Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to ! *14* *14* *14* *14*
    • *1* hlava pomazaná *1*
      • Omyl, namazaná......
  • ... nejméně 60% místa zde zabírá jeden a ten samej zmrrd :)))))
    ... děkuji mu, že mi pomohl pochopit, že normální člověk mezi zmrdy neleze
    • Antiparoubku-u tebe ja kazdy zmrd,kdo nefetuje a nehuli tu tvoji marihuanu.
      Tak ti dam radu-zajdi si na DETOX,pak se odstehuj nekam daleko od lidi,nedavej si domu internet a chcipni! *3* *1*
  • Co komunista, to blb!
  • Miloši,spal příště alespoň 5 těch retek,bude od Tebe dřív pokoj *1*
  • S konzumem s ním plně souhlasím vede jen k ničení naši země ! Člověk by měl být rozumný tvor a měl by umět zacházet kvalitněji se surovinami.
  • Co komunista, to blb - klasická ukázka - zdejší *.
    • a že jich tu je, howad rudých i hnědých, obdivujících své maskoty, ovara a kikinu
  • Vyborna reprezentace ,jak jste vypustili Milouse do sveta,tak si i svet udela predstavu o Cechach.Elegantni,upraveny s vybornym chovanim -zkratka tygr na domacim a svetovem parketu ! Jaky prezident takovy lid
    • Bohužel má pravdu .Pokud se vše projí tak žádný růst nebude.Nejdříve také musí přijít zákon a odebrat bez náhrady majetky všem gaunerům po r.1989 a začít s čistým stolem.Jak by k tomu přišli slušní lidé,kteří neměli žaludky na zlodějny po r.1989.Kuponová rozkrádačka za bílého dne.Já pracoval v průmyslu a znal všechny strojírenské podniky a když jsem je dal do kuponovky ,tak jsem byl vždy v převisu.Asi bylo vše nahnilé od počátku.Zato pan Kožený přišel z USA a byl nejchytřejší a zlikvidoval ve svůj prospěch naší kvalitní a prosperující flotilu námořních lodí.
  • "...a rozdávají volební dárky"... jako jsem samozřejmě činil i já Lihouš Bimbo Tuzemák! *6*
  • Ten ješita a ožrala vede hospodské žblebty i v zahraničí a dělá ostudu. Inu, jednovaječné dvojče Pružinského, ten taky každého poučoval. Prostě ti psychopati to mají v genech.
    • Co si to dovolujete sahat zdejším třicetikorunáčům na jejich maskoty???
  • Zeman je můj prezident a vede si zatraceně dobře, ti holomci kterým se to nelíbí ať se vystěhují, nikdo je tady nedrží!!
    • Kdybys nebyl vypatlaným kokotem, nestal by ses komoušem!
      • Nezapomeň si vypláchnout (Savem) tu svou modrou, sprostou kušnu! Odpoledne bude pan president jmenovat vládu, tak né abys zase zdravil "po Vašem" a schodil jsis monitor před sebou!!!
        • Nemáš šanci pochopit, jak seš hloupej, neboť seš totální blb!
          • Pucflecku, tvoje jedovaté sliny mi nedostříknou ani po kotníky! Až budeš zdravit pana presidenta, tak se postav do pozoru (pokud máš nohy) a kušuj!
            • Lidé typu fleck se musí převychovat, je to rakovina společnosti, které velmi škodí, jelikož jsou rozumově zaostalí ani si to neuvědomují!!!
            • Chudáčku bolševickej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit