
      Jedine,ze by v tom haremu tato 1.soudruzka-slecna myla hajzly.
      • co se ti nelibi na miti zachodu. rikali mi, ze te tam videli pit. a proto mi smrdi s pusy. *16* *16* nevim co mam s tebou delat. poratte.
        vsem se za to line a sprosteho nota omlouvam *14* *14* *14* *14*
        • *1* *1* *1* Tak ti zlodeji nicku blahopreji-jsi blbejsi,nezli stado negramotnych cikanu.
          Vsimete si vazeni myslenkovych pochodu teto veci.Clovek to neni,ale ani zvire.
          Ti,jez volite stranu SPOZ jste na jedne lodi s timto iteligentem.
          • budu volit komunisty a ty taky. *16* *16* *16* vrati mi duchod na hlavu
        • Nauč se alespoň pořádně psát "potrate". *11*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,.,.,. *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,, *14* *14*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,,,,,, *14* *14*
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,, *14*
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,,.
      • No vidíš kikáne a tak jsi na něj nadával, ještě mu polezeš do análu!
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,... *14* *14*
    • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce,!
      • To tupé sebestředné h o v a d o jedině co má v pazourách je další chlast. Vyřiďte mu ať si aspoň utře tu svoji uslintanou vepřovou držku od chrchlů, normálním lidem je z toho p r a s á c k é h o ožraleckého jakého si tuponě z 4. cenové špatně.
        • Názor nějakého prasáka pepy z depa nikoho nezajímá, že blbečku?? *15* *2* *1* *12* *12*
  • Pane Zeman likvidujte tu pravičáckou chátru!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit