Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jako prase si podle mne žije jen Kalousek a celá ta banda nahoře. Byli zvoleni proto, aby se o lid starali. Oni se starají jen o sebe. Kalousek yl za posledních dvacet let vždycky u koryta a na co sáhl, to bylo špatně. Teď ze sebe dělá nejlepšho ministra financí. On, chemický inženýr s oblibou hovoří o poradách ekonomických ministrů. To je velká sranda, protože tam žádný ekonom nesedí.Doufám, že už to nebude dlouho trvat a půjdou a půjdou a půjdou......
 • Ten pán opravdu neví nic o životě.
 • Pane Kalousku máte pravdu, že někteří lidé žijí jako zvěř na ulici, přímo jako prasata ve špíně, v mrazu a hladovějící. Špatná vláda, kvůli které lidi ztrácí své domovy, práci. A bude jich přibývat, protože nájmy začínají přesahovat důchody a platy některých lidí. Platy socialistické - ceny kapitalistické.
 • Kalousku nechlastej,protože potom vidíš všecho dvojitě!!! Proto asi budou ty nákupy tak velký.
  Nekupují si ty lidé taky bílé myšky???Toby také mohlo zvětšit nákupy !!!
 • Tak jdou jinam, kde dávaj víc. *6*
 • Vono takový vypasený prase z žita, povezou brzo na jatka *2* *2* *2*
 • Co se dá očekávat jiného od arogantních politiků kteří si stále žijí nad poměry a neví co to je žít za 10000 kč měsíčně.
 • Je pravdou, že někteří lidé mají koše plné potravin, ale ti většinou jedou z okolních vesnic, aby si nakoupili to, co u nich buď nemohou koupit, protože už tam žádný obchod neexistuje a když je, tak to zboží je předražené, protože ten prodejce to zboží nedostane za ty ceny, co třeba Lídl, Penny, nebo Kaufland. Tak přijedou jednou za týden, případně koupí něco i pro sousedy (každý auto nemá,zvlášť staří lidé ne). Potom máte vykulené oči, proč ty obrovské koše! Ale co je za tím, to nikdo nevidí. Stačí se dotázat a uslyšíte pravdu. Benzin také něco stojí a autobusy, ty už tam bohužel už dávno tak často nejezdí.To si taky můžete lehce ověřit pohledem na jízní řád. Tak tady nedělejte takové slinty!
 • Asi Vám ještě nezdražili nájem, nebo energii! Tak takovému breptalovi to Kalousek rád udělá, když máte ještě rezervy! A až budou volby, tak si stoupněte do té modré řady, ale myslím, že už tam taková tlačenice nebude! Dědek s bábou už jsou dnes opravdu přesvědčeni, můžete si udělat průzkum....
 • To máš pravdu, že je mimo mísu, co taky jeho vypitý mozek může zplodit jiného! Ono z toho bavoráku přes ty tmavé skla toho moc venku z auta neuvidí. A navíc, ti žebráci sedí na zemi, tak je ani vidět nemůže. Pro něho jsme opravdu jen buď prasata, nebo voli! Nás potřebují jen na ten okamžik, kdy jim strčíme do urny dostatek hlasů. Hlavně, že jsou oni vypaseni, řekl bych, tak akorát na porážku! Už aby to bylo!
 • Ano, s tím lze souhlasit. Politici si žijí skutečně jako ty prasata v žitě. Bohužel Kalousek nepochopil, že na běžné občany nelze použít " podle sebe soudím tebe ".
 • A vězňům budou vařit zvěřinu. Vězni se válí na kavalci a mají se jako prasata v žitě. Lepší být zavřený a mít postel v teple a jídlo pod nos. Bez peněz se stejně nedá nikam jít. Ano pane Kalousku fandíte zločincům, slušný člověk nemá šanci.
 • Pane Kalousku máte pravdu, že někteří lidé žijí jako zvěř na ulici, přímo jako prasata ve špíně, v mrazu a hladovějící. Špatná vláda, kvůli které lidi ztrácí své domovy, práci. A bude jich přibývat, protože nájmy začínají přesahovat důchody a platy některých lidí. Platy socialistické - ceny kapitalistické.
 • Stando Tak tvrdíš kdyš Moje babícka dala majetek cirkvi a komunistj jim to ukradli tak to je ukradenej majetek krerej ukradla církev.Když Noje žena to dala statu tak to stat nikomu neukrad jako cirkve.
 • Novina! Kalousek se stal předsedou nové charitativní společnosti a budou rozdávat zdarma mnoho věcí! Přiďte k němu, zaručeně vám něco poskytne. Zatím má toho hodně a mnoha barvách, takže si vyberete!
  Budou rozdávat věci jednotlivým chudobným (bezdomovci musí počkat až co zbude), ale musí se prokázat, že nezbohatli a nezbohatnou. Pak jim bude věnována - skvělá a ve vynikajících barvách vypracovaná - žebrácká hůl v mnoha odstínech bílé až šedé, chudobným rodinám s dětmi bude jako bonus přidáváná žebrácká mošna, aby se do ní vešly vyžebrané dary, mošna bude skvěle vypracované z odpadních provázků a ve všech možných odstínech bílé až šedé. Pro jednotlivce žebrácké hole a pro rodiny s dětmi žebrácké hole a žebrácké mošny! Nenechte si ujít tak skvělou nabídku! Přijďte! Jako bonus obdrží prvních pět potravinový balíček v obrovské ceně celých 30,- Kč! Neváhejte!!!
 • Církvím se nedalo nikdy věřit – to je fakt. Zajímavé srovnání vyplývá např. z ČT. V Hradci Králové přišli na předražený nábytek za miliony. Policie šetřila a bylo to prezentováno jako zločin, ale promlčeno a tudíž není možno nikoho dát do vězení, ale řeklo se taky že rada města bude vymáhat zpět předraženou částku. Chtěl bych to vidět na vlsatní oči a dožít se toho. Chá, chá! Jak to souvisí s církvemi? Přesně tento postup, který byl označenza zločinný, zvolila vláda a církve. Církvím se nabízí „majetek“ za předražené ceny, totéž za co chtěli zavřít radní v Hradci Králové! Církvím to ještě promlčení zatím nejde, je na to příliš brzy. Zvláštní je, že radní by byli za takový zločin stíhání, ale cirkve a vládu zatím nikdo nestíhá! Policie mlčí. státní zástupce mlčí – oba nekonají, ačkoli by měli. Precedens je na světě. Co tomu brání? Malá domů? Komu? Jak si budou žít církve? Jako prasat v žitě, Kalousek jim k tomu doppomáhej! Ámen!
 • Jenže musíš mít jinak hlad ! protože pokud teda nemáš doma prase a domácí zásoby,tak s tím co koupíš v těch slavných marketech rozhodně neudržíš své orgány při zdraví a životě.To že se některým věcem vyhýbáš je dobře,jinak bys dostal toxikaci organismu.
 • Přesně tak,myslím že i takto to myslel ! *12* *12*
 • Ten šašek myslel že oni vláda si žijí tam v praze jako prasata v žitě. Žerou si tam za koruny, kradou miliony.
 • Kalousku --- do voleb a pak hybaj šm. jde. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit