Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír a spokojený život jest!
    • Pravda nehynoucí!
    • No, tady žádný spokojený život určitě není, takže máš s tím houpáním smůlu !!!
      • To je pravda. Protože komunisti míst aby seděli v kriminále a v blázinci tak se zabalili do modrého nebo oranžového hadru a hrají si na "demokraty". A někteří jsou tak bezostyšní, že si k názvu přidali jenom "M" (magoři) a sedí za naše peníze v parlamentě.
  • ...když si člověk vyhledá M. C. Putnu na Internetu a přečte si jeho teologické bláboly, tak se vůbec nelze divit, že ho prezident nechce jmenovat profesorem státní a to věhlasné university. At si ho jmenují devianti z církve katolické na jimi placené škole. Proč mám , jako daňový poplatník platit jeho kecy, kterými ještě navíc oblbuje atudenty.
    • No právě -člověk! Tebe se to netýká, komunisto! Ty nejseš člověk!
      • Deda aspoň ví o čem píše. Ty jsi ale vzácná rarita vcelepitomce.
  • Již jsem se k tomuto článku vyjadřoval, ale po různých reakcích se musím vyjádřit ještě jednou.
    Každý by si měl položit otázku co je to institut mého podpisu pod něco ?
    Říkalo se , když už něco podepíšeš tak se nediv.
    Pak ať si akademický senát jmenuje profesory sám a neotravuje presidenta ze kterého si jinak dělá poslušného sluhu.
    Tento mediální atak Swancenegrových lokajů má překrýt nehorázný prodej Lobkovického paláce ,. protože my Češi se o něj neumíme postarat.
    • "... Již jsem se k tomuto článku vyjadřoval, ale po různých reakcích se musím vyjádřit ještě jednou ..." - pardon, pardon, mrzí mě, že ses musel ještě jednou vyjádřit - *1* *1*
      Vyjádři se ještě jednou, prosím prosím prosím *8*
  • POdívejte se na "aktuálně.cz", jr ta vyobrazený ten docent Putna, na první pohled je vidět, že to je blbec na desátou, kterého odchytili asi někde od popelářů a udělali jej akademikem !!! Všichni vudíme, jací blbci rozhodují nahoře. Naštěstí Zeman má rozum !!! Na tohle Putnovské individuum ať se chodí lidé dívat třeba na hnojiště, kam patří a ne do akademie.
    • Že seš blbec (slabé slovo) ty, to víme i bez fotky, soudruhu!
      • No ty zase nejsi fidel, ale vykastrovanej ano !!!
  • rozhodnutí protestuje modrý politruk Benda, s tím že má strach že on přijde o moc, tak to znamená, že je to krok správným směrem. Tady člověk musí ocenit odvahu Nečase postavit se svým mafiánským soukmenovcům
    • Uslintaný bernardýn a budižkničemudejpozornanic B...a měl už dávno odtáhnout do prčic *12*
  • Buzík by neměl být profesorem. *12*
    • A to proč?
      • Jdi se zeptat svého syna, či vnuka, nebo sousedovic studenta, jestli si přeje,m aby mu na studiích někdo v kabinetu o přestávku natrhnul anální otvor a pochopíš....
        • Narodil ses kokotem!
        • Děkuji za radu, ale nikoho se ptát nemusím. Mám čtrnáctiletou dceru na gymnáziu a opravdu si nepřeju, aby ji nějaký profesor zneužil v kabinetu. Asi tedy začnu být proti tomu, aby na školách vyučovali heterosexuální muži.
          • Jsi demagog nehledě k tomu, že ony takové dcery spíše ohrožují hetero učitele, kteří se před nimi musí zamykat v kabinetech, takže nech na hlavě hochu.
        • Byt to v Zakladni skole-tak souhlasim,ale jedna se o Vysokou skolu,a tam jsou jiz dospeli lide... *3* Neber to tak,ze se techto uchylaku zastavam-sam je nesnasim.Ale nikdo nevi,kolik jich je skrytych,a to mohou byt zenati ....
      • Páč je buzík *1*
  • Je to jasný, když nějaký Havlonablblo nemá dostat medaili nebo jmenovací dekret, je kravál. Přitom není nic rozhodnuto. Je to mediální hysterie, bůhví, kdo to platí.
  • Je mi putna zda-li pan Putna bude jmenován profesorem,či nebude. Nebudu soudit jelikož nemám dost informaci. Je-li toto rozhodnutí na panu prezidentovi pak nechápu to hejkání potrefených hus s podhradí. Ještě bych jeho pravomoc rozšířil o jmenování redaktorů a reporterů veřejnoprávní televiza a rozhlasu.
    • To bude ňákej nóbl mamrd ten pan P...a když je kolem něj takovej kvikot. Tihle velcí páni bejvaj většinou buseranti *1* *2* *15* *3*
  • Takový šašek přece nemůže být profesorem, to by byla úplná degradace profesorského sboru..
  • Zeman je věku,jenž osvobozuje. Je chytrý a dobře dělá. Profesor má být člověkem všeobecné vážnosti. Putna je nebo není? Já myslím, že není. Nečas bude radit,že to musí všem Zeman vysvětlit!!!! Pan Nečas,který sám nic nevysvětluje, s tunou tuku na pleši kvůli amnestii. *12*
    • člověk všeobecné vážnosti.. dost zavádějící, je tolik elit, o kterých se ví třeba jen na příslušných univerzitách nebo v příslušných oborech, to už byste rovnou mohl napadnout jakéhoholiv nově jmenovaného profesora třeba z technického oboru, o kterém nic nevíte. Navíc je tu varianta, že se tím Zeman jen mstí za jeho názory, řekl bych dost pravděpodobná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit