Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo volí levice zadá - líbí

    Kdo volí pravici zadá - nelíbí
    • Ankety, vyzkumy, preference... "picoviny", zbytecne utraceny prachy. Az volby ukazou jak kdo na tom je. Mimochodem kdo je levice a kdo pravice? *1*
    • Hezkej test. Problém je však v tom že v našem Kocourkově toto rozdělení neplatí.
      Mnoho zdejších pravičáků má totiž v rodině rudé kořeny. Takovej ex soudruh
      Fischer se dnes už nepovažuje za soudruha ale za pravičáka který uznává
      volný obchodní trh a západní hodnotovej svět. *2* *2* *2*
      Není to ani pravičák ani levičák ale všivej kariérista! A není v tomto národě
      kde udávání a donášení jen kvetlo zdaleka jedinej.
  • Němce udiví každý,kdo jim bezmezně neleze do řitě.Měli by si konečně uvědomit,že už není rok 1939.Patrně pohrobkové s tím knírkem to jaksi nedokáží pochopit. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Aha, namyšlený čecháčkovský póvl, který si myslí, že se svět bude točit kolem něho.
      • Rozhodně si nic nemyslím,ale mám svoji hrdost a svůj rozum.Mne nemusí jako Tebe nikdo ideově řídit.Rozhodně se obejdu bez lezení do řitě.Tobě to patrně imponuje,tak si kup indulonu,ať Ti to lépe kliže. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
      • No rozhodně by bylo na pováženou se točit okolo němců, s kterými byly v historii jen problémy. V novodobější historii- genocida Arménů, kdy němci pro svoje pochybné zájmy před sebe nastrčili turky. A to již nemluvím o jejich posledním výkřiku - Hitler a spol. Takže, bohudík za to, že většina lidí měla tolik rozumu, že zvolila Zemana. S tím " feudálním knížetem" by se dneska ve vládě promenádovali pravicoví výtečníci, s hlavním zájmem urvat pro sebe co se jen dá. A s němci se rozumně dá jednat jen tak, jak s nimi jednal Zeman. Tomu oni rozumí a je jedno jestli se jim to líbí nebo ne.
  • říká prakticky to samé co já. Musí se pustit peníze mezi lidi, aby se rozhýbal trh. Ale musí se utrácet jen ve státě, žádné cizí dovolené apod.
    • Ano, naprostý souhlas, at jede chátra nejvýš na Balaton, nebo ani to ne.Stačí Lipno, Když někam dál,tak za odměnu--naši prověření lidé.Vždyt vidíte kam to vede,
  • Třicet průserů Miloše Zemana? Ba ne, bude jich daleko víc - nekonečný seriál?
  • Když zakážou všude hulit, může se bagovat a to je lepší než Maria Macini.
  • Zeman je obyčejný ješitný hospodský hulvát, který se neumí chovat. A toto si české stádo zvolilo. K obrazu svému.
    • kokodák,.,.!
    • kokodák
  • Pamatuj si že pan prezident je pro tebe autorita které si musíš vážit a ctít, proto mu vzdej hold a buď rád že je hlavou státu,, *14*
    • A pro tebe platí to samé, i když jsi asi taky fleck!! *14*
  • Pamatuj si že pan prezident je pro tebe autorita které si musíš vážit a ctít, proto mu vzdej hold a buď rád že je hlavou státu!!
    • ja ho nevolil takze je mi u zadele a tech 25% co ho volilo mi zadel muze polibit i s kamaredem klauso-rusaku zemakem
      • Ale volil volil, nelži!!
  • Jsem presvedcen,ze renomovani novinari z nakych kvalitnich novin se jiz davno o tohoto bolsevickeho degena nezajimaji.Mozna tak na okraj,kdyz chteji ukazat svym spoluobcanum,co je tato zeme za prohnile smetiste,a co si tady ten povl zvolil k obrazu svemu... *12*
    • Zato o tebe by se měl zajímat psychiatr. *12*
      • Mas polibit nakymu bolsevikovi P R D E L-to neumis cist ty komunistickej C U R A K U?
  • Jdu si vykouřít doutník; to mi ten ožralej komunistickej imbecil nezakáže! Zatím. Doufám.
    • Ty jsi jdi vykouřit co chceš. To ti nikdo nezakáže, hlavně se nekuř na veřejnosti. B.L.B.E. *1*
    • Jdi do hajzlu a spláchni se. Jsi prostě kr.....n.
    • Hele flecku,doutník ti fakt nezakáže,ten prohulenej ožrala se radši přidá *3*
    • Putzflecku,na tebe i tvůj vyhaslý a povadlý doutník není nikdo ale opravdu nikdo zvědavý.Ani stará blažková co meje schody. *3*
      • Stará Blažková možná jo když mohla vrhnout takovýho zmrda! *6*
      • Dej si partizánku a polib Husákovi anál, komunistický idiote!
        • Aby jsme si to vyjasnil, tak komunista v žádném případě nejsem, nekouřím a jako i d i o t se prezentuješ akorát ty svými příspěvky na diskuzi. Asi jsi větší vúúúúůl než si myslím. *2*
          • Ale popibit P R D E L bys nakymu bolsevikovi mohl-ne? *6* *16*
    • Opravdu jseš inteligent, vole. *2*
      • Zato ty jsi Z M R D,kterymu rovno neni! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit