Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,,,,, *14* *14*
  • Vítěztví pana Zemana bylo drtivé, převálcoval toho cizáka jako buldozer.
    • To tupé sebestředné hulvátské ožralé nic válcuje tak akorát dobré mravy v zemi. Jinak je to jen parazitický výpotek, který je potřeba včas odstranit než jeho zhoubnost proroste hluběji. Každý lékař vám řekne že zhoubný nádor je třeba odsranit co nejdříve, než začne metastázovat - např. v podobě SPOZ - spolek parchantů ovládaných zemanem, nebo snad smečka parazitů ožralého zemana, nebo ..... . Prostě vyříznout a bez milosti odtranit, parazitický nádor nemá nárok na existenci.
      • Názor nějakého prasáka pepy z depa nikoho nezajímá, že blbečku?
  • Ten má tedy aktivity, kdyby se raději staral o místní chlív a bordel. *12* *16* *11*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy! *14* *14*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii! *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,, *14* *14*
    • Nespadl jsi po ránu na hlavičku, že tady neustále meleš ty své hovadiny? *11*
      • On za to ten "přizdisráč" dostal dobře placené koryto, aby ve prospěch toho ožraly agitoval. Jenomže čeho je moc, toho je příliš. A tak i mnozí s pomalejším myšlením, kteří toho ožralu volili teď díky takový agitacím prokoukli a budoku volit stany, které budou v opozici vůči tom sebestřednému mstivému ožralovi.
        • Jen aby, všichni vychvalují a hlavně mladí komunisty, to nechápu. *11*
          • taky budu volit komunisty. ty taky? budeme kamaradi? *14* *14* *14*
            • Raději chcípnu, než volit komunisty, to si zapiš za uši trubko. *11*
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,.,,,,, *14* *14*
  • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce. *14* *14*
  • Pan Zeman je nas president a hlava statu, diky bohu za to!!!!!!! Ja sem ho take volil.
    • To ubohé tupé ožralé prohlané křivácké h o v a d o jakýsi nic-zeman nikdy nebude prezidentem normálních slušných lidí i kdyby se všichni rudoornažový nacisticko-komouši postavily na ty své tupé palice a odstrkovaly se u toho ušima. Bude to i nadále po K.H. Frankovi, Gottwladovi a podobných z m r d e c h jen další nenáviděný dočasný obyvatel hradu.
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!- *14* *14*
    • my se spatnym Notem taky nemame radi tratemberka. kuli nemu nam sebrali duchod a ja ted musim makat a ten lenoch spatnej not se probudi az kdyz pridu z prace. nevite nekdo o nejakych lecich na paranoju?? *14* *14* *14*
      • Robertku-nauc se aspon psat.Vsichni vime,ze jsi komunista,zlodej nicku a totalni blb.
        Ale aspon na neco jsi-kdyz do tebe da naka filcka baterie-tak te protane svoji nemytou a zaparenou K U N D O U! *6*
        • vydite?? *16* *16* zase sem neco napsal a ani o tom nevim. co to je filcka baterie?? musim se zeptap pana dotora. ty prasky vubec nepomahaj. mam strach ze kdyz pridaj vic proudu tak mi usmazi mozek. jedina snad bobotomie nebo jak se to menuje *16* *16*
          • Nemej starch komunisticka kryso-tobe se zadny mozek neuskvari,nebot zadny nemas.
            Ale rozmnozovaci pudy ti jdou jedna basen.
            Kolikpak mas takhle chytrych potomku,jako jsi ty?
            • a zase si jak cune. mohl bysisi priznat ze sme jeden a ten samy clovek. ty si jenom nemoc, kerá me už dlouho otravuje. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit