Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako prase si podle mne žije jen Kalousek a celá ta banda nahoře. Byli zvoleni proto, aby se o lid starali. Oni se starají jen o sebe. Kalousek yl za posledních dvacet let vždycky u koryta a na co sáhl, to bylo špatně. Teď ze sebe dělá nejlepšho ministra financí. On, chemický inženýr s oblibou hovoří o poradách ekonomických ministrů. To je velká sranda, protože tam žádný ekonom nesedí.Doufám, že už to nebude dlouho trvat a půjdou a půjdou a půjdou......
  • Stando Tak tvrdíš kdyš Moje babícka dala majetek cirkvi a komunistj jim to ukradli tak to je ukradenej majetek krerej ukradla církev.Když Noje žena to dala statu tak to stat nikomu neukrad jako cirkve.
  • Prasata v žitě:
    http://vtipy.netroof.eu/item/5596/v-zite/
  • plně dávám za pravdu panu ministrovi, protože i já,
    která bydlím v menším městě vidím jak lidé kupují jako by měli peněz nad hlavu a když jdu nakoupit za 300 korun, protože to mi bohatě stačí na celý týden tak vypadám jako sociál, který nemá na mlsoty.
    • Lidé také nakupují ve velkém na delší dobu. Když vidíte plné košíkya, tak se do těch košíků podívejte a uvidíte, že jsou v nich balíky vody. Když je velká rodina, tak se toho více spotřebuje. Děti musí jíst.
    • Za 300 kč za týden se nedá vyžít, to kecáte. Kdo vás živí? Já žiji sám, kupuji jen to nejpotřebnější, žádné pochutiny, nikam nechodím a cvydám za týden 1000,- kč vč. drogerie. Ale žiji chudě. Za bolševiků jsem se měl dobře, nyní né.
    • anicko beztak mas 90 roku a duchod jeste za komousu. nepapas moc,cumis na telku, vis prdale pekne pises. sice hovadiny ale zase me tesi ze volis ty hnupy co mi chtej vzit duchod.
    • a co jíte? že tak ušetříte. Já pracuji, když se mi podaří nakoupit jídlo domů a do práce denně za 100 Kč. Sice se moc nenajím, zhuntuji si trávící ústrojí a večer mám takový hlad, že bych sněd i kámen.
      Dejte všem recept, hlavně těm co fyzicky pracují cca 12 hodin, kdy vydají ze sebe mnoho calorií.
  • pan Filip se stále zastává těch méně majetných. Já mám důchod 8000 tisíc a spolehlivě s tím vyjdu, protože nenakupuji žádné zbytečnosti jako jsou chipsy, smažené brambůrky, čokolády a jiné pochutiny, které není třeba kupovat, když na ně není.
    • Asi Vám ještě nezdražili nájem, nebo energii! Tak takovému breptalovi to Kalousek rád udělá, když máte ještě rezervy! A až budou volby, tak si stoupněte do té modré řady, ale myslím, že už tam taková tlačenice nebude! Dědek s bábou už jsou dnes opravdu přesvědčeni, můžete si udělat průzkum....
    • Jenže musíš mít jinak hlad ! protože pokud teda nemáš doma prase a domácí zásoby,tak s tím co koupíš v těch slavných marketech rozhodně neudržíš své orgány při zdraví a životě.To že se některým věcem vyhýbáš je dobře,jinak bys dostal toxikaci organismu.
    • Kde ale žijete? V mnohých městech jsou nájmy vyšší než máte důchod. Zkuste zaplatit byt, pořídit si něco na sebe a do bytu. Pokud někdo pracuje, tak potřebuje pořádně doplnit calorie, aby stíhal a měl potřebný přehled. Musí mít i nějaké to vybavení, které mu pomůže zvládnout vše během dne. Večer dorazit domů, něco do sebe hodit, zpracovat si denní práci, připravit na druhý den a brzy ráno zase hurá do práce. To nejde stíhat bez vymožeností moderní doby. *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=LbIy6aeoKPg
    Pro toho kdo to neviděl
  • No já nevím jak si žijí prasata v žitě. Ale žiju z důchodu a nenaříkám si. Jsem na tom líp než za komunismu, kdy jsem měl velice omezený výběr.
    • Ty ten důchod máš tak netlachej , ten náš rozkradli ti ukurvenci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit