Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stando Tak tvrdíš kdyš Moje babícka dala majetek cirkvi a komunistj jim to ukradli tak to je ukradenej majetek krerej ukradla církev.Když Noje žena to dala statu tak to stat nikomu neukrad jako cirkve.
  • Církvím se nedalo nikdy věřit – to je fakt. Zajímavé srovnání vyplývá např. z ČT. V Hradci Králové přišli na předražený nábytek za miliony. Policie šetřila a bylo to prezentováno jako zločin, ale promlčeno a tudíž není možno nikoho dát do vězení, ale řeklo se taky že rada města bude vymáhat zpět předraženou částku. Chtěl bych to vidět na vlsatní oči a dožít se toho. Chá, chá! Jak to souvisí s církvemi? Přesně tento postup, který byl označenza zločinný, zvolila vláda a církve. Církvím se nabízí „majetek“ za předražené ceny, totéž za co chtěli zavřít radní v Hradci Králové! Církvím to ještě promlčení zatím nejde, je na to příliš brzy. Zvláštní je, že radní by byli za takový zločin stíhání, ale cirkve a vládu zatím nikdo nestíhá! Policie mlčí. státní zástupce mlčí – oba nekonají, ačkoli by měli. Precedens je na světě. Co tomu brání? Malá domů? Komu? Jak si budou žít církve? Jako prasat v žitě, Kalousek jim k tomu doppomáhej! Ámen!
  • Ten šašek myslel že oni vláda si žijí tam v praze jako prasata v žitě. Žerou si tam za koruny, kradou miliony.
    • Přesně tak,myslím že i takto to myslel ! *12* *12*
  • Kalousku --- do voleb a pak hybaj šm. jde. *16*
  • Kalouskovi se za jeho hodnocení naši životní úrovně nedivím, protože vždy myslí pouze na sebe a tak mluvil i za sebe. Jenomže ne všichni jsou prasata a ne všichni jsou v žitě, tak jako on. Na to on ale u plného korýtka nemyslí.
    • Novina! Kalousek se stal předsedou nové charitativní společnosti a budou rozdávat zdarma mnoho věcí! Přiďte k němu, zaručeně vám něco poskytne. Zatím má toho hodně a mnoha barvách, takže si vyberete!
      Budou rozdávat věci jednotlivým chudobným (bezdomovci musí počkat až co zbude), ale musí se prokázat, že nezbohatli a nezbohatnou. Pak jim bude věnována - skvělá a ve vynikajících barvách vypracovaná - žebrácká hůl v mnoha odstínech bílé až šedé, chudobným rodinám s dětmi bude jako bonus přidáváná žebrácká mošna, aby se do ní vešly vyžebrané dary, mošna bude skvěle vypracované z odpadních provázků a ve všech možných odstínech bílé až šedé. Pro jednotlivce žebrácké hole a pro rodiny s dětmi žebrácké hole a žebrácké mošny! Nenechte si ujít tak skvělou nabídku! Přijďte! Jako bonus obdrží prvních pět potravinový balíček v obrovské ceně celých 30,- Kč! Neváhejte!!!
    • moja rec! co kdybych napsal jak to myslim? misto prasta=svine, dobytek=hovada
  • Prasata v žitě.? Dobytek Klaousek je mimo mísu již dlouho dobu,ale nechápu,že vysokoškolsky vzdělaný člověk evidentně neví,co se skutečně v republice děje a kam to může velmi brzy dovést!! *9*
    • To máš pravdu, že je mimo mísu, co taky jeho vypitý mozek může zplodit jiného! Ono z toho bavoráku přes ty tmavé skla toho moc venku z auta neuvidí. A navíc, ti žebráci sedí na zemi, tak je ani vidět nemůže. Pro něho jsme opravdu jen buď prasata, nebo voli! Nás potřebují jen na ten okamžik, kdy jim strčíme do urny dostatek hlasů. Hlavně, že jsou oni vypaseni, řekl bych, tak akorát na porážku! Už aby to bylo!
  • pan Filip se stále zastává těch méně majetných. Já mám důchod 8000 tisíc a spolehlivě s tím vyjdu, protože nenakupuji žádné zbytečnosti jako jsou chipsy, smažené brambůrky, čokolády a jiné pochutiny, které není třeba kupovat, když na ně není.
    • Asi Vám ještě nezdražili nájem, nebo energii! Tak takovému breptalovi to Kalousek rád udělá, když máte ještě rezervy! A až budou volby, tak si stoupněte do té modré řady, ale myslím, že už tam taková tlačenice nebude! Dědek s bábou už jsou dnes opravdu přesvědčeni, můžete si udělat průzkum....
    • Jenže musíš mít jinak hlad ! protože pokud teda nemáš doma prase a domácí zásoby,tak s tím co koupíš v těch slavných marketech rozhodně neudržíš své orgány při zdraví a životě.To že se některým věcem vyhýbáš je dobře,jinak bys dostal toxikaci organismu.
    • Kde ale žijete? V mnohých městech jsou nájmy vyšší než máte důchod. Zkuste zaplatit byt, pořídit si něco na sebe a do bytu. Pokud někdo pracuje, tak potřebuje pořádně doplnit calorie, aby stíhal a měl potřebný přehled. Musí mít i nějaké to vybavení, které mu pomůže zvládnout vše během dne. Večer dorazit domů, něco do sebe hodit, zpracovat si denní práci, připravit na druhý den a brzy ráno zase hurá do práce. To nejde stíhat bez vymožeností moderní doby. *3*
  • plně dávám za pravdu panu ministrovi, protože i já,
    která bydlím v menším městě vidím jak lidé kupují jako by měli peněz nad hlavu a když jdu nakoupit za 300 korun, protože to mi bohatě stačí na celý týden tak vypadám jako sociál, který nemá na mlsoty.
    • Lidé také nakupují ve velkém na delší dobu. Když vidíte plné košíkya, tak se do těch košíků podívejte a uvidíte, že jsou v nich balíky vody. Když je velká rodina, tak se toho více spotřebuje. Děti musí jíst.
    • Za 300 kč za týden se nedá vyžít, to kecáte. Kdo vás živí? Já žiji sám, kupuji jen to nejpotřebnější, žádné pochutiny, nikam nechodím a cvydám za týden 1000,- kč vč. drogerie. Ale žiji chudě. Za bolševiků jsem se měl dobře, nyní né.
    • anicko beztak mas 90 roku a duchod jeste za komousu. nepapas moc,cumis na telku, vis prdale pekne pises. sice hovadiny ale zase me tesi ze volis ty hnupy co mi chtej vzit duchod.
    • a co jíte? že tak ušetříte. Já pracuji, když se mi podaří nakoupit jídlo domů a do práce denně za 100 Kč. Sice se moc nenajím, zhuntuji si trávící ústrojí a večer mám takový hlad, že bych sněd i kámen.
      Dejte všem recept, hlavně těm co fyzicky pracují cca 12 hodin, kdy vydají ze sebe mnoho calorií.
  • Jak tak pročítám příspěvky tak musím uzanat,že devastace naší populace už dosáhla vrcholu.Patrně zde píší jen ožralí a nadrogovaní,protože jinak se obsah příspěvků hodnotit nedá.Je názorně vidět,jak nás dvacet let od převratu devastovalo.Dlužno dodat,že zde píší ti,kteří se v kapitalizmu už narodili a éru před tím znají pouze z doslechu.Pokud se jim tak líbí páně Kalouskovy hulvátské výroky,nedivím se,že ho zase letos budou volit.Až dorostou a zmoudří,možná budou po těch vládních reformách obsazovat žebrácká místa v ulicích,případně žít jako bezdomovci na nádražích a pod mosty.Oni si ale nic jiného nezaslouží. *16* *16* *16* *16*
  • To je fakt. Obcane CR jsou nuceni zit, drit a trpet uprostred naditych sypek cu.ni.ka kalouska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit