Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip z okna - Kalousek na hrad!
    Žijeme na dluh a kdo ho bude platit - naše děti.
    • Tak ho zaplať s,ráči, když jsi ho udělal.
    • Spíš se ptejte, kdo ten dluh udělal? Vy se osobně cítíte za dluh ČR odpovědný? Já rozhodně ne. Já jsem nedělal státní rozpočet, nehlídal jsem hospodaření se státními financemi ani jsem nedělal chybná rozhodnutí a zákony, které umožnily odliv státních peněz kamsi do neznáma. A nebojte se , současný dluh nezplatí ani naše děti ani vnuci a možná, že ani pravnuci. Při současném hospodaření státu je totiž nesplatitelný (jako dluhy ostatních zemí).
  • kalousek to je největši zm.d po padu 1989 komunista převlečeny kabat prase ožrala tam nema co dělat byt to dělnik tak jede ale ten č.rak a ty dalši zmrdi si hrajou do noty všechny i s rodinama at pochcipaji a chcipnou *2* *2* *2*
  • Kalousek by měl zdechnout *10*
  • Kalousek nekalousek...lidi se opravdu nemaji spatne. Jen jsme si zvykli na to, ze co ma ten vedle - musim mit ja, takze i ti co se neucili, nesnazili, lini byli chteli mit vsechno....atd. Ekonomika je obrovsky pojem a neni to veda exaktni... a kdyz nekde leze supem dolu / jinde vystreli nahoru. Ted saha do vysin v Cine, presne proto, ze ti co se neucili, nesnazili, lini byli jsou obrovskou nakupni silou vetese, kterou se chteji rovnat. Treba nazor / jak ma nekdo zaplatit ucet za telefon z penez na podpore mi prijde mimo misu. Neodevzdavam 50% ze mzdy na telefonni ucet nepracujiciho, ani na nakup vetese - ale na to, aby se najedl, nez si nalezne praci. atd. Na Kalouska si klidně nadávejte...je to tajtrdlík, ale taky si je třeba zametat před vlastními dvermi. Já pracuju 12 hodin denne, prace mě baví a naplnuje - príjem mi kolisa mezi 15 - 25 k mesicne podle toho, jak se firme dari ten ktery mesic s prodejem....a vite co? Mam se dobre...
    • Tak to patříš k šťastným 10% národa, ale co ti ostatní. Souhlasím, že když si nezaměstnaní cikáni jezdí pro podporu v medvědech, je to špatně. Ale někteří jsou dlouhodobě nezaměstnaní jen díky tomu, že mají např. tělesnou vadu na kterou nedostanou invalidní důchod, nebo jsou už prostě starší a nikdo je nezaměstná, tedy ne vlastní vinou. Proto ale přeci nebudou žít v bídě. Hlavním problémem je to, že stát neumí rozlišit skutečně potřebné od vyžírků. Já patřím do stejné kategorie jako ty, pracuji 12-14 hodin denně, vystudoval jsem vysokou školu (podotýkám že za komunistů a všem, co mi chtějí připomenout, že to bylo za jejich peníze říkám, že neví o čem mluví), u firmy pracuji 18 let a ve své věku 47 let se učím jazyky a všechny novinky v oboru, abych svojí práci vůbec mohl dělat. Chce mi někdo plat 48.000 závidět, dělal by pro něj někdo to co já. Může to zkusit, šance máme všichni stejné, nejdřív ale musí ukázat, že opravdu něco umí a práci něco obětuje. Za svůj plat si žiji dobře, můžu si pořídit hodně věcí, přesto se mi nelíbí (i když by mi to mohlo být jedno), že chtějí brát důchody ovdovělým, sirotkům, skutečně potřebným snižovat podpory a zkracovat lhůty pro jejich vyplácení atd..
  • Az budete za to nic, co delate, brat 10.000 Kc, vratite teto zemi, co jste rozkradli nebo pomohli rozkrast, uvidite, ze se z toho "zita" = 10.000 Kc moc zit neda. A to pomijim fakt, ze nevite, co je to pracovat! Pane Kalousku a spol. jdete "dojit" jinou zemi, nejlepe by bylo, kdyby jste emigrovali, jenze kdo by vas chtel.
  • kalouska by bylo nejlepší nahnat kopat uran na Bytíz.Pak jej krmit takovou směsí,jakou se za komunistů krmila prasata.Aby prasatům v žitě tolik nezáviděl.
  • Ano, Kalousek a jemu podobní si žijí jako prasata v žitě. Ale co ti ostatní? Těm se mají zvyšovat kvůli měmu a jemu podobným životní náklady?
  • "DOC.CHOCHOLOUŠKU", kolik budete potřebovat "statných ošetřovatelů " ke Kalouskově odchytu? Všichni vás prosíme, přijeďte ihned, protože ta jeho NEPŘÍČETNOST se hodinu od hodiny zhoršuje!
  • dej si panáka vejre!
  • To je ale drzost !!! Jestli si někdo v této zemi žije jako prasata v žitě, tak jsi to především Ty,
    Kradousku a tobě podobní, kteří jste vytunelovaly za 21 let „své práce“ tento stát !
    http://atlara.wordpress.com/2011/06/01/hold-islandu-aneb-fakta-o-revoluci-ktera-nastartovala-nejen-spanelsko/
    http://www.osud.cz/islandska-cesta-zafungovala-ale-masmedia-utajuji-obcanum-ostatnich-zemi
    http://www.osud.cz/evropska-revoluce-2011-politici-kazdemu-obcanovi-ukradli-jiz-temer-150000-kc
    http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5637-energie-nuloveho-bodu-puvod-zivota/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit