Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zas kdo za cvoka?
  • Komouš můžeš být tak akorát ty vypatlaný d e b i l e. *2*
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!!
  • Nic ti nepodsouvám, akorát jsem si vzpomněla na tebe. Tady je jedno, Petr nebo Pavel.
    No ne?
    Kradeš pasáže z netu a nedáváš odkazy, odkud to kopíruješ. Když děláš tohle, jak si můžou ostatní myslet, že nicky nekradeš také. Navíc píšeš také anonymně.
    Holt je tu bordel, příspěvky by měli dávat jen ti, kteří jsou registrovaní.
  • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
  • http://diskutuj.zwittau.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=251&page=2

    Peto,to si precti.novinari jej nemohou sehnat.TO BY BYLA PRO NE SUPETREFA!!!
    Je pravdepodobne,ze Bohuuuus byl za vcasu varovan! *3*
  • Vyjímečně ti přitakávám. Nevím, kdo to píše, ale protože jsme v jakémsi sporu, tak si můžu myslet cokoliv.
    Nestydím se za to, že jsem z Horní-Dolní, povl jsi Ty, já už jsem měla města dost, tak jsem ráda v Horní-Dolní.
    Nepoužívej slovo "dovolil", protože ty jsi dovoluješ dost, krom sprostoty i lžeš.
    Hele, napiš něco anglicky, aspoň tři věty, bez překladače. *5*
  • Zloději nicku, kníže von Schwarzenberg naopak vyhrál! Před občany i před světem se ukázal jako čestný člověk. A naopak prohrál Lukoilovič Becher-Hruškovice, který se před občany a před světem projevil jako mocichtivý, ješitný a zákeřný hospodský žvanil a ožrala... *5*
  • Vypadá to, že kníže pán ještě nepřenesl svou prohru v prezidentských volbách a odstavení z funkce ministra zahraničí a celkově odstavení od lizu a proto takovéto pomluvy v médiích, ale lidé vědí odkud vítr vane. *2*
  • Milý kacpo, podsouváš mi své způsoby, někdy se tomu říká paranoidní bludy. Ujišťuji tě, že nicky nekradu, to dělají komunisti a levičáci, u nich jsou loupeže "normální"u. *14*
  • Peppone-vime,ze mas VuML s vyznamenanim.
    Ale stejne-kdyz uz tady vypoustis takove informace,tak se pise Zemanovi s kratkym a mekkym
    Priste se podivej do poklopce!
  • Co to zase ten novinářský hnůj a póvl píše, vždyť přece Milouš Lukoilovič Becher-Hruškovice vůbec nepije alkohol. Copakho někdo viděl někdy opilého? *2*

    A že zkolaboval? Od mládí chlastá, v mládí hulil marjánku a od 27 let fetuje tabák, a teď přes veškerou námahu se mu všechno hroutí, Smečka Poskoků Ožralého Zemana ostudné propadla, vytvořit pátou kolonu v KSČSSD za pomoci Šaška Haška a jeho kumpánů se mu nepodařilo a naopak ta lumpárna vyplula napovrch. A místo toho, aby pokračoval v díle Pružinskego... Co mu teď řeknou v Kremlu?

    Jo, jo, Boží mlýny...
    *1* *1* *1*
  • Vazeni pritomni-piste si cokoli,ale nekradte nicky.Toto jsou diskuze a ne bramborovy divadlo!!!
    Potom si me dovoli kdejaky povl z Horni-dolni urazet,ze to delam ja.A kdyz dotycnemu vysvetlim,ze nejsem komunista,ani volic SPOZ-tak je ta osoba tak podla,ze se ani neomluvi.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!
  • Ty myslíš, že "normální" sestry by mu nalévaly nebo co si mám pod tvým příspěvkem představit?
  • Vyčerpáním z kladení věnců, které ani nekladl.... *8*
  • Trošku mne zarazilo, že se o něj starají sestry boromejky.......... ty mu asi kořalku nenalejvají a na vozíčku nestrkají. To bude vážnější..........
  • No tak Doktore to je spis dobra zprava !
  • Normální člověk se ožere a pan prasident zkolabuje ...
  • A on se tolik těšil.......... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit