Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již od začátku se projevuje jako typický diktátor bolševického typu.
    • A to je dobře, katolíci se bojí a zloději se bojí, to je velice dobře, jen tak dál. Katolík a profesor, no toto.
  • Člověk který si dá jméno Martin C (copyring) Putna nemůže být profesor, byla by to degradace profesorského titulu, o tom není pochyb!!
    • Zajímavý názor. Touto logikou by se taky dalo říct, že člověk, který se jmenuje Karel nemůže jezdit vlakem, protože by to byla degradace jízdního řádu - a tom není pochyb !?
    • Co je to, prosím, "copyring"? Nemá to být náhodou "copyright", tj. autorské právo?
  • Ano, pan prezident Zeman se nelíbí lidem, kteří ve jménu tzv. demokracie udělali z této dříve hezké a bezpečné země na dálku zapáchající hnojiště. Smetiště se bouří, dostali strach, že se zatočí s nimi se všemi včetně "obhájce " dezinformací pana rektora. Mělo by to jít ale rychleji.
    • Zeman se nelíbí i spoustě dalších lidí, protože se chová jako h o v a d o, a mimo jiné to hnojiště tady v 90tých spoluzakládal.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce., *2* *15* *12*
        • napiš někdy taky něco jinýho d e m e n t e
          • Přelétl jsem pohledem ty mnohé "oduševnělé" příspěvky, ale tady jsem se od srdce zasmál; naprosto správná reakce!
          • a to zas ne to on se bojí
  • Zeman projevuje typickou povahu alkoholika: sebestředný, namyšlený, užvaněný a svéhlavý, mstivý a nevypočitatelný. A takový nesvéprávný živočich representuje zemi. No však si ho tupci zvolili k obrazu svému.
    • S jakým právem urážite lidi?? Líbilo by se Vám kdybych tady napsal že jste dobytek sprostý?
      • To že je Pišta, tečka dobytek a vymaštěnec nejhrubšího zrna už tady vědí všichni, i on sám, proto to pro něj není urážka ale charakteristika!! *3* *3*
      • jaký urážky? jen přesná charekteristika
    • Je to věru tak
    • Do očí bys mu to lumpe neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *15* *12*
      • Ale rekl by to do oci lumpe Tobe,a pak by Ti takovou napalil,ze bys spolkl protezu a skoncil na IPce. *2* *2* *2*
        • Do očí bys mi to gaunere neřek, takovou bych ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *15* *12* *12*
          • To vis,ze bych Ti to do oci nerek agente Lukoilu,ale PAN pisatel Tecka,by Ti to rek do oci,no a pak bys skoncil,jak jiz jsem Ti psal. *2* *15* *12* *12*
            • Do očí by mi to neřek gaunere, takovou bych mu vypálil že by sežral protézu a skončil na IPce. *12* *12* *12*
    • yes
    • Ano-davam za pravdu.
      Pri 1.volbe prezidenta komuniste a vetsi cast CSSD volila radsi Pruzinskeho-a to byl pry mensim zlem...Tak se maji jeho nesvepravni volici nac tesit.
  • Tak jsem to video viděl, dobrý odkaz, je vidět že to je totální magor, a takový chce jmenovat profesorem, to je přímo drzost!!
    • Magor jsi ty, když na základě jednoho pořadu - ještě k tomu zábavného - hodnotíš lidské a profesní kvality člověka
      • Milý hochu, opakuj si stále: katolík je zločinec, protože m.j. upálil nám Mistra Jana.
    • Drtiva vetsina techto lidi se v soukromem zivote chova slusne receno uplne jinak,nez obycejny clovek.Zalezi na odbornosti-a to tento clovek bezesporu odbornikem je.
  • Pokud pominu, zda jde o pomstu či nikoli, což může být pouhá spekulace a tendence všemožně zesměšnit Zemana, tak bych ho také nejmenoval.
    Získání titulu profesora je u mě symbol celoživotního díla a práce ve významných vědách, které jsou objektivně ku prospěchu lidstva a planety.
    Dnes se získávají tituly profesorů za pavědy sloužící jen určitým politickým skupinám a směrům, kam pana Putnu bohužel zařazuji i díky jeho televizním pořadům.
    Pokud tuto cestu Zeman bude razit tak se není čemu divit.
    Musíme se dívat na věci bez předsudků věcně a objektivně, jinak budeme mít profesory i přes WC.
    • Plně souhlasím. Co dobrého vlastně vyzkoumal Putna, že chce být profesorem? Připomíná mi to jmenování Knížáka profesorem. Tak takových bych nadělal kýbl.
      • To je jasné. Je to blb, ale chce "rejžovat", tak se cpe mezo profesory pomocí opsaných blábolů o Havlovi. Prezident není povinen jmenovat profesorem kdejakého pitomce, opravdu pitomého jako putna....
    • Pan Putna je známý demagog z Havlistického klubu. Jedho jediná "vědecká" činnost byla a je, vtírat se a oslavovat Havla . Proč tedy profesor ? Zeman má pravdu. Jeho jmenováním by se profesůra opravdu unevážila.
  • Podívejte se na http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10090925908-vsechnoparty/210522161600004/obsah/102370-martin-c-putna/ a pochopíte možná, proč ho nejmenoval. Zeman může být kontroverzní, ale není to loutka a má zdravé názory.
    • Tak jsem to skouknul a je to super. Putna je vtipný a s nadhledem - taky co jinýho v tomhle pořadu. A Zeman nemá akademikům co kecat do jejich věcí - je to prostě záludný ubožák.
    • Jsem rad, ze to sem nekdo dal. Tenkrat jsem to videl a stalo to za to.
  • Pokud se dotyčný neumí chovat nemůže být profesorem, velmi správně!! *3*
    • Balík Zeman se také neumí moc chovat a prezidentuje *11* Ale nutno dodat,že Putnu neznám a nevyjadřuji se k jeho objektivnímu nezvolení,je mi to prostě Putna *1*
  • Proč by měl jmenovat profesorem kdejakého sprostého grázla, velmi dobře že ho nejmenoval, to jsou profesoři na úrovni slovenských dráteníků!!
  • Přes kolik lidí tato zvěst putovala?
    • Pres troje noviny a pres nekolik sousedu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit