Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Demokracie po česku: Co se nehodí škrtněte nebo přepište. Tohle je ta správná totalita švejci. Díky hnojům typu tečka a spol sro *16*
 • Nevzdělaná násilnická lůza se ohání demokracií a přitom neví, že demokracie znamená existenci určitého řádu, pravidel, sepsaných v ústavě, kterými se musí všichni řídit.

  Chovají se jako stádo, jehož vůdcem se stává nejsilnější samec, který v boji porazí ostatní samce. Jelikož se ale ta lůza přece jen trochu liší od primátů a nižších živočichů, tak ten samec, kterého považuje za svého vůdce nemusel s nikým zápasit, ale stačilo mu pár líbivých slibů, podpásovek a křivostí a lůza si ho zvolila.
  • Si imbecil a fašista. Zastřel se, než ti někdo tu tlamu roztrhne a vychčije se ti do ní. *16*
   • souhlasím s tebou, je to č u r áo k. *15*
  • Takže, jak to píšeš, tak demokracie je slepá poslušnost !!! Divná, nemyslíš ??? To za komunistů byl tedy super ráj, mohli jsme , co jsme chtěli, akorát na západ jet to bylo složitější...
   • Vidím, že to vůbec nechápeš. Existuje určitý morální ideál, např. že jedinec si může dělat co chce, ale toto jeho právo končí tam, kde začíná právo jiného. Nebo vzájemná pomoc v nouzi, pomoc potřebným, jejímž cílem je mimo jiné zachovat soudržnost společenství. A další zásady, které mají hlubší etický smysl. A k dosažení těchto cílů existují určitá pravidla, která musí každý dodržovat, i když ho osobně tato pravidla omezují.
    • Seš normální, nebo omezený tupče!!!!
 • CO TO MÁ ZNAMENAT, co je to za další prasečinu? Ta nanicovatá pakáž pro ty svý korýtka už přemýšlí o protiprezidentské změně ústavy. To už ale fakt budeme muset nahrnout se do ulic k parlamentu a dát jim pořádně za vyučenou. Když už mají tolik strachu z presidentského systému, i když nám nemusí až tolik vadit, pomožme jim a zachraňme demokracii v Čechách. Pojďme k parlamentu, až bude hlasovat o důvěře úřednické vlády. Pojďme a donuťme je důvěru odhlasovat. A když to neudělají, dejme jim do držky za všechno to jejich lhaní a pokrytectví. Za všechny ty jejich podrazy a lumpárny. A prezident jako vrchní velitel ozbrojených složek zajistí, aby se proti nám nezasahovalo. To může být ještě mela. Dáme jim za všechno, co udělali, to co si zaslouží, svoloči proradný! Když mohli schvalovat důvěru vládě krajně nevěrohodné, dokonce za pomoci odsouzeného zločince, můžou pro jednou zcela výjimečně po prvé, dle svého poslaneckého slibu a nejlepšího vědomí a svědomí, dát důvěru vládě úřednické. Donuťme je! Přinuťme je!
  • Milouše Lukoiloviče Becher-Hruškovice je třeba zbavit úřadu a poslat na protialkoholní léčení.
   • A Pišto, ty to uděláš ??? Můžeš nás poučit, jak, chudáčku ???
 • Pravomoci prezidenta by se měly ještě zvýšit, v žádném případě ne omezovat!!!!
 • ODS TOP a ČSSD mají na změnu ústavy. V tom případě si však může CSSD balit fidlátka jako ODS.
  • Zatím ještě ne. Zatím. ALE DO ROKA!
 • Pravidla: V poslanecké sněmovně se vsadí 2 poslanci o peníze, opatrně se zezadu přiblíží k pravicovému poslanci (nejlépe z ODS) a vykřiknou: "PŘEDČASNÉ VOLBY!" Pokud k smrti vylekaný poslanec také vykřikne "JÉŽIŠMARJÁ, nebo PROBOHA NÉ!" apod., je výhra 100,-Kč. Pokud ssebou vystrašený poslanec jenom trhne a rychlým krokem zamíří na WC, je to "SLIPOVÝ (trenýrkový) BONUS" a výherce bere 500,-Kč.
  • Jenom u předsedy TOP 09 je malá vyjímka. K němu se musí zepředu a rychle rozbalit plakát: "VORZEITIG DIE PARLAMENTSWAHLEN". Ostatní pravidla zůstávají nezměněna.
  • Ten bonus, to je dobrý.
 • Potřebujeme vůbec presidenta? NE! zrušte fu zbytečnou funkci kladeče věnců, který dělá ve světě ostudu a ušetří se několik milionů ročně.
 • zeman má problém a veliký s alkoholem *12*
  • ... a Ty jej nemáš??????? Vždyť už náctiletí vědí, že je to nejlepší lék na všednost dneška!!! Oslavuje se porodadnutí ve škole, první sex, první práce a první propuštění a atd. Tak se nediv Mildovi už není náct, tak má větší zkušenosti a tím i problém. Věř, že takových ve vládě je "neurékom a co ještě víc". A pak vidíš jak to dneska ve vládě vypadá - jedni se drží koryta a ti druzí se do něj tlačí a výsledek?? Tak se na to vyprdni, dej si 100gram a žij. *3*
  • Tak tohle je typický projev notorického alkoholika závidícího, že někdo jiný si umí s notorickou závislostí na rozdíl od něho samého dobře poradit. Ono taky asi bude rozdíl mezi kvalitním alkoholem co popíjí náš prezident a mezi těma lacinejma splaškama co chlastáš ty a už to nezvládáš.
   • seš *12* *12* *12*
 • Zájem lidu, nikoli puč prezidenta.

  Danou realitu popsal pan Šídlo výstižně: „…za současnou krizi může primárně parlamentní pravice, která zemi tři roky vedla od skandálu k aféře. Teď se země zastavila, všichni čekají, co bude a nic se neřeší. Vypadá to, že tento neutěšený stav může přetrvávat hodně dlouho, možná až do příštího května. To vše v situaci, kdy je země v nejdelší ekonomické recesi své samostatné historie. Až přijde Rusnokova vláda do Poslanecké sněmovny, nastane klasická situace parlamentní demokracie. Dlouhé a trapné projevy, opakovaná a zmatečná hlasování, prostě všechno to, co lidem na politice vadí. A v tu chvíli bude veřejnost přesně naladěna k tomu, aby vyslyšela hlasy, že to v této zemi může fungovat i při omezení této „žvanírny“, a že nejlepším řešením bude další posílení pravomocí hlavy státu. Vždyť i tu si koneckonců volíme přímo…“
  • Jeho prognóza je velmi opodstatněná. Jenom tomu varování před pučem se nějak vyhýbá. Jenomže asi budeme chtít znát odpověď na otázku, co s takovým parlamentem. Co s ním? Dunivé žvanění kolem nezvratného rozhodnutí přijmutého předem, stranami ODS, TOP09 a ČSSD, ještě bez znalosti složení vlády a programového prohlášení. A to při naprosté absenci vůle, změnit jej, byť pro dobro věci. Co s parlamentem, který se nehodlá rozpustit, nehodlá vyslovit důvěru úřednické vládě a jedinou možnou Nečasovu vládu bez Nečase, s těsnou sněmovní většinou upocenou s nevolenou LIDEM, naprostá většina občanů ani náhodou nechce. Co s takovým parlamentem, který dle složení jedná výhradně v zájmu té či oné politické strany bez ohledu na zájmy lidu i státu?
   Pan Šídlo se opatrně vyhýbá tomu, co se nabízí samo od sebe. Respektive, co nám parlament jeho chováním neúprosně a přímo vnucuje. A sice, požadavek v zájmu lidu:
   Pane prezidente, odložte druhý pokus o sestavení vlády na neurčito! A my budeme bedlivě sledovat, jak která z parlamentních stran jedná ve vlastním zájmu na úkor zájmů lidu. Jak který z poslanců se zpronevěřuje slibu poslance.
 • Pan prezident Zeman je jediná osoba, která vyslyšela přání lidu- pryč se zkorumpovanými poslanci. Ti nyní nemají nic jiného na práci než mudrovat jak zachovat svá koryta a sdělovací prostředky jim pomáhají proti panu prezidentu seč mohou. Proč nepíší o Dementním degenerátu Karlu, to by bylo počteníčko, o korupční vládě ODS, o Kalousovi, který se domnívá, že může zasahovat do věcí trestního řízení, že je mu policie podřízena, že jim může nadávat a obhajovat zločin ( Parkanová, korupčníci ve vazbě atd. ), o Nagyové ktero si Nečas vydržoval platem a odměnami z daní občanů. O tom je ticho po pěšině. Hnůj. .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit