Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik mají naši představitelé na svých postech. Oni dřou, tak si to zaslouží. A co prostý občan co huntuje fyzicky každý den své tělo. Ten nemá nárok na nic. Ani na slušný život. Je prasárna, když na jedné straně se snižují platy, kvůli recesi, a na druhé straně si naši mocipáni rozdávají statisíce k svým, už tak tučným platům. Jediná odpověď na to je : Defenestrace!!! Je to opravdu horší než za komoušů. Nikdy jsem je neměl rád. Dalo se aspoň trochu slušně žít. Patřil jsem k té zatracované skupině lidí s dlouhými vlasy, poslouchající západní muziku. Musím bohužel přiznat, že se člověk cítil víc svobodně než teď. Ta pravá totalita nastala až teď! Kdy na nás kašlou a smějou se nám do obličeje. Hlavně že si urvou ze státu co nejvíc pro sebe! *16*
  • Neslýchané, někdo si dovolil zveřejnit přísně tajné informace o příjmech spolupracovnice pana premiéra. Jak je to vůbec možné? To se musí vyšetřit a viníci tvrdě potrestat, velmi tvrdě potrestat, aby si každý příště rozmyslel zveřejnit příjmy a odměny blízké spolupracovnice pana Nečase.
    Pane Nečasi, je to opravdu neslýchané, ne to zveřejnění, ale skutečnost, že schvalujete Kalouskovo ubírání maminám a postiženým, zvedání DPH, což bude mít negativní dopad ve všech rodinách, kde ani za rok živitel rodiny nevydělá tolik, co vaše spolupracovnice za měsíc, že dochází a bude docházet ještě víc ke snižování životní úrovně převážné části obyvatel tohoto státu a vy sám se chovátě jak usurpátor se svou arogancí, zřejmě si vůbec neuvědomujete že tím veřejně opovrhujete občany, že tím urážíte všechny slušné lidi, kterým nezbývá nic jiného, než nutnost žít v Kalouskem okleštěných podmínkách, je přece krize, vás se ovšem nějaké šetření netýká, stejně jak všem ostatním ve vaší vládě - protilidové vládě. Všechna vaše ujišťování před volbami i bezprostředně po nich bylo jen mlácení prázdné slámy.
  • Pan Kalousek by měl sestoupit ze svého trůnu a jít se podívat, jak žije "plebs". Já si myslím, že by měli všichni páni ministři zkusit žít, třeba půl roku, z platu 10 až 15 tisíc. Možná by potom přemýšleli úplně jinak. Také nakupuji, ale občas i dospělým dětem, aby cestou z práce mohly jet rovnou domů. Takže ten nákupní vozík bývá občas plný nákupu pro více lidí (někdy i pro sousedy). Takže, pane Kalousku, příště trochu přemýšlejte, než něco plácnete.
  • *11*
  • Myslím že to mluvil o sněmovně a senátu oni ano, to dokáží, my ne.
  • Protože si svá místa drží zuby nehty, myslím že s nima nic nenaděláme. Četl jsem tady někdy před 14 dny různé názory a návrhy, tak jsem si říkal, co se bude dít? Nedělo se vůbec nic.
  • Myslím jen ty rozkrádací koryta! Na kandelábry je nikdo nepověsí, jsme měký národ! Věřím že cikáni to dokáží, my ne.
  • To myslíš na kandelábrech?
  • Pokud Kalousek mluvil pouze o sobě a jemu podobných politických lumpech,tak má stoprocentní pravdu.A to z něho pomlouvači dělají ochlastu.
  • Toto je důkaz, že alkohol a drogy způsobují naprostou devastaci mozku a rozpad osobnosti...
  • Jak tak ctu Vase "inteligentni" nazory,tak asi budu blit.
    Jen tak na Vas.Neumite a nebudete umet zit v Kapitalismu. Meli jste zustat u Komunistu,kde jste sice nemohli cestovat tam kam jste chteli, ale meli jste zdravotnictvi zadara,bydleni laciny.Az na to,ze Komousi nam ukradli Vilu u Prahy.
    No delejte co umite,ale i Havel to s Vama nesvedl,ten byl moc mekky.
    Ps. nereaguji na vase dalsi nazory.
  • S jeho penězi bych si žil, jako prase v žitě. S těmi co mám nedosáhnu ani na střed průměrné mzdy a přežívám od výplaty k výplatě a modlím se, abych se mi něco nepo...... Ty přetékající košíky jsou jen u některých. Většina národa nakupuje na týden nebo na měsíc, a pak kupují jen zboží s krátkou spotřební lhůtou. Navíc kvalita potravin i zboží poslední dobou klesla a připadá mi to, jako kdyby ze západu sem dodávali to co ostatní nekoupí. Dále obchodní řetězce zdražily záhy po oznámení o zdražení DPH skokově zboží, aby měli dost velký prostor na akce a ještě na tom dost vydělali, a tvářili se jak jsou k nám zákazníkům hodní, že nám dávají levnější zboží, a oni kvůli tomu tratí na výdělku.
    Měl bych se taky jako prase v žitě, kdybych obíhal různé trachtace za naše daně a měl kantýnu skoro zdarma, jako za dřívějších dob.
    Je toho mnoho a všichni to vědí, těch věcí je dost a nemá to cenu rozepisovat.
  • Zajisté hovořil o sobě a jeho kamarile. Mnozí z nás pracují v těžkém prúmyslu za pár kaček (zdaleka ne ani 20 tisíc), ve smradech, hluku, prachu, horku 12 hod denně. Platíš zdravotní a sociální, poté se dozvíš, že jsi to měl všechno "zdarma". Po 40 letech.
    Jsi se zbláznil, Kalousku? Nechci vidět ty náklady na zdravotní péči až vejdou v platnost všechna re- formní opatření , která Hekr a jeho pohúnci připravují...
  • Kalousku jsi to největší prase a Nečas také.
  • Ty vyžrané a blbé prase Kalousku, to si myslel tu vaší celou vládu s Klausem !!!! Ten kočkopes Nečas se ani neunese. Vy by jste potřebovali všichni utáhnout opasky kolem krku a pořádně aby byl už konečně od těch rozežraných prasat pokoj !!!! *12* *12*
  • Znal jsem jednu paní, měla podobný problém děti malé na ZŠ a když s es nima naučila postarala o večeři auspala je, utíkala do jednoho podniku prodat své tělo, pracovala celou noc a ráno po 6 h dala sprchu mazala domů aby děti vypravila do školy! Bilo mi ji líto ale zároveŇ jsem ji obdivoval jak se dokázala situaci postavit čelem! Smekám před ní!!!
  • U voleb jsem byl, a volil! Ale zajímalo by mne kolik z vás co se zde zvěčňujete bylou voleb?
  • Vemu traktor
  • Možná v rukou lidu, ale nejsou mezi nima disidenti, ty už mají svá místa jistá *7*
  • Ale pak půjde to vypasené prase na jatka! A čím vypasenější, tím půjde dřív! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit