Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný, srozumitelný příspěvek. Také jsem váhala s KDU-ČSL, pocházím z Jižní Moravy, kde tato strana má celkem silný vliv, nakonec jsem volila Úsvit.
    Tady se furt dokola mluví o prezidentově nasávání, o ničem jiném.
  • Pověs si svého komunistu, zachráníš životy a majetky lidí!
  • Ne. Nenalejvaly..... Důležitý na tom je, že pro nic za nic se o něj nestarají právě ony..
  • Ale stalo, tam bylo vožralů ještě víc !
  • Zatím-co ty,nemáš zkušenosti s gramatikou,blbe:/s chlastem/!
  • Kdyby chlastal Red Bull, tak by dostal křídla. Ale to je jeho věc. Já jenom, že mu není tolik let. Příští potenciální důchodci se penze nedožijí a budou muset tvrdě makat. Zeman zatím dělal jenom hubou a dost nevymáchanou.
    Zlatí komunisté, za nich by se takového nic nestalo. I ten Husák měl alespoň úroveň než Havel, Klaus a Zeman.
  • kacpo, v příspěvcích uvádím své úvahy a logické závěry z nich plynoucí. Pokud něco okopíruji, tak tam uvedu odkaz. Jsem tak zvyklý, protože je to jednak slušnost a jednak to umožńuje čtenáři ověřit si důvěryhodnost.
    Není důležité KDO to píše, ale CO píše. Ovšem pro vás, soudruzi, je důležitější kdo to píše, protože jste zvyklí pro pravdu mučit a vraždit.
    Nemusíš se mnou ve všem souhlasit. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. Ale k tomu jsou třeba fakta, argumenty. Sprosté nadávky a podpásové krádeže nicků jimi nejsou.
  • Kníže s Kalouskem to ještě nerozdýchali. *12* *12* *12*
  • Také sprosťák a hlupák.
    Oprav si "mně". Na UK se nevymlouvej. *1*
  • Je vidět, že máš z chlastem své zkušenosti, přestaň chlastat a přestaneš psát voloviny. *1*
  • Je to možné.
  • a bývalý agent StB co? *1*
  • Tak něco takového se dalo tušit. Už se nedivím, že z toho Becherovič "zkolaboval". *3*
  • To není vítr a "Becherova vichřice". *14* *14* *14*
  • Zkuste přijít za manželkou nacamraný s rozbitou hubou s tím,že vám pes shrnul
    koberec a že jste zakopnul a spadl na tlamu.
    Určitě uvěří.Prostě máme na "Hradě" schátralého ožralu!
  • A nejsou to "boží mlýny", ale "Becherovy mlýny". *1* *1* *1* *5*
  • No jo, milý Patricku, a teď si představte, že v čele státu stojí vegetarián, abstinent, znalec umění, zejména vážné hudby a malování. Jmenuje se Adolf Hitler. Jelcin měl možná problémy s lezením z letadla, já tam s ním nebyl, tak nevím. Ale když se po Moskvě řítily tanky, které tam poslaly stranické a armádní špičky SSSR, ten opilec se jim postavil a věděl dobře, co riskuje. To jen tak pro úplnost. Nevím, jestli jste se zdržoval v hospodách mezi průměrnými voliči a vídal tam Zemana, já tam nechodím. Pak ovšem musíte říct, že Havel byl vychován v kriminálu a Karel mezi českými vlastenci ze Sudet. Já nebyl ani mezi těmi, ale oba se k tomu hlásí, resp. hlásili. Pokud mě chcete napadnout, že jsem volil SPOZ atd., tak ne. Volil jsem KDU ČSL. Trochu po váhání, ale nelituji.
  • V Kremlu nic neřeknou, poněvadž se toho nedožije, aby tam ještě jel. *6* *6* *6*
  • Me komunisticka luza krade nick temer porad.
    Takze se ti predstavim:
    JSEM ANTIKOMUNISTA a ANTIZEMANOVEC.
  • Sestry Boromejky ho připravujou na "poslední pomazání". *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit