Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netvrdím, že v Praze jsou jenom podrazáci ale ať si uvědomí kdo tu Prahu živí !!!!!!!!!!
    Jinak Praha byla cizácká už za husitů !!!!! Přitom třeba na Národní divadlo se sbíralo hlavně
    na venkově a i lidi kteří nikdy v tom Národním divadle nikdy nebyli !!! Ale i za protektorátu
    když bylo povstání tak lidé s venkova jeli Praze pomoct !!! Nebo když američané rozbombardovali Prahu tak zase venkov pomohl !!! Nebo si někdo myslí, že by Praha se sama uživila ?!?!
    • Už dnes večer, ta ožralá zrůda, málem vypustila duši.
    • pane bože................
    • Kdyby nebyla Praha, měli bychom 0% turistů a byli na huntě, tak jako za komančů. Vy si snad myslíte, že mládež z EU sem jezdí pro krásy Českého ráje?
      • Ta sem jezdí zapálit Prahu a ožrat si držku,protože doma to má zakázané.Ale smetiště Evropy to ještě nějaký čas vydrží,než vezme lid ČR vládu do rukou.
      • henrys
        Na huntě by byla Praha, ne celá republika!
    • topole, ty pocházíš z jihomoravského venkova, že? Bylo by dobré trochu se seznámit s historií Zemí Koruny České.
    • To se velice mýlíš. Já jsem Pražák a volil jsem Zemana a se mnou desetisíce dalších Pražáků. Ti co ho nevolili jsou po většinou náplava z řad studentíků, politiku a hlavně pražská kavárna čili páni umělci a kumštýři jak si říkají. Tak prosím nedávejte Pražáky do jednoho pytle s těmito hňupy.
      • henrys
        Souhlasím, že SKUTEČNÍ Pražáci nejsou ten problém, ale je to ta náplava, která se tam nacpala pro prachy a která, žel, činí většinu obyvatel našeho hl. města!
      • henrys
        Nejsem a nikdy jsem nebyl nepříčetný příznivec p. Zemana, vadilo mi na něm hodně, ale volil jsem ho a jsem rád, že vyhrál. Protože druhá volba nebyla koho zvolit, tam znělo zadání kohokoliv, jen ne Zemana - a to je pro volbu prezidenta hodně málo! Rozhodně jsem nechtěl na hradě loutku, která se ohne před západem a nastaví jim svůj anální otvor, což by pan Drahoš dělal tolikrát, kolikrát by bylo třeba, jen aby ho SSA a EU (podle jednoho zdejšího trolla budoucí SSE) chválili!
        Ostatně předvolební protizemanovská kampaň se ve všech médiích rozjela už po jeho prvním zvolení a trvala až do dnešních voleb. Samozřejmě neskončila, opět se pokračuje, nejnověji tzv. novináři vyprovokovali incident ve štábu prezidenta Zemana, aby opět mohli pokračovat v útocích na něho!
        Média očerňují jeho voliče, ale konfrontační tón začali uplatňovat jeho odpůrci, kteří každého, kdo přemýšlí hlavou (a ne druhým koncem) nazývají lopatou, primitivem atp.
        Tuto řevnivost a nenávist vyvolala média a novinářští prostituti jako je Pehe, Mitrofanov, Jégl a další podobní. Ty televizní prostituty neznám, už roky nesleduji žádnou TV, ale juknu na internet a SSA anální alpinisti už postují odkazy na záznamy diskuzí, reportáží atd. z našich médiíí! A velice často jsou to ta veřejněnesvéprávná média, která jsou placena všemi (nebo aspoň většinou) občany této země a která by měla být nestranná, což , jaké překvapení, nejsou! *12*
        Chce se mi ze všech žurnalistů a médií blít, velebnosti!
        • Dnes chápu proč Pražský deník je na lavičkách,protože by ho nikdo nekupoval a bezdomovci to mají demokraticky a svobodně na vytření zad.
      • 0
        • ... a ještě ne v jednom pytli ale ani v mé vybělené prdeli a smradu z prakundy, ten je jenom pro mě :)))
  • Obcan.Havel
    Havloidní dobytek:
    http://www.info.cz/volby/prezidentske-volby-2018/cekaji-nas-volby-znovu-rozdavani-listku-s-fischerem-je-muze-v-krajnim-pripade-zneplatnit-23085.html
  • Dneska budu spát konečně jako dudek.Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.
    • henrys
      Nejsem tak zaslepen, abych si myslel, že zvítězila pravda a láska, ale jsem rád, že lež a nenávist prohrála! *3*
    • 0
    • Přesně, pan Zeman nelže, nerozděluje společnost a nikomu se nemstí, je to můj idol, i když manželka ho tituluje to ožralé howado.
      • henrys
        To si ve svém opilém mozku pleteš - to říká Tobě, když dorazíš dom na šrot ze srazu protizemanovské koalice. *2*
      • Vaše manželka je dokonalá dáma, se sociálním cítěním. A nemyslím to vůbec ironicky. *3*
  • Neopustí - bohužel nebo bohudík ? Tak to jistě všichni následně uvidíme "na vlastní bulvy" a navíc reálně pocítíme.
    Aktuálně by mě zajímalo, jak to skutečně bylo s těmi "slepenými" volebními lístky (na více místech) - kupodivu vždy (!) JEN ve verzi Zeman/Zeman ? Asi by stačilo použít dvě barvy papíru, že ...
    • henrys
      Nešlo by použít dvě barvy. Kdybys ovšem nebyl zaslepený antizemanovec, tak jsi to už dávno věděl. Lístky byly tištěny ještě před prvním kolem, takže byly tištěny pro všechny kandidáty, ne jen pro ty dva, kteří postoupili, protože nikdo nevěděl (aspoň doufám), kdo do druhého kola postoupí, Ty zaSLEPENČE!
      Potom, kdo tady šíří konspirativní teorie! *2*
    • "Slepené" volební lístky? Co je na tom nepochopitelného? Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", jak hlásal syfilitik co je dnes v myším oleji.
      • ... prasečí držka z redakce Tiscali zase bleje. Je ti to houno platný, kretééne :)))
      • Uljanov ergo Lenin ale také hlásal: učit se, učit se, učit se. To bohužel dodnes v "česku" nebylo správně pochopeno (viz výsledek prezidentských voleb 2018 a řada případů dříve, např. poslední parlamentní volby 2017).
  • zlo přichází z Prahy !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 00
    • zlo přichází z prolhanců alá Kreml,tedy nejenom Kreml.
      • 00
      • ano ani nevíš kde to je
        • jj stačilo pár pracovních cest do vysněného velkého vzoru, ale to vy tupci aeronetu nemůžete pochopit a to proti normálním lidem z bývalého SSSR nic nemam, ale je třeba vidět jak tam funguje státní aparát ke kterému ten ožrala z hradu tak vzhlíží.
    • jo drahošovci
  • Zeman zvítězil, ale příroda je mocná čarodějka................................
    • *1* oh to je tak kruté *1*
    • Ale jistě ale o tom my nerozodujeme
  • Zeman vyhrál a havloidní prasata začnou chcípat..ha..ha..
    • 00
      • ... já mám rád z prakundy smrad a vybělený řitní otvor :)))
        • 00
  • BYE, zase za rok, už sem vůbec nechodím, pa Simča!
  • Voliči Zemana si neuvědomili že jeho zvolením mu skrátěji život. Ať se kouknou na jeho fotky co měl na bilbordech který byli někdy z doby jeho prvního zvolení možná starší a jeho současnou vyzáží tak se dlouho u moci neudrží no má to jednu výhodu ušetří rodině za pohřeb.No a potom v jeho scénáři vyleze s křoví Škromach
  • Gratuluji panu Zemanovi a přeji pevné zdraví. Jsem šťasten že zvítězil nad lzi a nenávistí.
    Procentuálně,se mi ten výsledek nějak nezdá! V tom bude nějaký podvod,saskarna s přepočítávání hlasů. Havloidi jsou lstivé svi.ě
    • Zatím jsme měli možnost vidět hlavně ovarovy mstivé svině, ne ?
    • Také dokazuješ jaká spodina se klaní před tím ožralým psychopatickým křivákem.
      • spodina prasící stránky jsi tady zejména ty. To bylo času, co jsi věnoval prasení stránek. A zbytečně.Slizoun z Jablůnkova neprošel i když mu lůza hrála už před Karolinem hymnu.
        • U Zemana byla hymna lepší než u BASa,chyběl řídící dirigent.
        • Já se tady docela bavím a mé komentáře jsou pro mne jistou relaxací. Snažím se vyjadřovat slušně a nikoho neurážet a především bylo pod mou důstojnost krást cizí nick, jak tady mnozí činí.
          • henrys
            Jasně, zrovna Ty jsi zosobněná slušnost (viz psychopatický křivák), člověk, který pro pár stříbrných je ochoten prodat vlastní národ i svou duši! *16*

            Edit: Reaguji na "peníze, ty jsou pouze prostředkem k životu a především jako prostředek umožňující poznávání a vzdělávání".
            Hmm, ze všech Tvých příspěvků jsem si toho vzdělávání nějak nevšiml. *2*
            • Výraz "psychopatický křivák" není nadávka, ale psychiatricko-morální hodnocení jedince.
              A pokud jde o stříbrňáky, ty znám jedině z musea. V životě vyznávám jiné hodnoty než peníze, ty jsou pouze prostředkem k životu a především jako prostředek umožňující poznávání a vzdělávání. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit