Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mokrý sen sluníčkáře
  • vanhorne, když už chcete urážet prezidenta, kterému mimo, jiné nesaháte ani po podpadky, tak si vzpomeňte na chybu svého tatínka,který vás měl vydrandit na chodník a rozklouzat, ale asi si myslel, že zplodí genia a nepovedlo se.
  • BYE, zase za rok, už sem vůbec nechodím, pa Simča!
  • Ano, to je pravá příčina vítězství Zemana. Už v parlamentních volbách bylo zřejmé, že lidé mají až po krk rozkrádaček za vedení ODS, TOP a dalších pravičáků a příznivců.Takže jedině puč je mohl vrátit na zlodějské posty. Před lidmi nezůstalo utajeno, kolik se tady rozkradlo státního společného majetku, kdo to umožnil, kdo na tom vydělal, kolik kdo stát zadlužil(cca 5 bil. včetně podnikatelů a domácností), kam unikly daně a kolik lidí už tento režim poškodil finančně i psychicky. Takže výsledek se obráží v těchto skutečnostech. Nikoliv v tom, jak to uvádějí media(naše), prodejní novináři a tzv. demokraté.A pokud by to pokračovalo, je z historie patrné, jak to vždy končí.Takže M. Zeman není tím, kdo tuto zemi rozdělil. Ti, co to provedli ať se chytí za noc a zpytují své černé svědomí.
  • Žádný strom neroste do nebe. A tenhle má pořádně uhnilé kořeny. Brzy budou nové volby.
  • Každý dobrý hák novináři s mlíkem na hradě je zcela relevantní vůči 5ti letému honu a dehonestaci pána Zemana,toť můj vzkaz pro sdružení žump odkudkoliv.
  • NEMOUDRÉ OD DRAHOŠE BYLO, ŽE UKAZOVAL PO SVÉM BOKU pány:
    Horáčka, Kalouska, atd.
    Říká se: Řekni mi, s kým kamarádíš a já Ti řeknu jaký jsi!!!!
    Myslet si, že politika je klid, tak v politice nemá co pohledávat.
    Sami politici v Poslanecké sněmovně ukazují, že hulváti, křiklouni, demagogové mají místo u řečnického pultíku p ř e d p l a c e n é
    Zatím, kdo je v klidu, je občan, ale jak dlouho, bude na to ochoten přispívat ?????
  • Máš pocit, že tady chci veřejně přesvědčovat přesvědčeného komunistu ? A k tomu v neděli ? Mám jiné hodnoty.
  • My ti na Svět sejeme! To je naše zem,my tady žijeme. Tak táhni do světa a ukaž zda se tam uzivis! Hloupej Honzíku a Vem sebou komedianty.
  • jak se tady ten, jakože "antikomunista" vzteká, jak macecha od Sněhurky. Jejda ten by rád rozhodoval radil a měl hlavní slovo.A zejména nosil na ramenou nějakého Drahoše. Tak veselí skončilo hlupáku, obuj holinky, nasaď radiovku a sedni za traktor. Jak s ním jezdíte po Praze a máte tam vylepené obrázky nějakého bývalého akademika.
  • Tato politická mrtvola nikoho nezajímá.
  • https://video.aktualne.cz/dvtv/jsme-zemi-dvojiho-lidu-lide-z-velkomest-by-ten-vysledek-meli/r~b80bb8e0039711e894dbac1f6b220ee8/
  • Česká Reservace zase zapadla hlouběji do hnoje. Nečekejme, že by nás svět bral vážně.
  • ano a ty neudržíš myšlenku. já se o volbě prezidenta nehádám, ani nevím proč bych ti měl zdůvodňovat že jsem ho volil.já píšu jen o tom že pokud chceš od někoho slušnost, musíš jí sám dát.což ty neumíš.
  • U Zemana byla hymna lepší než u BASa,chyběl řídící dirigent.
  • Největší neštěstí je srážka s blbcem ani se nedivím, že nemáš argumentaci na to co jsem z hora uvedl. Nejsi schopen napsat jediný argument proč volit Zemana. Jsi chudák duchem na kterého nemá cenu více reagovat.
  • Ta sem jezdí zapálit Prahu a ožrat si držku,protože doma to má zakázané.Ale smetiště Evropy to ještě nějaký čas vydrží,než vezme lid ČR vládu do rukou.
  • Dnes chápu proč Pražský deník je na lavičkách,protože by ho nikdo nekupoval a bezdomovci to mají demokraticky a svobodně na vytření zad.
  • bezregistrace
    No pokud někdo hraje člověče nezlob se tak jistě poté co nedá všechny tajtrlíky do ovčince první nejde a nerozbije vítězi hlavu ... no volba prezidenta vyhrál kdo vyhrál, avšak volič udělal první krok k to že si snad uvedomí že není jen k tomu aby jednou za určitý čas šel někoho posadit kde pak zas nějaký čas dělá z voliče .... Ono by to chtělo dobrousit tak že poud je někdo někam posazen muže být i vysazen a to okamžitě pokud nedělá to co slíbil
  • se slušností musíš začít u sebe to na tebe sedí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit