Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/domaci/403468-posselt-miri-do-prahy-herman-do-bavorska.html
  • Co český národ chce, přece komunista sice už bývalí Zeman jak může zvát Evropskou šlechtu, když jim tento komunistický stát zabral majetky, které nechce vrátit. Já jako, že se šlechtic jmenuji bych z vysoka na Zemana taky kašlal ale nejenom na něj, ale na každého jiného. Co si vlastně tito naši politici myslí, ano oni přemýšlejí jako komunisti a myslí si, že jim někdo ze západu poleze do zadku. Vždyť ani utečenci ze Sýrie, Iráku, Afganistánu, Libye nechtějí žít v Č.R. Raději budou bydlet venku ve stanu než v maštali co dostanou u nás. Tak sem chtějí vozit Ukrajince, Větnamce a pod. Tento stát je v rozkladu a ne, že nám média tvrdí jak naše republika vzkvétá. Intervence banky nejsou pro nic za nic, ale to že se řítíme do řiti. 70 let po vyhrané druhé světové válce a jsme na tom ekonomicky jako Německo po válce. Přirovnal bych to ke středověku, s Karla IV zde zůstalo akorát jablko, koruna a nějaký palcát to jediné zbylo z velké říše. Dívám se na TV již 60 let a poslouchám, jak ekonomika roste celých 60 let co jsem na světě. Všechno je jenom velká lež, vláda dělá s lidí hloupé negramotné tupce, sama se chová jako když zrovna prošla zvláštní školou.
    • ... nikdo si nepřečte ani první řádek hlupáka, pitomečku :)))
      • Proč to čteš hlupáku pitomečků. Docela ti sedí bijec pitomečků. Ty jsi nikdy nic pořádného nenapsal a stále prudíš svá přiblblá hesla.
        Mně je jedno zda si toto někdo přečte, ale mne první pozdraví předseda soudu když mne první spatří někde na ulici. Jsem vážená osoba jako málo kdo a jsem na to hrdý. Kdo pozdraví tebe? Tvoje máma když přijdeš domů s rozbitou hubou pokud se takto chováš.
    • Křeaťan s tvou přezdívkou tu raději nekomentuj.Ve jménu Krista bylo uděláno více zla než dobra.
      • Ve jménu komunistických bolševiků bylo zničeno a zabito daleko více lidí než kdy jindy. Komunismus je zlo ke kterému se hlásíš. Potom jsi zlo, které nemá na této planetě místo. Generál jsi komunistický nebo bolševický? Ty musíš být jedině generál trotlů.
    • Ty pitomečku, na tu tvoji šlechtu každý seréé, tak se tady nenaparuj. Jestli ti šlechtičtí šašci někde jsou nebo nejsou je každému šumafuk.
      • Pokud by nebylo šlechty nebylo by ani pitomečků jako jsem já. Každému to jedno není nevnucuj někomu svou komunistickou propagandu. Průměrný věk komunistických voličů je 75 let. Máte to za pár a potom nastoupí šlechta co něco znamenala. Konečně přijde nový a sparvedlivý pořádek a ne komunistická a bolševická lůza národa.
  • Nikdo si nepřeje být poblitý natrávenou vodkou.
    • To si fakt nikdo nepřeje.
    • Je to tak.
      • To ví každý.
  • Mám ten dojem, že se p. Schwanzenberg přimluvil u svých příbuzných, aby aspoň ti tři přijeli, jinak by to byla ostuda pro celou ČR, nejen pro zemana.
    • Schwanzenberg ať si je veme a odejede
  • Nedivím se, že nikdo z pozvaných nepřijel, hulvátské chování Zemana jde napříč Evropou, nikdo se s ním fotit nechce. Je to známá figurka, ne že by byl tak důležitá osoba, ale šavle u klenotů a jeho tajtrlíkování před Putinem oběhlo celou Evropou.Styděla jsem se za Zemana v začátcích jeho"panování", dnes mi to je celkem fuk. Co jsme si zvolili, to na Hradě sedí.Dobře nám tak.
    • A nejen to. V Bruselu před mezinárodním fórem vykládal, že si tam dal řízek a ten mu chutnal jako žvýkačka - bubble gum, jenomže místo "gum" řekl "bum" a pokud nevíš co je v angličtině to "bum", najdi si to ve slovníku, tady by mi censor napsal, že je to "zakázané slovo". Tedy že mu řízek chutnal jako "bublinková p.del". Tak ho v tisku novináři překřtili na "Milosh Bubble Bum". A "tohleto" má být symbolem pokračovatele Zemí Koruny České.

      http://magazin.aktualne.cz/video/bablbam-a-budbox-svet-se-bavi-zemanovou-anglictinou/r~d48e9fd0a56011e3a9f3002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-6

      http://www.youtube.com/watch?v=gAmsgyh2WB8
  • ... správci této "diskuse české intelektuální spodiny" se zase jednou parádně vybarvili :)))
    ... napsal jsem "pěníš", ale bylo mi zahlášeno, že slovo "penis" je zakázáno
    ... už mě konečně blokněte nafurt, ubohí "pěnišové" z tiscali, ta diskuse ja naprosto k h....
    • Zajímavé, že teď i já mohu napsat "pěníš" i "penis" a není to zakázané slovo. Že by automatický censor spal? *8* *15*
      • ... skutečně zajímavé :)))
  • Půvab každé evropské země byl vždy dán prosperitou.U nás leskem groše či dukátu.Máme tu prosperitu a lesk?Řekl bych,že přes naši chlubnost jsme geniem průměrnosti,geniem s průměrností navíc čitelnou.Nejen ekonomicky.I co do společenské pohody a demokracie.Jsme tedy Karlu IV. chloubou?Určitě ne.Co by tedy tady konzervativní aristokracie našla?Stánky zneužívající češsky sedmi set let.To si mohou lépe užít na pivních slavnostech v Mnichově.Tak ty nepřijíždějící neodsuzujme.Oni vědí proč to tak je.
    • ... napiš něco o svém vzdělání, vypatlo :)))
    • ... to ty chloubou lidstva nepochybně jsi, ubožáku :)))
  • zajímavé, Tiscali inseruje Veselé.Zvíře.cz a když jsem na to klepl, tak byla odpověď "Not Found" *6*
    • ... pitomcům jako ty to je zapovězeno :)))
  • Uroven diskuze na tiscali je ....., dekuji nehci! Co se stalo ?
    • ... stalo se například, že stále nevládneš českým pravopisem, tak vychladni :)))
  • Astrolog sestavil Zemanovi horoskop. Přijde pád a zdravotní problémy, prezidentem podruhé nebude

    http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/astrolog-sestavil-zemanovi-horoskop-po-dalsim-vzestupu-prijd/r~41c2bdc4168011e69966002590604f2e/
    • ... asi jako ty nikdy nebudeš ani na úrovni namazaného sudího z Příbrami, vypatlo :)))
    • ... pitomci havloidi, už jim nezbývá nic, než zaručená zpráva od astrologa..há..há :))) to už je opravdu zoufalství
      • No, uvidíme co bude nebo nebude. Tolik bych se tomu nesmál.
      • ... je vynikající, že se točíš kvůli každému zoufalci, jsi jejich králem, dem*nte :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit