Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělnický prezident, fanoušek Putina a Ting ťonga z Číny, ostuda národa a hlava namazaná, zve evropskou šlechtu na oslavy... To je jak z nějakého ujetého komixu
    • Tak to se vážení mýlíte, pan prezident nikoho nezval, to ho zvali ve svém bludu pitomci z Tiscali.
  • pěkně mu ukázali, co si o něm myslí...A bohužel i o nás všech *12*
  • Huráááá, konečně je tu teplouš ne pod nickem, ale pod svým občanským jménem Semjon Gayínek, óóó vzdal se zapírání a konečně se ke svým úchylkám veřejně přiznal!!!

    YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!!
    • Buzerantský Teplý Wocasi, najdi si nějakého partnera stejné orientace a přestaň tady s tapetováním. Nikoho tvá homosexualita nezajímá.
    • nehekej tady ty teplej ruskej kozle, to tvoje gajínkování už je celkem mimo mísu, běž se léčit *3*
  • Nikdo ho nemá rád. Ani ten Putin.
  • Zeman je hlava namazaná; vždycky si najde důvod k oslavě a na chlastačku.
    • chlastat za státní dukáty to Zeman umí velmi dobře.... a podhradí mu tleská, ženy omdlévají nad jeho rozumem který je mimo normální chápání, ve světě je spolu s Boratem uznávanou celebritou, ano to je náš prezident, prezident dolních deseti mega
  • Pan prezident stejně nejraději slaví sám, protože dobře ví, že nejlépe se může spolehnout jen sám na sebe. Tentokrát ale i bez psa, který mu tradičně shrbuje koberec a šetřivší pan prezident jdoucí potmě, na něm vždy chytme virózu.
  • Kamarád mi udělá novej nick a ten už mi nikdo neukradne vy amrdólští komouší!!!
    A taky mě naučí švindlovat s hlasováním, protože Simonka je malá holka a dostala od maminky na sedinku!!! Už na Tiscali nesmí, teď si kreslí zvířátka na fejsu!!!

    Kristapána ten teplej Semjon Gayínek je ale dementní potomek zdegenerovanejch romskejch rodičů!!!

    HEH !!!
    • OK, až ti to kamarád udělá, tak se ozvi, budeme se těšit
    • Já jsem absolvoval kurs švindlování s hlasováním na ruské ambasádě zdarma. Vřele doporučuji.
  • Zemanovi se zase podařil obrovský trapas
    • Je v tom velice zdatnej. Možná i nepřekonatelnej.
  • Ale u asiatů to má Zeman dobré.
    • v Tibetu tedy nic moc
      • Myslel jsem rozvojové země v Asii - Čínu, Rusko a KLDR.
        • máte pravdu, omlouvám se za zbrklou odpověď
  • Pan Babiš si do ZOO v Čapím hnízdě koupil princeznu z amrdólský planety vopic!!!
    Náš milovaný pan prezident Zeman jí pokřtí na Mišel !!!

    Jsem to ale žertéř, teplouš Semjon Gayínek rupne vzteky, chichichi!!!
    • Bravo Ivane. Prémie 10 rublů je tvoje.
    • jsi čtverák *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit