Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnešní občané předdůchodového věku budou odcházet do penze mnohem později, než je Zemanovy. A to budou muset tvrdě makat. A nebudou mít tolik lékařských poskoků jako měl Havel a Zeman. Ten nás zase bude stát peněz. Všichni jsme si rovni, nebo ne?
  • Hm, tvrdej...Natvrdlý jsi Ty, piš pod svým nickem. Psychopate.
  • Čeká ho tvrdej trest za vlastizradu! Vypadá to ale, že Bůh bude rychlejší, než naše justice.
  • Neřvi, napij se, zhluboka dýchej a nepiš pod mým nickem, buď tak laskav, nulo.
  • Říkám: Táhni do análu komunistickej zloději nicků!!!
  • A většinou píšu inkognito, tzn. že jsem přihlášena přes mail, anonymně píší jen tečkové a NotCSSD atd.
  • Táhni do análu, rudej imbecile a zloději nicků!!!
  • Nevím proč jsou neustále řeči o tom, jak a co pil opilec z Hradu. Všichni z oblasti průměrného voliče věděli, že jej vychovala hospoda s jeho opileckými řečmi - bonmoty.
    Tak proč se všichni diví, že jezdí na vozíčku, proč se o tom, že je opilec pořád mluví.
    Měli jsme různé exempláře, které byly na Hradě, proč by tam nemohl být opilec. Vždyť každému průměrnému voliči šlo o to, aby nás důstojně reprezentoval v cizině. A tak národ svým opilstvím reprezentuje, vždyť neukradl pero, či nepíše knihy, které se prodávají s toaletním papírem. A že chtěl ke klenotům přidat svou šavli, vždyť chtěl tvořit po svém.
    Jenom je opilec, ale takového přece chtěl průměrný volič a proto jej zvolil, aby jej reprezentoval. A že to některým vadí, u rusáků je to normální, vždyť Jelcin někdy ani nemohl vyjízt z letadla.
  • Tečko, najdi si jiný nick, buď tak laskav.
  • Já se neobávám, já v to doufám!
  • já v to pevně doufám, měl by se zavčasu vzdát a odpočívat na vysočině!
  • Karl narozdíl od zemanovců vyhrál, víš ty tečko *1*
  • Obávám se, že jeho zdravotní a psychický stav je tak špatný, že ani nedokončí své volební období.
  • kladl věnce, stál u projevů, vítal lidi, komunikoval s nimi. To není úplně jednoduché... *1* *1* *1* tak určitě pro nějaké ožrali je komunikace a stání ve zpřímené poloze NEJEDNODUCHÝ úkol, ale pro většinu normálních lidí jsou to naprosto jednoduché odpočinkové úkony!!!
  • Boží mlýny melou.
  • Medialni mafie opet sije do viteze prezidentskych voleb a zamerne lze. Stale nerozdychali, ze jejich maskot Kcharl proste prohral a uz po nem ani pes nestekne... *5*
  • Holcát rovná se Hašek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit