Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé také nakupují ve velkém na delší dobu. Když vidíte plné košíkya, tak se do těch košíků podívejte a uvidíte, že jsou v nich balíky vody. Když je velká rodina, tak se toho více spotřebuje. Děti musí jíst.
  • Za 300 kč za týden se nedá vyžít, to kecáte. Kdo vás živí? Já žiji sám, kupuji jen to nejpotřebnější, žádné pochutiny, nikam nechodím a cvydám za týden 1000,- kč vč. drogerie. Ale žiji chudě. Za bolševiků jsem se měl dobře, nyní né.
  • De-il zůstane de-ilem,
  • nejen kalousek ale i ty Honzo jsi ho.-va.-d.o., chce se mi blejt!
  • moja rec! co kdybych napsal jak to myslim? misto prasta=svine, dobytek=hovada
  • anicko beztak mas 90 roku a duchod jeste za komousu. nepapas moc,cumis na telku, vis prdale pekne pises. sice hovadiny ale zase me tesi ze volis ty hnupy co mi chtej vzit duchod.
  • Kalouskovi se za jeho hodnocení naši životní úrovně nedivím, protože vždy myslí pouze na sebe a tak mluvil i za sebe. Jenomže ne všichni jsou prasata a ne všichni jsou v žitě, tak jako on. Na to on ale u plného korýtka nemyslí.
  • Prasata v žitě.? Dobytek Klaousek je mimo mísu již dlouho dobu,ale nechápu,že vysokoškolsky vzdělaný člověk evidentně neví,co se skutečně v republice děje a kam to může velmi brzy dovést!! *9*
  • Kde ale žijete? V mnohých městech jsou nájmy vyšší než máte důchod. Zkuste zaplatit byt, pořídit si něco na sebe a do bytu. Pokud někdo pracuje, tak potřebuje pořádně doplnit calorie, aby stíhal a měl potřebný přehled. Musí mít i nějaké to vybavení, které mu pomůže zvládnout vše během dne. Večer dorazit domů, něco do sebe hodit, zpracovat si denní práci, připravit na druhý den a brzy ráno zase hurá do práce. To nejde stíhat bez vymožeností moderní doby. *3*
  • a co jíte? že tak ušetříte. Já pracuji, když se mi podaří nakoupit jídlo domů a do práce denně za 100 Kč. Sice se moc nenajím, zhuntuji si trávící ústrojí a večer mám takový hlad, že bych sněd i kámen.
    Dejte všem recept, hlavně těm co fyzicky pracují cca 12 hodin, kdy vydají ze sebe mnoho calorií.
  • to chci vidět co budeš dělat až budeš mít necelých 6 000 důchod
  • toto je důkaz tvého názoru ? Jsi teda pěkný notorik a když jsi načmochtaný tak se nezapojuj do diskuse
  • jestli jsi plesbs, tak si podle toho žij a nezávid těm co neco umí a jsou pro nás přínosem
  • jaké zničující vláda ? Přestante závidět a bude vám podstatně lépe
  • pan Filip se stále zastává těch méně majetných. Já mám důchod 8000 tisíc a spolehlivě s tím vyjdu, protože nenakupuji žádné zbytečnosti jako jsou chipsy, smažené brambůrky, čokolády a jiné pochutiny, které není třeba kupovat, když na ně není.
  • plně dávám za pravdu panu ministrovi, protože i já,
    která bydlím v menším městě vidím jak lidé kupují jako by měli peněz nad hlavu a když jdu nakoupit za 300 korun, protože to mi bohatě stačí na celý týden tak vypadám jako sociál, který nemá na mlsoty.
  • Jak tak pročítám příspěvky tak musím uzanat,že devastace naší populace už dosáhla vrcholu.Patrně zde píší jen ožralí a nadrogovaní,protože jinak se obsah příspěvků hodnotit nedá.Je názorně vidět,jak nás dvacet let od převratu devastovalo.Dlužno dodat,že zde píší ti,kteří se v kapitalizmu už narodili a éru před tím znají pouze z doslechu.Pokud se jim tak líbí páně Kalouskovy hulvátské výroky,nedivím se,že ho zase letos budou volit.Až dorostou a zmoudří,možná budou po těch vládních reformách obsazovat žebrácká místa v ulicích,případně žít jako bezdomovci na nádražích a pod mosty.Oni si ale nic jiného nezaslouží. *16* *16* *16* *16*
  • Nech se zalejt do voskovyho srdce ty nadhero.
  • To je fakt. Obcane CR jsou nuceni zit, drit a trpet uprostred naditych sypek cu.ni.ka kalouska.
  • Dnes jsem byl asi tak půl hodiny před marketem. Za tu dobu projelo asi tak 30 lidí kolem s košíky. V košících byla asi tak 30-40 % obsazenost. A to je pátek, kdy lidé nakupují na víc dní. Nejvíc měla 4 člená rodina, asi tak 50% prostoru vozíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit