Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I když Ovarovi Manovi nefandím tak tentokrát musím s ním souhlasit jestli že nechce schválit buzíka.
    • To Arab: Hele, Onane Arabe, kde jsi přišel na to, že pedagog Putna je buzík? To jsi ho viděl u Vás v gay clubu, že tak blbě tlacháš? *1* *3* Jestli náhodou ty nejsi ta pravá bukvice, když se tak v tom angažuješ.. Nebyl jsi s Kikinou na Prague Parade? *1* *1* *3*
  • Zeman s Putnou už couvá, je kromě jiných vad i srab !
  • Buzerant, běž do p i č e !
    • Tam už seš ty a celá tvoje rodina, pitomče!
      • Ty tam nakukuješ pořád, viď, že víš co a kdo tam je... Zase jeden "gynekolog amatér"...
  • Tak jak koukám, tady na diskuzi je plno bukvic. Fuj
  • Správně Zeman udělal, je to etické a morální stanovisko a plně s ním souhlasím. Normální a morální je nebýt b u z e ra n t. Osobně bych také ani nechtěl, aby moje děti vzdělával člověk s buzerantskou minulostí.
  • Zeman neni loutka.
    • Ano, Zeman není loutka, je ochlasta.
  • Ideální stav je, když komunista v průvanu se houpá!
  • jsú to *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Dle ústavního práva může prezident Zeman jmenovat profesory dle svého uvážení a je jen jeho věc koho jmenuje a koho ne a jestliže akademik Putna se źůčastňuje pochodu buzerantů "PRIDE", tak se ani nedivím, že ho nejmenoval.
    • Jmenuje nikoliv dle svého uvážení, ale na základě návrhu akademie. Takže jen jeho věc to rozhodně není. Ale on si to ve své sebestřednosti zjevně neuvědomuje.
      • Ale prezident nemůže podepsat jmenování kdejaké bukvice, když je to nemorální.
        • Já bych se od takovou věc také nepodepsal. *2*
    • C.PUTNA je zcela jistě bukvice , tak naprostou souhlasím s naším prezidentem, že ho nejmenoval profesorem. *2*
    • a ten pochod má vliv na jeho vzdělání? mám pocit, že píšete tak trochu mimo
      • Tak jdi a před Putnou se sehni pro tužku a hned budeš mít jiný názor !!!
        • To máš tedy vynikající zkušenosti z vlastní praxe, ne...
          • Bohudík, neměl jsem tu čest, jako ty !!!
      • Být buzerantem je nemorální, to si zapište za uši. *2* *16* *12*
        • A proč ti to vadí? Mně je to putna. *2* *16* *12*
  • Zeman není loutka- je to Jelcin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší