Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T-34-85
    *14* D O K O N A L É    V Í T Ě Z S T V Í *14*
    • Ano, dokonale těsné ...
      • A tradiční česká blbost opět zvítězila, i když těsně.
  • OvcanHavel
    Teď právě se to stalo!
    Teď právě jsme toho byli svědky!
    Vítězství Pravdy a Lásky nad lží a nenávistí!
    Miloš ZEMAN jednohlasně, jem hrdý na občany ČR.

    NEJSME JAKO ONI!!! (Otroci v Německém chalífátu a francouzkém chalífátu přes které jezdí autobusy) *12* *11* *11*
    • Podlá stvůro, která se neštítí zneužít nick a podobu V. Havla, kterého si váží celý civilizovaná svět, také na tebe dojde.
    • Opravdu jednohlasně *1*
  • Dnes je velmi krasny den. Dekuji vsem havloidum za predvolebni agitace, kterymi pomohli Milosi Zemanovi znovu na Hrad.
    • Jen aby mu na hradě zase pes neshrnul koberec a neodnesl si ho rohatej.
  • Pravda a láska zvítězily nad havloidní lží a nenávistí!
    • A vy si čo predstavujetě pod takým slovom PRAVDA a LÁSKA ? Lhaní, překrucování, sprostotu a nenávistnou aroganci Miloše ? Tak to potom gratuluji !
  • ... já jsem vemeno z redakce Tiscali :)))
    • 00
      • 00
  • Neopustí - bohužel nebo bohudík ? Tak to jistě všichni následně uvidíme "na vlastní bulvy" a navíc reálně pocítíme.
    Aktuálně by mě zajímalo, jak to skutečně bylo s těmi "slepenými" volebními lístky (na více místech) - kupodivu vždy (!) JEN ve verzi Zeman/Zeman ? Asi by stačilo použít dvě barvy papíru, že ...
    • henrys
      Nešlo by použít dvě barvy. Kdybys ovšem nebyl zaslepený antizemanovec, tak jsi to už dávno věděl. Lístky byly tištěny ještě před prvním kolem, takže byly tištěny pro všechny kandidáty, ne jen pro ty dva, kteří postoupili, protože nikdo nevěděl (aspoň doufám), kdo do druhého kola postoupí, Ty zaSLEPENČE!
      Potom, kdo tady šíří konspirativní teorie! *2*
    • "Slepené" volební lístky? Co je na tom nepochopitelného? Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", jak hlásal syfilitik co je dnes v myším oleji.
      • ... prasečí držka z redakce Tiscali zase bleje. Je ti to houno platný, kretééne :)))
      • Uljanov ergo Lenin ale také hlásal: učit se, učit se, učit se. To bohužel dodnes v "česku" nebylo správně pochopeno (viz výsledek prezidentských voleb 2018 a řada případů dříve, např. poslední parlamentní volby 2017).
  • Jsem rád že nevyhrál vítač Drahoš, ale mrzí mne že vyhrál Zeman už zase hlava namazaná z boží vůle král
    • Ono hodně záleží na tom, moc-li pak těch "viróz" do roka je, že ...
      • henrys
        Vsadil bych, že Ty je máš určitě častěji, možná i denně, když čtu Tvé příspěvky. *12*
        Jenže u prezidenta je to prostě více vidět, obzvláště, když novinářská galérka po takových situacích pase, aby ho mohli ještě více zostudit. Tak řekni absťáku, kolikrát ho načapali za ty 4 roky?! *2*
  • Doufám , že je to ponaučení pro ostatní lidi, že si dokážeme vše rozhodnout sami a nepotřebujeme žádné prostředníky. Je mi trochu líto p.Drahoše , protože teď teprve pozná své podporovatele jak budou rychle převlékat vše včetně spodního prádla.
    • No, víte, ono sami ještě nemusí vždy též znamenat - správně.
  • JiriDrahos
    Chci pogratulovat nejen Panu Prezidentu Miloši Z *14* E *14* M *14* A *14* N *14* O *14* V *14* I,
    ale také jeho voličům ke kterým se hrdě hlásím.
    ČR bude vládnou prezident který je světem uznáván a respektován.
    Já bych tyto podmínky samozřejmě splnit nemohl a to ani v žertu.
    Na závěr, než se definitivně vypařím do zapomění chci ze srdce pogratulovat také staronovému prezidentovi Ruské Federace panu Vadimiru Vladimiroviči P U T I N O V I *14* , jehož si ruský lid vlastenecky a jednohlasně v roce 2018 zvolil.
    Rok 2018 začal skvělě a myslím že všichni lidé dobré vůle si jej náležitě užijí. *5*
    Odpůrce Miloš ZEMANA důrazně varuji aby svoji žluč veřejně neprezentovali a nekazily spořádaným a poctivím spoluobčanům vydařený den, neb ať se raději stáhnou do ústraní kde mohou o samotě a nepozorováni tiše žlučovitě bublat.
    Přeji Všem krásný den a loučím se. Toto je naposledy kdy Vás optěžovala má podobizna už mne zde nebudete potkávat, stal jsem se starým a nepotřebným a svůj účel užitečného idiota jsem naplnil vrchovatě, děkuji *5*
  • Drahoši chá chááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit