Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nastoupí Babiš nebo Merkelová,ale já raději toho mladého Rakušana.
  • Jemu možná ne,ale této kolonii EU určitě Ano
  • Já jsem si nevšiml, že by Gottwald někam kandidoval a mne říkáš o slušnosti? Ten váš Zeman je samá slušnost a to ti nevadí? Pokud Váš Zeman hovoří o národu blbců a otrapů no to se máš čím chlubit, ale se slušností musíš začít u sebe.
  • Radio Drahoš dnes hlásilo,že ze západu.Tak nelži,již je po volbách.
  • antikomunisto i když byl Gottwald dobytek tak i když se vrátil z hradu pořád oslovoval pana Beneše prezidentem.
    Pokud chceš od někoho slušnost musíš jí sám dávat.
  • O Havlovi se takto nevyjadřuj,to byla ctnost sama,ale na hrádečku se sobě rovnými.
  • Pan Drahoš měl na víc .Bohužel si pod sebou uřízl větev poslední větou v diskusi na čt..
    Gratulujeme panu prezidentu za obhájení.No a snad příště nová tvář a nová doba.
  • V jakémkoliv zřízení to byl jenom póvl a póvlem to zústane.Již nikdy těmto lidem nedávat šance.Zy se za jidášský groš oétočí na podpatku.Škda Morávkové měl jsem jí rád a k Polívkovi a dalším ožralům se raději nebudu vyjadřovat.To i ten Bartoška pochopil,že již nebude mejdan v K.Varech za peníze občanů.Jsem rád,že venkov zvítězil.Selský rozum je naše záchrana.
  • Gratuluješ Zemanovi, můžeš napsat co se změní k lepšímu? Psát pouze prázdné fráze, které nic neříkají je hloupé. Bude levnější tabák a co dál?
  • Jak tady blbec z redakce Tiscali s tisíci nicky agituje. Dostal si na prdell a ani Bakalovy dotace ti nepomohly..hi...hi...jsi už jenom k smíchu blbče zaprděnej, američko sajmonová..hi..hi..
  • Na Kopčanech máte internet? Nepovídej.. *1* Vlastně kecej.. *12*
  • U mě zůstal podobný pocit. Kdyby prof. Drahoš mluvil jako prof. Drahoš, a ne chvíli jako Horáček nebo Hilšer, či podobní loutkoherci, mohlo to dopadnout možná jinak.
    Gratulace Zemanovi!.. *1* *1* *1*
  • Souhlas s názorem. V USA máme cca 50příbuzných přes 100 let a oni nevolí ,protože mají svého presidenta tj.TRUMPA a ne Havla,Klause ,Horáčka,Drahoše a celou tu verbež co se tady neustále presentuje.Oni žijou v USA a ne v ČR.V Rakousku a Švýcarsku to samé.To tady zavedl Havel a spol.To se musí změnit.Pane Babiš budete mít tady dost práce na našem hnojišti.Doufám,že pan president bude fit.Já pochopil,že jsme rozkradená země,ale dnes i spálená.Proto než dávat komediantům peníze tak je dát ve prospěch chudým a potřebným.Já gentlemansky nabídl kandidátům,že dám hlas za 1 mil.Kč,abych měl za nevrácené restituce,když spoustě lidem nebyl ukradený majetek vrácen.Tak si komedianti uvědomte,že jste se opět odkopali ,ale havel již vám nepomůže. a ani svěcená voda.A o písálkách škoda mluvit.To je ubohost sama,Jégl,Strašík a další.Bavil jsem se jak příživníci politologové otočili,aby nepřišli o bezpracný život.Pane Drahoš jděte sekat trávu i když jste se mi zdál průchodný,ale niní ani náhodou.
  • My, co máme klasické vzdělání víme, že skoro 52% je stále víc než skoro 49%. Také víme, že u vás, mentálně opožděných, je 49 víc než 52 a Drahoš tím pádem vyhrál. Víme, že za to nemůžete, měli jste se hold lépe učit místo provádění pravicových agitek a štvaní proti Zemanovi.
  • Bohužel ho vymazali pouze na venkově a malých městech. V baštách zlodějů a podvodníků z ODS, TOP09, STAN a KDU-ČSL slizkého Drahoše volili a vítězství pana Zemana tím bylo fousové - bohužel, ale hlavně, že to dobře dopadlo.
  • Nedělej chytrýho, když sám neumíš popsat to, jak by měla být společnost "spojována". Ale vytrvale o tom cintáš. V duchu, kdo se směje, nevědouc čemu, podobá se přihlouplému. Ukaž, že toto není tvůj případ. *1*
    Zeman nemůže za to, že někteří mentálně nevybavení jedinci podsouvají "mantru" o rozdělování společnosti, aniž kdy řekli, co vlastně znamená a jak by ji oni spojovali. *1* Kdyby ji chtěli spojovat, tak jedině po Kim Čong... ovsku. A volby ukázaly, že polovina občanů má svůj pohled na věc, odlišný od druhé poloviny. Co je, ty génie, nenormálního na tom, mít svůj vlastní názor volit ty, které volit chci? Když můžeme mít, čistě v duchu demokracie, přes 200 schválených politických stran a hnutí, tak musíme mít i přes 200 nestejných - rozdělených směřování, programů a idejí, že? *1*
  • Ja jsem vám to říkal,Jegl Drahose nezachrání.Gratuluji p.Zemanovi!
  • Pravda a zkušenost zvítězila nad nenávistí a amatérismem.
  • Rád si nechám popsat, ty otáčející se korouhvičky, Neile. Pokud já vím, tak ty "korouhvičky" se točí stále jedním směrem.
    A na stejné rétorické vlně stupidností prohrál a to zaslouženě, kašpárek a jeho loutkovodiči volby. Stupidně podsouvat Kreml může jen slaboduchý živočich.
  • A důvod jejich chování ti uniká??? Senzace chtivá chátra by chtěla zachytit i případnou smrt v přímém přenosu kde nejsou morální zásady je třeba použít pěst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit