Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak hlasovalo TOP-09 pro zvýšení důchodů od 1.1.2015.

    Ne: 13,zdržel se hlasování:3, omluven : 3



    Takže nikdo z TOP 09 nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1. ledna 2015 !!!

    To je TOP 09 - a tak je můžeš zase volit !!!!
  • Ta charakteristika Zemana je velice výstižná. Ještě měl autor připomenout vystoupení Milosh Bubble Bum v EP, kde si k obveselení všech přítomných representantů zemí EU a k ostudě ČR pletl "gum" a "bum". *1* *1* *1*
  • To je ale nahoda. Ani jsem to nevedel, ze slavi 28. zari narozeniny tak jako ja. Jen mi neni 70 let :)
    • To Já: happy birthday to you. *2*
  • Klausovo dvojče dosáhlo 70 let!

    Stejní narcisové přesvědčeni o své dokonalosti. Kdo má jiný názor je podle nich buď
    zločinec nebo blázen. To co Zeman předvedl je na zvracení - protekční korýtko
    pro Klausovou - jako opoziční předseda ČSSD odsuzoval fakt že dostal flek v dozorčí radě.
    Protekční korýtko pro Fischera který zběhl od knížete a podpořil ho před 2 kolem voleb.
    Před volbama hřímal že Fischerova fotovoltajka byla zlodějnou století.

    Jeho spojení s profláknutým kariéristou a kmotrem Šloufem je dostatečně známé. Dokud budou lidé stále dokola volit tyto staré kádry žádné změny se nedočkáme.
    • A přesto se našlo dostatečné stádo ovcí, které ho volily.
      • Lidé ho volili ve finále s velkým sebezapřením, protože proti němu stál Kárl von Sajrajt z Bilderbergu a to rozhodlo a mnoho z těch, co by jinak seděli doma se zvedli a šli mu vhodit hlas, nikoli z lásky k němu a proto, aby ho měli za prezidenta, ale proto, že Kchárl byl pro ně ještě větším zlem a to se skřípěním všech zubů.

        Já osobně jsem volit ve finále už nešel, protože jsme měli vybírat mezi morem a cholerou menší zlo, zdraví tam nebylo a toto probíhá u nás stále a svět na tom není o mnoho lépe, protože do politiky vstupují všehoschopní šmejdi a tak občan nemá nikdy možnost vybírat mezi větším a menším dobrem a díky tomu svět také takto vypadá.
        • Karl von Schwaerzenberg je osobnost uznávaná ve světě, které tupé stádo ovcí nesahá ani ke kotníkům. Proto volilo Miloše, který je "jejich", přece chlastal v hospodě a vedl opilecké řeči a to se ovcím líbí.
          • Přesně vystiženo, přímé volby lůzy.
          • Ospalý a stále chrápající pankáč je ostudou našeho národa. A co vyluzuje při spaní, to se slušně dá těžko vyjádřit. Ale je učenlivý, i když je to nedoučený fořt.Na školu s maturitou při své dege - neměl. Po vzoru sovětských generálů se řídí heslem:"Ikdyž neudržím moč, hlavně že držím moc!" Nyní se nechal slyšet :"na vejminek ještě nepůjdu, protože jsem nesplnil všechny úkoly, jako zrušení Benešových dekretů, Americké radary a základny NATO v ČR...."
  • Už dlouho jsem nečetl takovou ubohost. Má pravdu p. prezident, když nemá většinu novinářů rád. Dnes si každý myslí, že si může psát v rámci populismu vše, co ho napadne, ale fakta jsou mnohdy někde jinde.
    • no co bychom chtěli po UKROŠCE CO SE USADILA U NÁS.... I když kdo ví kdo dodal spermie--- Jalta byla mládežnické rekreační místo s "turisty "z celého světa a při poddajnosti ukrajinských děv - co jsou jich plné bor... ely po celém avětě... kdo ví...
    • uz babicka rikala pro pravdu se kazdej hajzl zlobi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit