Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento článek mi i přes zajímavost tématu připadá velmi stručný a povšechně napsaný, než abych mohla říct, že mě zaujal. Poukazování na trochu vyzkoumaných faktů jen podněcuje fantazii některých zde píšících šílenců. *15*
  • Ano. Německo se zřejmě snaží ospravedlnit válečné zločiny tím, že bude páchat dobré skutky v podobě přehnané pohostinnosti vůči migrantům. Jenže nepostupují objektivně, a tak ohrožují i ostatní evropské státy. Každý logicky uvažující člověk by je prošacoval, prohlédl od nemocí, včetně duševních chorob. Zaléčení by proběhlo jen v případě, když by na ně měl dotyčný migrant ze zákona nárok nebo byl nakažlivý. Pokud by se choval protizákonně, zadrželi by ho a následně vyhostili a předali úřadům v jeho zemi. A už vůbec bych si nenechala namluvit, že v jejich zemi je zvykem chovat se tak a tak, a proto musí porušit zákon.
  • Psychopata poznáte nejlépe podle toho, jaké povolání vykonává.

    Politik nebo dispečer nákladní automobilové dopravy...
  • Ten soudruh na obrázku vypadá dost nebezpečně... inu, soudruh...
  • Podle srostlých ušních lalůčků se pozná debilita dotyčného!!!
    Teplouš Semjon Gayínek má ušní laloky přirostlý až k ramenům!!!







    CHICHICHI !!!
  • ..."Rozhodujícím faktorem pro rozvoj psychopatie je vystavení extrémnímu násilí v raném věku. Všechny tři předchozí faktory mohou být v těle přítomné a neznamená to automaticky, že jde o psychopata. K tomu je podle Fallonovy studie potřeba spouštěč. A ten byl u zkoumaných psychopatů v podobě svědectví nebo přímé účasti na nějakém násilném činu ještě před tím, než dotyčný dospěl do puberty."... Takže německo k nám do evropy pozvalo z válečných zón psychopaty *11* *16* *11*
  • A už je tady Simonek a koukám, že vypotil nějakou moudrost. Simonku, ty jsi takovej chytrej, budeš zde jistě celý den.
  • Koukám, že soudruzi tady zase mají schůzi, oslavují asi toho soudruha co je obrázku. Těch moudrostí co tady vypotili. *1* *1* *1*
  • Kouká, že noční Simon, připoutanej kriplík k posteli zase zlobil. Blijec pitomec to je správný kretéén, ve dne na kriplkáře, v noci v klecovém lůžku..hi..hi.. *1* *1* *1* Doufám, že už jsi tady na Tiscali a budeš nás bavit svými veselými kousky, blbče teplej..hi.. *2* *2* *2*
  • ... nepříčetnost sráčů je odměnou za mé úspěšné úsilí pohrávat si s lidským odpadem :)))
    ... absolutně nečtu primitivní blitky trosek, stačí mi, když vidím, že bezmocně něco blijí :)))
  • ... vodnatá hlavička mého dementního vnoučete dnes ráno rupla, to byl smrad :)))
  • ... miluji lidskou bezmoc, debílkové jako tra la la mi zobou z ruky, ať žije primitivní póvl :)))
  • ... absolutně se nezabývám primitivními projevy sráčů, kteří mě chtějí trestat hlasováním :)))
  • ... pitomečkové se nemohou dočkat, aby mi to nandali, ale nedochází jim, že na ně kálím :)))
  • ... jsem nadšen, své ponižování lidského póvlu jsem dotáhl do naprosté dokonalosti :)))
  • ... primitivové se naivně domnívají, že je čtu, z toho jsem již vyrostl, ubohoučká přiblbla :)))
  • Bush, Obama, Hillary, už jim vědci otevřeli palice a vysypali se piliny
  • ty žádný mozek nemáš chlíve
  • nevim jstli ziva , ale ty usi sedi . Mimoto jeho pohyby .. primo citankovy priklad zamindrakovaneho psychopata .
  • Pitomečka nemusí nikdo zkoumat na toho se stačí podívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit