Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vanhorne Zeman mluvil jenom o tvé rodině..... a to vám ještě ubral...
  • jako vždy. Začals s lhaním o Měsíci a už ti to zůstalo.
  • felix.julec
    Sjednotit stejně jako za komoušů.Jiný názor než náš se nepřipouští.To mají zřejmě na mysli ti "sjednotitelé".
  • felix.julec
    Drahoš nebyl přesvědčivý od počátku.Reprodukoval jen to,co mu jeho vodiči vsunuli do úst.Volič to poznal.
  • Jo,to mi vrtá hlavou také.Ono to je stejně vždy připravené.Docela bych se vsadil,že v tom mají
    ruce příznivci knížete.Pokud by se v zahraničí nevolilo,tak jsme se jednou pro vždy mohli zbavit Kalouska a té jeho prolhané partaje s tím "teplým"vedením. *16* *16*
  • To chce klid, vyvětrej si, přestaň chlastat a raději tu dobu temna zaspi.
  • Nestačím se divit jak se ty korouhvičky točí podle síly větru z Kremlu. Klaus, Horáček, Okamura anebo to bylo předem plánované ?
  • proč probíhají volby v zahraničí?

    chápu když je někdo momentálně na dovolené nebo nějakém krátkodobém pobytu třeba vojáci v misích, lékaři v Africe nebo pracovníci firmy na stáži. Ale nemají náhodou právo volby i ti kteří mají zdejší občanství a žijí v cizině několik let? Jakým právem rozhodují o stavu v zemi ve které nežijí a jejíž stav se jich nedotýká? Žijící v cizině nenesou tak následky své volby a mohou nám tu volit třeba Hitlera a sami se v cizině smát co tu máme za problém.

    A druhá věc--Zatímco Zemanovi stoupenci slaví, jeho kritici netají zklamání. Doufají v to, že v příštím volebním období nebude Zeman tolik rozdělovat společnost, jako to podle nich dělal dosud.

    Jak konkrétně Zeman rozděluje společnost a jak by ji Drahoš měl sjednocovat? Není mi jasné jak dokázat sjednotit dva protikladné živly. Jedna strana chce válku s Ruskem, migranty a pokračování polistopadových zlodějen. Druhá strana je proti. JAK TO SJEDNOTIT?
  • vanhorne
    "pomoci všech (i veřejněnesvéprávných) lžinovinářů a médií."
    Zemanovi stacila pomoc jeho" svéprávných a vysoce inteligentnich" volicu.
    V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
    "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě (kompletní přepis projevu zde).
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
  • Drahoše stačilo poslouchat pár minut a bylo jasné,že ten člověk nemá žádný koncept.Blábolit při různých rozhovorech páté přes deváté.My ted potřebujeme sjednocenou politiku prezidenta s předsedou vlády a ne ignoranta od zkumavek.Drahoš byl,jak sám uvedl jen pro těch nad deset milionů,je to trou... Z jeho prezentace jsem měl pocit,že už nám došli inteligentní lidé a musíme nutně volit co je nám nabídnuto.
  • vanhorne
    "Nevkládej do úst NAŠEHO"
    Zdravim te, statecny zemanuv volici a bojovniku. Je nemozne vlozit Zemanovi i tobe neco do úst.Priroda vas oba pravdepodobne obdarila jenom jednim otvorem, ale jako kompenzaci mu pridelila jak vstrebavaci tak i vymesovaci funkci. Pro skalniho a inteligentniho Zemanova volice by to melo byt dostatecne srozumitelne. Vzdyt nakonec sam Zeman si kdysi pochvaloval, jak neobvykle inteligentni jeho volici jsou.
    Jeste jednou a zvlast pro tebe, ukazka jak si vas ten vas slavny Zeman vazi a hodnoti vasi inteligenci.
    V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
    "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě (kompletní přepis projevu zde).
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    Doufam, ze jsi pochopil jak si vas ten opilec vazi, proto ho dale zboznuj a uctivej. ☺
  • Drahoš udělal velkou chybu,když se prořekl a pravil,že Kalousek s TOP09 je jeho oblíbená
    parta.Voliči to zaregistrovali a hned na to odpověděli tím,že Drahoše vymazali z kandidátní listiny na Hrad.
  • henrys
    Neboj, Tebe nikdo do příštích voleb nenominuje, natož aby Tě někdo vůbec volil... *2*
  • henrys
    "Naděje na změnu na Hradě podle šéfa poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska zhasla. Přežijeme to, ale náprava škod nebude snadná ani rychlá, soudí. Zklamání nad výsledkem vyjádřili mnozí umělci, sportovci či rektoři, kteří si přáli na Pražském hradě změnu."
    Ano - z této citace je vidět ta největší chátra kavárenská, pane dnešní antikomunisto (bývalý skalní nebo dokonce kovaný soudruhu)!
    Ani 4 roky vedená protizemanovská kampaň za pomoci všech (i veřejněnesvéprávných) lžinovinářů a médií Vám nepomohla, tak z posledních sil plivete žluč a jed kolem sebe.
    Jasně, že jste demokrati, ale jen když je to demokraticky po Vašem, jinak je zle! *2*
    A to říkám, přestože nejsem žádný fanoušek jak současného, tak ani minulého prezidenta. Volil jsem jen menší zlo, bez zaslepenosti nenávistí!
  • henrys
    Na základě Tvé reakce už je mi jasné proč jsi nemohl volit:
    1) Ještě nejsi plnoletý
    2) Byl jsi zbaven svéprávnosti
    Každopádně už žádná Tvá reakce to nezmění, Ty zůstaneš nesvéprávný a můžeš si tu ještě nafňukat kolik chceš příspěvků.
    A klidně i arabštinou Ty inteligente! *2*
  • henrys
    Jsem rád za každého Pražáka, který je zároveň i Čech a nepodlehl umělcům a kavárně, o troglodytech na diskuzích ani nemluvě.
    Ač moje dcera je momentálně též v Práglu, myslím, že nemá vyšplouchaný mozek jako většina náplav. Pochytila ode mne dost (oba jsme rockeři), hlavně kritické myšlení, takže není ochotna poslouchat demagogické plky. Takže ač už nestuduje a zůstala v Práglu jen jako "náplava", myslím, že zdravému jádru Pražáků ostudu neudělala. Ptát se jí nebudu, ale věřím jí! *3*
    Rozhodně jsem si jí jistější, než antizemanovci vítězstvím Drahoše! *1*
  • že obyvatelé zdejší země nenávidí Čechy? Máš problémy se čtením latinky, protože jsi zvyklý na azbuku? Zdejší obyvatelé z nás mají pouze velkou p.del a kroutí nad námi hlavou.
  • ale pouze jeho 51,36%.
  • henrys
    Děkuji, konečně někdo, kdo nemá potřebu urážet voliče ať už jedné nebo druhé strany.
    To mi tu scházelo a ač jsem se to snažil vcelku mírně vysvětlovat, ani mne ta jedovatost a žluč nenechala chladným a použil jsem občas zbraně agresorů! Tím se neomlouvám, jen zdůvodňuji, proč jsem psal, jak jsem psal.
    Jsme jen lidi, každý máme chyby.
    Přeji krásný den - vlastně zbytek noci.
  • henrys
    Vsadil bych, že Ty je máš určitě častěji, možná i denně, když čtu Tvé příspěvky. *12*
    Jenže u prezidenta je to prostě více vidět, obzvláště, když novinářská galérka po takových situacích pase, aby ho mohli ještě více zostudit. Tak řekni absťáku, kolikrát ho načapali za ty 4 roky?! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit