Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po hradě se Zeman flinká, ožral se a teď tam blinká!
  • Konečně moudrý prezident po 23 leté vládě zlodějů, je to O.K.
  • Prezidentská standarta se znakem vepřové hlavy bude mít nápis: "Tlačenka s cibulí zvítězila nad vídeňským řízkem!"
  • Zeman je prezident můj i tvůj, nic s tím neuděláš, máš možnost se vystěhovat, využij ji!
  • Zeman je prezident nás všech, je to výborná zpráva!!!!
  • Smrt kapitalismu, lidová fronta vpřed!
  • Ty si kaitalisticka luza!!!!
  • Rudořitníci, máte to marný, marný, marný...
  • A co si ty? Fasismus = kapitalismus = korektor - sef obvodniho oddeleni bis
  • To jsem psal já a jsem na to hrdý, ne jako mamkomrd not cssd z vedlejší kanceláře *16*
  • Všichni uctívači EU brzy pochcípáte hladem, ale litovat vás nebudu, chraň bůh!!
  • Taky si ji vztyčím, na WC.
  • Vlastizrádce smrdící tlačenkou! Fuj! Chceme suverenitu!
  • Aha, dva pošahaní hňupové si zase přizvukují, jsem zvědav kdy se budou stěhovat.
  • A jéjej, to jsou věci! To se Kikina pose.e vzteky! *1*
    A jak tady ty příspěvky, tak rudop.delníci k tomu taky nemají daleko. *1*
    Alespoň jedna pozitivní zpráva od Zemana. *3*
  • Na jídelní stůl místo ubrusu, aby mu víc chutnala tlačenka s cibulí a hruškovicí.
  • My jsme do CCCP dodávali hlavně ocel, ze které tovarišči vyráběli zbraně k ovládnutí světa. A pak také náš uran, který tovarišči považovali za válečnou kořist. A platili nám za to bratrskou pomocí. Možná máš pravdu, že je v tom trochu té "vlko-kozí" taktiky. Ale Zeman asi není Kremlem vydírán za svou minulost jako Klaus a tak může Putina poslat do pr...yč.
  • Zeman - vlezdoprdelka papežštější než papež! Dělá to jen proto, aby ukázal, že je jiný, než Klaus. Každý ví, že je to stejnej šmejd!
  • Tu si může Kikina pověsit na WCI - Wenzl Claus Institut. Nebo doma na svůj WC.
  • ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit